Výsledky 1 až 19 z 19

Téma: novy uzivatel (singl PC bez site, jen internet) -tak aby mohl jen a pouze na internet

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: novy uzivatel (singl PC bez site, jen internet) -tak aby mohl jen a pouze na inte

    Budeš muset nejdřív převzít vlastnictví a pak si budeš moct teprve přidat práva.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  2. #2

    Standardní Re: novy uzivatel (singl PC bez site, jen internet) -tak aby mohl jen a pouze na inte

    do pr.... nelze prevzit vlastnictvi skupinove.
    musim to udelat vzdy u kazdyho singl souboru uvnitr te slozky. t.j. prevzit vlastnicvi a pak znovu upravit prava.
    Kurnik, jak to mohlo vzniknout ? shity windows.

    EDIT: takze je to tak, to vlastnictvi se musi prevzit po jednom filu. pak uprava a pridani prav uz jde skupinove.
    Kurnik jak se to mohlo stat ? pitomej mrkvosoft.
    mam v ty slozce par filu, tak to udelam ruco, ale co kdybych tam mel 5000 filu ? To bych byl asi pekne v p...e

    a jeste dotaz. kdyz jsem pridal na cely disky prava full jen pro muj ucet, (everyone jsem vyhodil), tak pokud ten disk pripojim k jinymu kompu, tak budu moct pracovat s tema souborama normalne ? nekde jsem tu zahlidl topic, ze clovek mel problem ze nemohl pracovat se soubory ktere mely prava vytvoreny pod jinym profilem na jinym pocitaci. thx. (coz by byl tento pripad)

    zkratka situace:
    everyone vyhozeno, ucet A ma full control, ucet B ńema zadny prava na disky (tak to mam ted nastaveno) otazka zni kdyz ten disk vezmu a na jinym pocitaci se prihlasim uctem C, budu mit full control na vsechny soubory ?

    protoze pokud ne, napada mne uz jen varianta dat tam zpatky everyone FC, a uctu B dat DENY na ty disky.

    A jeste posledni vec. vsiml jsem si , ze pokud pridavam prava na disk uctum A i B zaroven, jak je uvedeno nahore tak se mi pak zobrazuji prava (viditelne jen na disk A) cim to ? (tedy pres properties, a security.) Funkcne je to v poradku pro oba ucty.

    EDIT 2: a hned tu mam priklad, kdyz pustim defrag, tak mi projede jen C:, je to tim ze se to pousti jako nekdo jiny ? SYSTEM ? tak mam pridat SYSTEM prava na ostatni disky ?
    Naposledy upravil GreenOrchid; 03.06.2009 v 01:50.

    Laser G9 + Logitech G930


  3. #3

    Standardní Re: novy uzivatel (singl PC bez site, jen internet) -tak aby mohl jen a pouze na inte

    tak pres noc jsem si to urovnal v hlave dnes to opravim, mel jsem to vzit z jineho konce.

    vratim tam everyone (FC) a tomu uzivateli dam deny na ty dva disky, a melo by se vse vyresit.

    Laser G9 + Logitech G930


  4. #4

    Standardní Re: novy uzivatel (singl PC bez site, jen internet) -tak aby mohl jen a pouze na inte

    Hotovooooooooooo.
    nakonec to nejjednodussi funguje. tak jsem poucenej, 2x premejslet, nez bouchat hned prvni co cloveka napadne do klavesnice.

    EDIT:
    popis chyby-
    presto nechapu co se Vistam nelibilo uplne na tom prvnim kroku zmeny prav, a access denied na te jedne slozce uvnitr jednoho disku. (fyzicky doslo k tomu, ze visty hlasily ze nelze zjistit "ownera". proste ta polozka na te slozce a vnorenych, zmizela. Slozka v dobe zmeny prav samozrejme, nebyla pouzivana ani nic otevreno z ni.
    reseni chyby-
    bylo nutno prevzit zpet vlastnictvi , bohuzel visty neumi prevzit vlastnictvi skupinove, bylo nutno to resit po singl filu. Nasledne pridani prav jiz lze skupinove.
    reseni nepristupnosti disku pro uzivatele, bez site-
    ponechat na diskach prava EVERYONE FC,na disky na ktere jsem nechtel aby uzivatel mel pristup dat prava DENY, pro toho konkretniho uzivatele. (v pripade ze user ma prava allow i deny, vitezi deny. (na to vista i upozorni)
    stejnym zpusobem lze "upravit i urcite slozky na disku C: (tedy v mem pripade jen systemovy disk)
    toto reseni je daleko elegantnejsi, nez muj chybny prvni krok. Viz problem s Defragmentaci. timto postupem se takovym uzivatelskym chybam (ktere jsem udelal) vyhnete.
    Naposledy upravil GreenOrchid; 04.06.2009 v 01:23.

    Laser G9 + Logitech G930


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nakup pres internet - odstoupeni od kupni smlouvy
    Založil riksa v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 98
    Poslední příspěvek: 12.01.2012, 21:24
  2. Eurotel Data Expres - nový vysokorychlostní internet snadno
    Založil Kamil Raška v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 377
    Poslední příspěvek: 07.09.2005, 15:34
  3. Eurotel Data Expres - nový vysokorychlostní internet shit
    Založil DlouhyJony v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 12.05.2005, 14:12
  4. APN internet na Nokia 6610 + neofficialni WAP brány?
    Založil Skodik v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 27.12.2004, 13:54

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •