Výsledky 1 až 25 z 38

Téma: Problém s připojením LCD (TV) Samsung

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Unhappy Problém s připojením LCD (TV) Samsung

    Zdravim trápím se tu s připojením TV Samsung LE37S81B mám notebook asus F3Ka - grafika ATI RADEON 2600 HD, koupil jsem už 3 druhy kabelů a to DVI-HDMI, S-VIDEO - S-VIDEO, a (VGA-VGA (PC vstup na TV)), už si nevim rady v ovladačích grafiky už jsem snad skusil všechno, i podle návodů na netu a pořád TV píše "no signál" jenom u připojení přes VGA-VGA se po přepnutí na kanál PC televize jakoby vypne zhasne a hotovo k ničemu jinému jsem zatim nedošel tak nevim budu rád za každou radu co bych vysloušel.Díky

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    299

    Standardní Re: Problém s připojením LCD (TV) Samsung

    Taky bys mohl napsat jaký máš OS. Budu předpokládat XP.

    1) připoj to tím DVI-HDMI

    2) Podle návodu přepni TV na HDMI vstup

    3) Zkus 2x zmáčnout Fn+F5

    Pokud to nezabralo, tak buď v nabídce, kde se mění rozlišení, nebo v Ati CCC musíš zapnout použití druhého monitoru. Pokud ti bude tvrdit, že žádné druhé zařízení není připojené, tak restartuj počítač a zkus to znova.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3

    Standardní Re: Problém s připojením LCD (TV) Samsung

    Mám W. Vista ale kromě toho že jsou pěkné jsou úplně k ničemu kdybych chtěl XP musim sehnat ovladače . mimo jiné mám Visty v originále tak je mi to líto dát pryč.

  4. #4

    Standardní Re: Problém s připojením LCD (TV) Samsung

    Pokud tím Fn plus F5 myslíš přepnutí mezi LCD a druhého monitoru to mám na F7 a to jsem skoušel mám na F5 nějakou hvězdičku asi nastavení jasu nebo tak něco.

  5. #5

    Standardní Re: Problém s připojením LCD (TV) Samsung

    jinak mi to normálně hlásí že monitor je připojený ale TV zase že no signal.

  6. #6

    Standardní Re: Problém s připojením LCD (TV) Samsung

    Propoj to tím DVI-HDMI kabelem tak, že do televize ten kabel připojíš do HDMI IN 2 (nejsem si jist, najdeš v návodu, který HDMI je ten správný) a na notebooku nastav rozlišení druhého monitoru 1360x768.
    CPU Athlon XP-M 2500+@2300MHz(1.575V), AC Copper Silent 2 TC rev.2, MB Abit NF7-S rev.2 + Zalman NB47J, RAM 1536MB DDR400, GK Sapphire Radeon 9600 128MB, HDD Samsung SpinPoint (P80 160GB + T166 500GB), CD/DVD LG GSA-4160B, DVD-ROM Pioneer 106S, další DVB-T Technisat Airstar, VFD Noritake 20x2, MSI Bluetooth, ICY BOX čtečka 8in1, skříň Logic Q11 + Fortron FSP350-60PN(PF), monitor LCD Dell 2007FP, LCD Samsung 32" LE32A457, repro Genius SW-5.1 HT, OS Windows XP + Media Portal, Dell D630, SE Vivaz Pro

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Samsung 215TW - problém s detekcí
    Založil Lion_K v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.01.2008, 15:53
  2. Pc + Lcd Tv
    Založil Deputy v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 21.11.2006, 07:56
  3. LCD TV nebo obyc CRT + projektor?
    Založil wong v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 20.09.2006, 22:08
  4. 05/05 LCD TV PHILIPS 17PF9946
    Založil Holden v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 24.05.2005, 14:52
  5. Problem s TV a monitorem
    Založil Anonymous v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 31.03.2003, 09:49

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •