Výsledky 1 až 22 z 22

Téma: Asus P5E64 ws Evolution z Cpu Q8200

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #4
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    268

    Standardní Re: Asus P5E64 ws Evolution z Cpu Q8200

    Citace Původně odeslal _Tomas Zobrazit příspěvek
    ... a pripojit 8PIN napajeni CPU. Pri mym testovani na 4GHz uz 4PIN napajeni nezvladalo tak vysoky proudy a cela 4PIN prodluzka se zacala tavit a smrdet. Nastesti pred vzplanutim spadl system do BSOD a tim asi zachranil desku resp. zdroj od horsich nasledku.
    Překontroloval sis tohle? Mě se to, co píše Tomáš, v bleděmodrym taky jednou stalo, když jsem se - podle návodu z diskuze na Wikipedii - pokusil zrychlit jeste starou desku Asus P/1-P55TP4N, na níž byl původně Pentium 166 MHz, tím, že jsem ho nahradil AMD K6 233 MHz (má ještě navíc MMX a větší cache, možnost až na tech 233 MHz na desce byla). Fachčilo to zpočátku moc dobře, poměrně brzy ale začal vypadávat a když zhasnul definitivně, tak jsem uvnitř našel to dole na obrázku. Snad by stačily na desce zlacené kontakty místo niklovaných, možná to chtělo přibastlovat nějaké kontakty navíc, nevím.

    Jako první bych řek, sahni na konektor od zdroje, jestli se nehřeje, případně i dráty. Možná to má k hoření ješte daleko, přesto tam ale vzniká příliš velký úbytek napětí.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil Mikus; 18.07.2017 v 22:33.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)

Podobná témata

  1. Asus P5E64 WS Evolution
    Založil Fox!MURDER v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 17.07.2017, 10:34
  2. Oc Q8200 na Asus Maximus II Formula
    Založil Pret v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 20.08.2009, 22:47

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •