Výsledky 1 až 25 z 60

Téma: (FAQ) Tisk fotek na inkoustovkách od Canonu

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #30

    Standardní Re: (FAQ) Tisk fotek na inkoustovkách od Canonu

    Citace Původně odeslal no-X
    Slimák: Rozhodně s tebou nemůžu souhlasit. Pokud ujíždějí barvy, tak máš buďto zapnutou některou z funkcí, kterou jsem radil vypnout, nebo nevhodně zkalibrovaný monitor. Krom toho by mě zajímalo, jak bez EPP můžeš aktivovat 16-pass. Co se týká úprav jasu, kontrastu atp., tak to je snad vhodnější upravovat před tiskem v editoru a ne až při tisku, ne?
    V tomhle případě si budu stát za svým, prostě to, na co jsem regoval je naprostý nesmysl. O nevhodně zkalibrovaným monitoru nemůže být řeč, o to mám postaráno. Funkce mám všechny vypnuté, to je asi ta nejzákladnější věc. Nevím co je EPP (rád se poučim), takže pokud je řeč o tisku v plném rozlišení, což standardně tiskárna bez ručního nastavení neudělá, tak stačí jednoduše na vlastnostech tiskárny nastavit papír Photo Paper Pro a dále ještě v custom setting zvolit stupeň 1 maximální kvality, takže takto je možno ze Zoneru, Photoshopu a jiných tisknout v plném rozlišení! Pak fotka leze z tiskárny o dost dýl v plném rozlišení, takže závěr je ANO, jde to bez dodávaného softu! Jestli používáš dodávaný software od Canonu a lezou ti barvy z toho opravdu věrně přesně tak, jak vidíš na monitoru, tak ti gratuluju, mě se to bez kalibrace barev na tiskárně nikdy nepodařilo. Musel jsem provést úpravu barev, aby výstupy neujížděli do červeného nebo hnědého nádechu.

    Nejdůležitější část. Používejte zásadně originální SW EasyPhotoPrint. Díky tomu, že je od Canonu, dává širší možnosti, než většina neoriginálního softwaru.

    Takže mi prosím řekni, jaké jsou nyní širší možnosti dodávaného softu? Říká ti třeba něco Photoshop a ICC profily. O tom si v dodávaném softu můžeš nechat jen zdát. Závěr je takový, že dodávaný software od Canonu ti nepřinese vůbec nic širšího.
    Naposledy upravil Slimák; 19.07.2006 v 07:57.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. FAQ - Ctete prvni [UPDATE 25.11.2004]
    Založil wong v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 08.10.2006, 22:40

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •