Výsledky 1 až 25 z 29

Téma: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Staci kdyz se to na webu jmenuje objednavka, v pripade soudu nemaj sanci a verte ze tyhle spory zase tak dlouho netrvaj, ono totiz na ne nemusite ani podavat zalobu, staci dostatecne prokazat svuj narok (dolozit objednavku ...) a soudce vyda rovnou platebni prikaz, kterej lze uz uplatnit i exekuci (samo se jim prictou veskery naklady, coz v pripade, ze exekutor je z mista odberatele a to je 500km, vyjde docela draho).

    Znam par pripadu podobne resenych nezaplacenych faktur a byl to celkem fofr.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  2. #2
    Member
    Založen
    08.03.2005
    Bydliště
    Plzeň
    Věk
    47
    Příspěvky
    119
    Vliv
    236

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Jak už bu někdo zmiňoval. Dobrá varianta je nakupovat na cybexu.

    Ceny celkem ujdou (i když se najdou jinde i lepší).

    Ale především na většinu LCD záruka na 0 vadných bodů (týká se i jedno vadného subpixelu).
    Zde mnozí namítnou, že to je jen vrácení výrobku koupeného na netu ve 14 dení lhůtě, ale není to úplně tak. Vrátit jeden kus lze na každém solidním inet obchodu, ale zde můžete vracet pořád a nebude s tím žádný problém (pochybuji, že na jiném inet obchodu, když byste vrátili jeden kus a chtěli znovu jiný kus stejného modelu, že by ho poslali).
    Osobně jsem tam už kupoval LCD, které mělo vadný bod (mělo vadný pouze 1 subpixel, který prakticky nebyl vidět) a nebyl žádný problém s výměnou.

  3. #3
    Senior Member mince
    Založen
    09.01.2003
    Bydliště
    Mladá Boleslav
    Věk
    46
    Příspěvky
    807
    Vliv
    273

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal MlokCZ
    Jak už bu někdo zmiňoval. Dobrá varianta je nakupovat na cybexu.

    Ceny celkem ujdou (i když se najdou jinde i lepší).

    Ale především na většinu LCD záruka na 0 vadných bodů (týká se i jedno vadného subpixelu).
    Zde mnozí namítnou, že to je jen vrácení výrobku koupeného na netu ve 14 dení lhůtě, ale není to úplně tak. Vrátit jeden kus lze na každém solidním inet obchodu, ale zde můžete vracet pořád a nebude s tím žádný problém (pochybuji, že na jiném inet obchodu, když byste vrátili jeden kus a chtěli znovu jiný kus stejného modelu, že by ho poslali).
    Osobně jsem tam už kupoval LCD, které mělo vadný bod (mělo vadný pouze 1 subpixel, který prakticky nebyl vidět) a nebyl žádný problém s výměnou.
    To je sice pravda, ale chce to pořad mít trochu štěstí, protože jinak se může stát, že ti to 3x vymění, ale přesto nenarazíš na bezvadnej, nebo dokonce dostaneš ještě horší. A pokud si uvědomíš komplikace s balením, cestou na poštu, cca týden i víc bez monitoru.... a pak to absolvovat znovu. Nemluvě o poštovném. Myslím, že si to většina lidí pak rozmyslí a nechá si i ten s vadným pixelem.

    Bohužel má zkušenost je, že ve většině obchodů, kde jsou LCD vystavené, se jedná spíš o LowEnd.
    Naposledy upravil M.K.; 16.01.2006 v 17:50.
    PC 1 > Asus Striker II Extreme, E8400 @4.4Ghz, Thermalright Ultra120 Extreme, 2x2GB OCZ Platinum DDR3 1800Mhz, 2x Asus 8800GTS, 2x WD6400AAKS, Auzentech X-Fi Prelude, Corsair HX520W, Lian-li A10A, 20" NEC 20WGX2, Razer Lachesis + eXactMat, Sennheiser 595, Vista Ultimate
    PC 2 > ASUS P5K Deluxe, E8400@4Ghz + Scythe Ninja, 4x 1024MB ADATA EE, Gainward 8800GTS, WD6400AAKS, AOC 210S
    Notebooks >DELL E4200, DELL E6400, DELL D630, DELL D430

  4. #4

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal MlokCZ
    Jak už bu někdo zmiňoval. Dobrá varianta je nakupovat na cybexu.

    Ceny celkem ujdou (i když se najdou jinde i lepší).

    Ale především na většinu LCD záruka na 0 vadných bodů (týká se i jedno vadného subpixelu).
    Zde mnozí namítnou, že to je jen vrácení výrobku koupeného na netu ve 14 dení lhůtě, ale není to úplně tak. Vrátit jeden kus lze na každém solidním inet obchodu, ale zde můžete vracet pořád a nebude s tím žádný problém (pochybuji, že na jiném inet obchodu, když byste vrátili jeden kus a chtěli znovu jiný kus stejného modelu, že by ho poslali).
    Osobně jsem tam už kupoval LCD, které mělo vadný bod (mělo vadný pouze 1 subpixel, který prakticky nebyl vidět) a nebyl žádný problém s výměnou.

    tak právě v cybexu jsem měl hafo zásek asi před rokem, objednal sem po netu microsoftí intelli bezdrát myšárnu, při převzetí jsem se jen tak žertovně zeptal jestli platí ta 14dení lhůta na případné vrácení (protože dodali jinou verzi - chtěl sem 1 a oni mě dali 2 a nebyl sem domluvenej s kámikem jestli mu tato změna nebude vadit-věc designu). A oni tvrdili, že při osobní převzetí ( i když objednávka byla z netu) mám možnost si zboží překontrolovat a tak nárok na toto 14dení období zaniká. od té doby jsou na blacklistu...

  5. #5

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Zkoušet v obchodě je strašně zcestný, hlavně pokud se bude monitor používat za tmy, osobně jsem si při nákupu dohodnul s prodejcem vyzkoušení s možností vrácení, monitor jsem koupil, zjistil že LCD ne, vrátil a dostal peníze zpět mínus půjčovné 200kč a to jsem byl rád protože by to byla opravdu špatná investice (20" S-MVA) viz můj přízpěvek někde v :

    http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=38372

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Pokud chcete LCD, mrkněte sem, link na supr stránky!
    Založil JardaMeloun v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 22.07.2004, 08:38
  2. [OLD] 17" LCD - kde a aky kupit
    Založil pelo v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 16.07.2004, 01:14
  3. Rozlisenie 1024*768 na 19" LCD
    Založil user v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 25.11.2003, 19:40
  4. Tak jsem koupil nové LCD - je to fakt nářez
    Založil Namornik v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 131
    Poslední příspěvek: 19.05.2003, 20:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •