Výsledky 1 až 25 z 29

Téma: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal MlokCZ
    Jak už bu někdo zmiňoval. Dobrá varianta je nakupovat na cybexu.

    Ceny celkem ujdou (i když se najdou jinde i lepší).

    Ale především na většinu LCD záruka na 0 vadných bodů (týká se i jedno vadného subpixelu).
    Zde mnozí namítnou, že to je jen vrácení výrobku koupeného na netu ve 14 dení lhůtě, ale není to úplně tak. Vrátit jeden kus lze na každém solidním inet obchodu, ale zde můžete vracet pořád a nebude s tím žádný problém (pochybuji, že na jiném inet obchodu, když byste vrátili jeden kus a chtěli znovu jiný kus stejného modelu, že by ho poslali).
    Osobně jsem tam už kupoval LCD, které mělo vadný bod (mělo vadný pouze 1 subpixel, který prakticky nebyl vidět) a nebyl žádný problém s výměnou.

    tak právě v cybexu jsem měl hafo zásek asi před rokem, objednal sem po netu microsoftí intelli bezdrát myšárnu, při převzetí jsem se jen tak žertovně zeptal jestli platí ta 14dení lhůta na případné vrácení (protože dodali jinou verzi - chtěl sem 1 a oni mě dali 2 a nebyl sem domluvenej s kámikem jestli mu tato změna nebude vadit-věc designu). A oni tvrdili, že při osobní převzetí ( i když objednávka byla z netu) mám možnost si zboží překontrolovat a tak nárok na toto 14dení období zaniká. od té doby jsou na blacklistu...

  2. #2

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Zkoušet v obchodě je strašně zcestný, hlavně pokud se bude monitor používat za tmy, osobně jsem si při nákupu dohodnul s prodejcem vyzkoušení s možností vrácení, monitor jsem koupil, zjistil že LCD ne, vrátil a dostal peníze zpět mínus půjčovné 200kč a to jsem byl rád protože by to byla opravdu špatná investice (20" S-MVA) viz můj přízpěvek někde v :

    http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=38372

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Pokud chcete LCD, mrkněte sem, link na supr stránky!
    Založil JardaMeloun v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 22.07.2004, 08:38
  2. [OLD] 17" LCD - kde a aky kupit
    Založil pelo v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 16.07.2004, 01:14
  3. Rozlisenie 1024*768 na 19" LCD
    Založil user v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 25.11.2003, 19:40
  4. Tak jsem koupil nové LCD - je to fakt nářez
    Založil Namornik v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 131
    Poslední příspěvek: 19.05.2003, 20:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •