Zdur, jointa kur. Vcera jsem koupil MSI GF3 Ti200 64DDR TV- IN/OUT(s,c)starsi a dnes jsem se zbavil GF3 Ti200 64DDR TV-out(s) od INNO 3D v domeni(omluvte pravopis), ze MSI pujde lepe OC. INNO 3D slo na 235/460 v totalne uzavrene bedne(vetrak jenom na zdroji 300 Wattovem a na CPU CoolerMaster 7H53F s procesorem 1700+ OC na 1610 pres FSB bez zdvihu napeti). Zda se mne to malo. Videl jsem hodnoty 465/535. Tu MSI jsem jeste nezkousel. A ted nevim, jestli ji (MSI) rychle prodat a koupit v ALFACOMPUTER GF3 Ti200 od Grainwardu. Nevite jak jde pretaktovat Graiward. Bojim se ze ta MSI o moc lip jak ta INNO 3D nepujde?

Zitra si poridim nejaky vetrak asi 8x8 cm do zadu do bedny v urovni procesoru ho umistim. Nevite, jestli je lepsi do bedny vzduch hnat nebo ho vytahovat? S timto zlepsenim bych asi mohl z toho dostat vic, co? Mel jsem v bedne teplotu az 60, podle toho, jak se moc doma topilo!

TEN, KDO MEL ZAJEM O TU msi GF3 Ti200 64DDR, TV-in/out(s,c), at posle email. O vikendu po zkousce GK MSI se mozna domluvime!