Výsledky 1 až 22 z 22

Téma: Sklenený kabel do bytu

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #14
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    268

    Standardní Re: Sklenený kabel do bytu

    Kdyz se u me doma nic nehne a definitivne vím, ze závada nesedí u me v byte, tak nezbývá nic jiného nez zavolat provajdrovi. A tam tak nejvýs po zbezném prehlédnutí nejzákladnejsích vecí, co vidí bez velkých výzkumú na monitoru, bez ohledu na to, co jim ríkám, zacnou jako první hledat chybu u me. Potíze zacnou, jakmile narazí na první vec, o které nic nezaregistrovali ve svých rychlokurzech, at uz proto, ze nedávali pozor nebo ze je proste skolí jen na 80% tech nejbeznejsích prípadú, jez se zpravidla týkají "dúchodcú a zen v domácnosti".

    U tebe to aspon udelal, akorát neodskousel, coz ani nebylo treba, jestli to udelal správne. Tady se nejdrív zdesil, kdyz jsem mu rek, ze mi ten modem perfektne jede uz pres 10 let, ze v nem to urcite není a protoze jemu zrejme jeste 10 nebylo, tak tuhle dobu povazoval za nejakou astronomickou vecnost. Pak rek ze tedy musí neco objasnit, nechal me cekat asi 1/4 hodiny, nacez me bezeslova vyhodil z vedení. Tak jsem tam zavolal znova, vzal to pochopitelne jiný, podíval se na to a rek mi, ze ta vec uz je vyrízená, ze mi kolega poslal router. Címz zase zdesil me, protoze já tu tehle krámú mám plno, no a kdybych je chtel pouzívat, tak je taky pouzívat budu, takze tohle mu slo obratem zpátky. A kdyz mu ríkám, ze nemúzu ani telefonovat (nikam krome tohodle suportu, normální klasický 100-letý telefon), tak ze mám pockat, az prijde ten router, pak ze to urcite pújde. S tema lidma je proste domluva jak jezidedek s zenskou, co pleje len, nez se pújde vymocit. No a asi za hodinu mi zvoní telefon, zvednu to a tam jen nekdo hned polozil. Tak jsem to znova zkusil a najednou slo vsechno, telefon i Net s mým 13-letým modemem, o jehoz existenci tihle experti nemaj tusení (coz ovsem nemeli uz i v dobe, kdy tenhle provajdr sám jeste posílal zákazníkúm skoro ten samý, akorát jinou znacku).
    Naposledy upravil Mikus; 22.02.2015 v 22:46.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)

Podobná témata

  1. Jaký nový AP/router do dlouhého bytu?
    Založil Darth Maul v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 52
    Poslední příspěvek: 15.06.2008, 10:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •