Výsledky 1 až 25 z 99

Téma: Návrh nové struktury fóra

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    281

    Standardní Re: Partage propulse par ebuzzing russe accueil meilleure source ?

    Citace Původně odeslal Marty Zobrazit příspěvek
    My asi každej žijeme na jiný planetě, nebo si nechceme porozumět.
    No to si asi nechceme rozumět, protože ty pořád píšeš o tom, že by každý chtěl do všech změn a jednání kafrat, ale já píšu o tom, že by kdekdo chtěl alespoň vědět, jaké změny a jednání probíhají/se plánují. A to jsou imho dost odlišné věci.

    Citace Původně odeslal Marty Zobrazit příspěvek
    Jinak zařazuji si tě tedy do seznamu zdrojů a jakmile dojde na rozdělování úkolů, něco ve své kompetenci dostaneš.
    No problemo.


    PS: Neseme si pěkný název příspěvku, takový důvěryhodný
    Myšlení zkresluje realitu.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní Re: Návrh nové struktury fora

    Hele, když to vezmu, tak pokud do těch změn nechce někdo kafrat, tak bych možná dal Martymu a spol. čas, ať spíš pracují na jejich zavedení, než aby tu Marty trávil neděli tlacháním (s prominutím) celkem o hovně s několika "šťouraly"

    Nechme se překvapit

    EDIT: Možná, že někomu tahle debata přijde hrozně přínosná, ale já jsem se tu dozvěděl tak leda, že Jey tráví neděli v koženém křesle poslechem klasické hudby, jinak nic nového, co by tu nebylo už xx-krát řečeno a k tématu návrhu struktury víceméně nového vůbec
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní Re: Návrh nové struktury fora

    Já se nechám překvapit , protože po tom, co si tohle téma soudný člověk přečte, tak ztrácí chuť se na čemkoli podílet, případně tu dále/déle pobývat. Proto jsem pak v neděli šel radši s přátelema ven a na jedno Moji nabídku taky máte, znáte, je kontraproduktivní, abych se přidával do o.s., když mám bydliště na Praze východ, mám soudnost(což je asi vzácnost) a válet se na hromadě se mi taky nechce (všechno už jsem minimálně 2x zde napsal a taky posílal přímo administrátorovi fóra). V neděli jsem na to už fakt neměl náladu, tak píšu dneska. Na druhou stranu jsem skeptický.

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní Re: Návrh nové struktury fora

    Citace Původně odeslal Jey Zobrazit příspěvek
    Já se nechám překvapit , protože po tom, co si tohle téma soudný člověk přečte, tak ztrácí chuť se na čemkoli podílet, případně tu dále/déle pobývat.
    K tomu už se ti odpovídajícím způsobem vyjádřil "bratr Slovák SajmoN" v tomto threadu

    http://4um.overclocking.cz/showthrea...t=77722&page=8

    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní Re: Návrh nové struktury fora

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d Zobrazit příspěvek
    K tomu už se ti odpovídajícím způsobem vyjádřil "bratr Slovák SajmoN" v tomto threadu

    http://4um.overclocking.cz/showthrea...t=77722&page=8

    a já jsem mu taky patřičným způsobem odpověděl. Jen mě tu někteří prostě bavíte (můžeš si to brát osobně).

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní Re: Návrh nové struktury fora

    Citace Původně odeslal Jey Zobrazit příspěvek
    Jen mě tu někteří prostě bavíte (můžeš si to brát osobně).
    Nemám k tomu co dodat, takže to jen zkopíruju a podepíšu, sympatie jsou vzájemné
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  7. #7
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    313

    Standardní Re: Návrh nové struktury fora

    Akokeby sem Pat a Mat pisali. Riesit sa to riesi, akurat bolo by dobre keby ste trocha vydrzali, to je vsetko. Mimochodom som kus dalej ako je praha a som v O.S. , su aj ine moznosti ked sa do Prahy ist neda, ze ano Takze prosim o trpezlivost a bez OT debat pokial sa da.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. diagram struktury site
    Založil jass v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 10.08.2011, 20:56
  2. navrh : oddeleni novinkek od "nove prispevky"
    Založil Ssnake v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 21.06.2007, 18:21
  3. Program na MIRROR adresarove struktury?
    Založil Aigor v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 04.06.2007, 16:15
  4. * * * NOVÉ PRAVIDLÁ CELÉHO FÓRA * * *
    Založil GABO v sekci fóra Zprávy od Administrátorů
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 18.04.2004, 19:07
  5. Uložení struktury adresářů na vzdaleném PC (síť, FTP)
    Založil Pippin v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 14.04.2003, 23:10

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •