Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: ALZASOFT ,nechcu vydat RMA , zdrzuju,klamu

  1. #1
    Member
    Založen
    18.01.2005
    Bydliště
    Bratislava , SK
    Příspěvky
    275
    Vliv
    238

    Standardní ALZASOFT ,nechcu vydat RMA , zdrzuju,klamu

    Kazdy technik v prahe mi hovori na reklamacku ine veci , v bratislave na slovenskej pobocke mi len povedal ze je to v prahe v servise uz od PONDELKA vybavene !!! A uz mi povedali ze to poslu v utorok ,potom v stredu , a dnes tam volal ten zo slovenskej pobocky a zasa mu len povedali ze ano ano ,,, dnes to posielame a zajtra to tu urcite mate . Toto nieje normalne ked si tam objednam nieco mi to dojde hned na druhy den rano .. a nech mi nikdo nehovori ze reklamaciu ani po styroch dnoch nemozu poslat na slovensko !!!
    A este jedna vec .. daval som to reklamovat na slovenskej pobocke 1.3.2006 , a dnes som tam bol 30.3.2006 a on mi zadre ze pri tychto reklamaciach neplati doba 30 dni !!!! Lebo ze oni nerataju expediciu a vam tu dosku vymenili v pondelok takze to stihli do 30 dni !!!
    A ja som dosku kupoval , platil , reklamovat na slovenskej pobocke a neposielal som to postou ale osobne zaniesol na slovensku pobocku tak preco mna ma zaujimat ze v alzasofte v prahe zamestnavaju samych idiotov a kazdy den mi hovoria ty technici do telefonu to iste+ si vymislia preco to este neposlali !!
    V pondelok mi dosiel mail ze mi dali novu dosku to bolo 27, !! Ked som sa uz zacal v stredu stazovat ze preco nedosla tak odrazu mi na stranku hodili datum 29. !!!! Tak toto ma uz fakt dorazilo - a este navyse aj ked mi to vcera spravili t.j. 29-ho , tak dnes to tu malo byt !!!
    Mozem sa niako branit alebo alzasoft si zomna bude robit prdel za to ze som slovak ?? A budu tu namna vyskakovat s tym ze pre nich 30 dni neplati atd.
    PROSIM POMOZTE zajtra tam idem tak chcem vedet ako sa mam branit . Dnes mi do telefonu technik v prahe povedal ze no oni v servise tu dosku prijali az tretieho dokonca !!!!
    Takze teoreticky na tu reklamaciu maju kolko ? 90 dni ? Sak niesme v praveku ze jedna firma si bude menit zakony podla toho jak jej to vyhovuje !!!
    MB: ABIT NV8 nForce4-4x , RAM: 2x KINGSTON 512 MB CL2,5 PC400 , CPU: SEMPRON 2800+ @2450Mhz 256 KB cache 64 bit. , GK: GAINWARD 6600 GT 128 MB GDDR3 PCIe , LCD: PHILIPS 190S, HDD: SEAGATE 7200.10 320GB 16MB cache , KB: MICROSOFT WIRELESS Keyboard + Mouse model: T20-00036 ,DVD-RW: NEC 4550A , TV: LEADTEK WinFast 2000TV EXPERT, zdroj : FORTRON 350W GLN Green Power

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele NOD
    Založen
    04.11.2002
    Bydliště
    Bratislava-5trzalka
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 792
    Vliv
    281

    Standardní Re: ALZASOFT ,nechcu vydat RMA , zdrzuju,klamu

    moved by NOD.nabuduce to treba dat do reklamacii!!


    maju zo zakona 30kalendarnych dni na vybavenie reklamacie.Ak to nesplnia mozes odsupit od zmluvy a tym padom ti musia vratit peniaze.ak to stihnu tak mas na vyber ci xces tovar alebo peniaze
    KILL -9 .If U step out of line :),Pre Zillu SILENCE!!! I KILL YOU!!!:)

  3. #3

    Standardní Re: ALZASOFT ,nechcu vydat RMA , zdrzuju,klamu

    Citace Původně odeslal NOD
    moved by NOD.nabuduce to treba dat do reklamacii!!


    maju zo zakona 30kalendarnych dni na vybavenie reklamacie.Ak to nesplnia mozes odsupit od zmluvy a tym padom ti musia vratit peniaze.ak to stihnu tak mas na vyber ci xces tovar alebo peniaze
    Je to tak jak pise NOD. Maji na to klasicky 30 dni. tebe nemusi zajimat jejich cachry s dorucenim. Protoze ty jsi to koupil v SR a ne CR navic jsi to nesl osobne coz znamena dnem predani je i prvni den reklamace. Prodejce o reklamci rozhodne ihned ve slozitych pripadech do 3 dnu. Tech 3-30 dnu je na odborne posouzeni a ne jak si prodejci mysli na uznani nebo neuznani reklamace.
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  4. #4
    Member
    Založen
    18.01.2005
    Bydliště
    Bratislava , SK
    Příspěvky
    275
    Vliv
    238

    Standardní Re: ALZASOFT ,nechcu vydat RMA , zdrzuju,klamu

    No uz to somnou vybabrali asi takym spôsobom ze mi osobne volal zo slovenskej pobocky lebo som mu napisal mail ,, a ze dosku mi uz odoslali kurierom domov na moju adresu . Tak som zvedavy ci ju zajtra budem mat .
    Pretoze uz tento tyzden to tolkokrat posielali no hadam sa to uz podari .
    MB: ABIT NV8 nForce4-4x , RAM: 2x KINGSTON 512 MB CL2,5 PC400 , CPU: SEMPRON 2800+ @2450Mhz 256 KB cache 64 bit. , GK: GAINWARD 6600 GT 128 MB GDDR3 PCIe , LCD: PHILIPS 190S, HDD: SEAGATE 7200.10 320GB 16MB cache , KB: MICROSOFT WIRELESS Keyboard + Mouse model: T20-00036 ,DVD-RW: NEC 4550A , TV: LEADTEK WinFast 2000TV EXPERT, zdroj : FORTRON 350W GLN Green Power

  5. #5

    Standardní Re: ALZASOFT ,nechcu vydat RMA , zdrzuju,klamu

    Nevím, že si z toho děláš starosti. Podepsal jsi někde převzetí? Ať už u dopravní služby nebo při odběru osobně? Pokud ti napíšou, že si to můžeš vyzvednout, ale ve skutečnosti to nemají, pak si připrav důkazy o tom, že lžou (např. korespondence, svědek atp.) a po třiceti dnech jim jednoduše oznam, že odstupuješ od smlouvy a že ti mají to týdne vrátit peníze, jinak soud.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •