Výsledky 1 až 25 z 204

Téma: Cell

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Cell

    co jsem našel nějaký info tak bsd zatím jen bootuje a víc nic, mě to připadá jako velká škoda, že není nějaký kvalitní os který by využil cell architekturu na ps3 plnohodnotně i když nikdo netuší co všechno sony časem na svém herním os povolí..


  2. #2

    Standardní Re: Cell

    Citace Původně odeslal Rache Zobrazit příspěvek
    co jsem našel nějaký info tak bsd zatím jen bootuje a víc nic, mě to připadá jako velká škoda, že není nějaký kvalitní os který by využil cell architekturu na ps3 plnohodnotně i když nikdo netuší co všechno sony časem na svém herním os povolí..
    vsak linux to umi vyuzit, nevim, kde je problem ... spis pro to nejsou aplikace, protoze se pro to a) blbe programuje (prodavam jak jsem koupil)
    b) je to silene specifickej kus HW ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  3. #3

    Standardní Re: Cell

    Je to bohuzel presne tak, jak rikas, hlavni problem je, ze je to relativne dost novej kousek hw a vyzaduje trosku jinej styl programovani.. ani si nemyslim, ze pro sikovnejsiho programatora by to mel bejt nejakej extra kamen urazu, jenze kdo provozuje IBM bladecluster si potrebnej soft napise a bude si chrochtat jak to slape, ale zcela jiste to nebude sw pro bezny pouziti. A pro ostatni programatory nebude ps3 dvakrat lukrativni platforma, protoze uzivatelska zakladna je titerna a navic je desktop linux na ps3 opravdu linej diky mnozstvi operacni pameti a do budoucna s sebou tudiz dvakrat nic perspektivniho nenese, tak "proc se patlat s prepisovanim kodu pro SPE, kdyz to vlastne ani nikdo nevyuzije.." Prezentuju tady teda jenom svuj soukromej nazor, ale myslim, ze daleko od pravdy nebudu.. ps3 je uzasna masinka, ale je desiva skoda, ze sony nepritlacila na pameti, i na ukor ceny, ja bych si neskonale rad priplatil.. ..a btw zrovna vcera se vyjadrili i vyvojari farcry2, ze je ps3 skvelej, ale ze highend pc budou mit grafiku nepatrne lepsi, prave protoze jim chybi na ps3 pamet.. jdu chrapat, dobrou
    lullu
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  4. #4

    Standardní Re: Cell

    ještě takovej ot dotaz, když linux používá část hdd na ps3 místo ramky bude znát výměna disku za rychlejší tzn z 5400 na 7200?


  5. #5

    Standardní Re: Cell

    ..no on na ten disk prachsprostě swapuje ..o výměně za 7200rpm jsem uvažoval snad stokrát, ale je to celkem drahej špás na to, že člověk ani neví, jak dostatečně velkej to bude mít v praxi přínos, drobný zlepšení tam ale podle recenzí je.. pokud máš firmware <2.10, tak díky klukům z ps2dev dostaneš v linuxu přístup k 254MB videopaměti, což taky trošku pomůže a pak už mě napadaj takový věci jako i-ram nebo swap na usb flashkách v raidu ..a v poslední řadě ssd hdd, kterej by tomu pomohl asi nejvíc, jenže je zatim neúnosně drahej kurnik..
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  6. #6

    Standardní Re: Cell

    http://gravity.phy.umassd.edu/ps3.html
    http://www.smh.com.au/news/articles/...?page=fullpage
    16 x PS3 = 400 x PC

    Na to, ze to je vlastne 486ka (podle Eagla), pro kterou se neda programovat, to neni uplne spatne, ze?
    desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
    notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
    ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
    repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1

  7. #7

    Standardní Re: Cell

    We have done tests of algorithms and Nvidia cards are four to five times faster than the Cell chip, which is 20 times faster than an ordinary high end computer.....


  8. #8

    Standardní Re: Cell

    Citace Původně odeslal Petrik Zobrazit příspěvek
    http://gravity.phy.umassd.edu/ps3.html
    http://www.smh.com.au/news/articles/...?page=fullpage
    16 x PS3 = 400 x PC

    Na to, ze to je vlastne 486ka (podle Eagla), pro kterou se neda programovat, to neni uplne spatne, ze?
    jenze tady tomu nikdo neupira tenhle tezce specifickej druh vykonu. ano, je to vykonny, ale ten vykon je pouzitelnej tak akorat na ty vedecky vypocty. z casti jeste na hry. na normalni pouzivani je to 486ka presne, jak to eagle tvrdil...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. Procesory Cell - PS3
    Založil Kooca v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 07.02.2005, 20:44
  2. Nvidia podvádí i v Beyond3d's Splinter Cell benchmark?
    Založil Spajdr v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 03.06.2003, 20:00

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •