Výsledky 1 až 25 z 33

Téma: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    Zdravim,

    od jednoho z moderatoru jsem se dozvedel (az tedy po tom, co jsem se jej musel zeptat), ze mam BAN na mesic do sekce Bazar.

    - upozornuji, ze jsem neporusil ani jedno pravidlo ktere je v sekci bazar !
    - nikdo mi nedal vedet ze ban dostavam za prohresek, který bych rád slyšel
    - nikdo z adminu se me nezeptal zda-li je pravda co udal moderator za duvod pro ban (ovsem nevim zda-li je to za potrebi, ci zda-li se moderatorum slepe duveruje)

    Rad bych resil mou situaci s nekym s administratoru - dekuji
    Myslim si že muj ban je neopravneny...

    Atreides
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  2. #2
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    Dostal si zakaz na mesiac.

    Najprv si Darth Maulovi prislubil, ze od neho kupis dosku. On na zaklade toho kupil novu a ty si si nakup rozmyslel, pretoze si sa dostal k doske inym sposobom. Pravidlo cislo 4 hovori o tom, ze mas postovat len v pripade, ze mas skutocny zaujem. Vo svete slusnych to chodi tak, ze ked uz raz nieco napisem/potvrdim, tak to aj splnim. Nic menej toto pravidlo nebolo porusene 100%ne nakolko si povodne skutocny zaujem mal, takze to ostalo bez odozvy.

    Predaval si WiFi Access Point.
    Najskor si neuviedol pozadovanu cenu, ktora je v pravidle cislo 7. O 5 dni neskor si si predaj rozmyslel a pozadoval si jeho zrusenie.

    Bud rad, ze mas ten ban len na mesiac, pretoze ak toto povazujes za standardne jednanie, tak vazne zacinam pochybovat o tvojej chrbtovej kosti
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  3. #3

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    uu prosím bez urazek - taktez nikoho neurazim !

    uvedu zde stejne argumenty, ktere jsem napsal mishovi do SZ.

    napred ohledne APčka, ktere jsem po par dnech zrusil...
    - spousta lidi v bazaru pise vetu napr. "prodavam i jinde"
    tzn. že pokud bych chtel lhat - mohl jsem napsat prodano - zamkněte prosím
    nebo si např vymyslet že mi spadl na zem a že ted nevim zda-li funguje a nebo jiné nesmysli...

    Napsal jsem pravdu a to takovou, že přístroj, který jsem dostal na místo starého APčka (protože má jen 1LAN - kdežto nový AP má 5xLAN čili možnost mít připojeno více kompů) bohužel nejde připojit do místní síte wifi. čili se musím vrátit k puvodnimu AP a místo nej jsem do noveho postu nabidl ten pro více LAN klientu.
    Dokonce nikdo o nej nejevil zájem ! čili se NIC nestalo - a cenu jsem nakonec stejně uvedl.

    Čili pokud tohle byl až druhý prohřešek - domnívám se že, žádný nebyl a tudíž bych mohl být "souzen" pouze za první...

    - - -

    Co se týče nakupu desky od Maula...
    začnu napřed tím, že potom co Maul kontaktoval moderatora Mishu, se me dotycny optal co a jak - odpovedel jsem mu na SZ a poprosil jej zda-li mi pošle svuj nazor na vec.
    Nestalo se tak - jedine co se az po 3-4 dnech stalo, bylo že mi odepsal na post ohledně APčka že tohle jsem už přehnal... a že to nezustane bez odezvy... (to mělo znamenat jako vyhrožování ? )

    Napsal jsem Mishovi druhou SZprávu a zmínil jsem se že mi pravděpodobně zapomnel odepsat na první - a poprosil jsem jej o reakci....

    Reakce přišla - bohužel ne jako Soukromá Zpráva - ale rovnou BAN do sekce bazar, ale jeho názor, vyjádření jiného moderátora, admina NE...

    Nejdu sem brečet, ikdyž to tak vypadá - přijde mi to jako nefer jednání ...
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  4. #4
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    Citace Původně odeslal Atreides Zobrazit příspěvek
    uu prosím bez urazek - taktez nikoho neurazim !
    Kde som ta urazil?

    RE: AP

    Neuviedol si minimalnu pozadovanu cenu = porusene pravidlo.
    Nenapisal si pri vytvoreni threadu "prodavam i jinde", cim si sa prinutil obchodovat iba v danom threade. Odstupenim od obchodu si porusil dalsie pravidlo. Takze vsetko, co si tu napisal, je bezpredmetne.

    RE: MoBo

    Svoj nazor a rozhodnutia som ti k tomu napisal v predoslom poste, to preco ti mISHA neodpisal, ries s nim. To, ze to nezostane bez odozvy nebola vyhrazka ale oznam. Porusil si pravidla bazaru = akcia, co malo za nasledok reakciu v podobe vznesenia poziadavky moderatorom na udelenie trestu. To, ze si dostal ban, nebola reakcia na SZ. BAN mozu udelovat len admini na zaklade vznesenych a prediskutovanych poziadaviek moderatorov a administratorov.

    P.S.
    Neferove jednanie? Myslim, ze by si si mal zamiest pred vlastnym prahom.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  5. #5

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    muzes mi sem vepsat vsechny pravidla bazaru prosim ?
    bohuzel je ted nevidim...
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  6. #6
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    [ot]OMFG LOL[/ot]

    Nemyslis, ze si ich mal citat pred tym ako si postoval do bazaru Poslem ti ich SZ.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Tantalos
    Založen
    29.07.2003
    Bydliště
    Liberec
    Věk
    49
    Příspěvky
    1 170
    Vliv
    266

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    Citace Původně odeslal Atreides Zobrazit příspěvek
    jeste dodam, ze tim ze jsem nove proadavajici v sekci bazar - casto jsem pokukoval jak pisi ostatni...
    tim chci jen rict ze spousta lidi nepise ceny v uvodnim topiku....
    Nehledej chyby na ostatních, pouč se z vlastních, ať za měsíc nemáš problémy...
    CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
    3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx

  8. #8

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    Citace Původně odeslal Tantalos Zobrazit příspěvek
    Nehledej chyby na ostatních, pouč se z vlastních, ať za měsíc nemáš problémy...
    to máš sice pravdu - ale uvedl jsem to pouze jako příklad...
    btw píšeš ať za měsíc nemám problémy - souhlasíš s adminama ? ono je težký se jim postavit že ? ale co když mám pravdu ? co když se stala prostě chyba ?
    proč mi nenapíší tedy sami jak by věc řešili oni ? kdyby byli ve stejné situaci...
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  9. #9
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    313

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    Citace Původně odeslal Atreides Zobrazit příspěvek
    jeste dodam, ze tim ze jsem nove proadavajici v sekci bazar - casto jsem pokukoval jak pisi ostatni...

    tim chci jen rict ze spousta lidi nepise ceny v uvodnim topiku....
    Pravdilo c.4 Pište jen pokud máte SKUTEČNĚ zájem! ZÁKAZ obchodovat jinak než pomocí threadu ve kterém prodáváte/dražíte (tzn. NE přez SZ či jakkoliv jinak)! Omezíte tak možnost znedůvěryhodnění svého nicku/osoby! Platí zvláště pro dražby.

    Myslim , ze z toho sa da chapat , ze si mal uviest predavam jinde. Ak by si to predal zaujemcovi ako sa dotycny "kupec" dostane k tomu ze to chce kupit ?
    Obno je to tak , ze tu nejsi na burze. Naozaj je to tak hrozostrasne ze mas ban na bazar ? Poloz sam sebe otazku co tu hladas ? Ci len bazar , alebo i nieco ine
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  10. #10

    Standardní Re: mesic zakazu me osoby do sekce Bazar

    Citace Původně odeslal AjsTi Zobrazit příspěvek
    ZÁKAZ obchodovat jinak než pomocí threadu ve kterém prodáváte/dražíte (tzn. NE přez SZ či jakkoliv jinak)!

    Myslim , ze z toho sa da chapat , ze si mal uviest predavam jinde.
    Precti si to znova - Zákaz obchodovat jinak než v danném threadu znamená i to, že je zákaz obchodování jinde (tzn. že je irelevantní napsat, že prodávám i jinde... protože to je právě zakázáno - ovšem to nikdo nedokáže)

    Citace Původně odeslal tominek Zobrazit příspěvek
    To te tak extrmne omezuju zakaz vstupu do bazaru na jeden mesic? U uzivatele s 12 posty bych to necekal vzhledem k tomu ze 4um pravdepodobne nenavstevuje nikterak casto.
    nezapomen odečíst těch předchozích 5 postu so jsem začal zde psát tzn že bych neměl 12, ale 7... - Každopádně když se stále chcete zastávat pravidel - v pravidlech jsem se taktéž dočetl, že do bazaru se smí až po určitém čase co tu má človek založen účet... - etn muj je od roku 2004 čili opet pravidlo splněno...

    Btw snad mám právo nejak začít ne ? taky jste na začátku neměli hned odesláno 100 příspěvku taky jste začali od 0.

    Spíš mi moderátoři, admini napište co jsem tedy měl dělat- jak jsem měl záležitost s APčkem řešit ?
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •