Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: adobe premiere pro - speceni klipu do jedne sekvence.. JAK?

  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní adobe premiere pro - speceni klipu do jedne sekvence.. JAK?

    vim ze nazev presne nevystihuje problem ale lip sem to nevymyslel.
    Mam animaci do skoly kera je tvorena ze serie statickejch fotek.. potreboval bych je nejak dat do kupy abych pak mohl na vsecky zaraz pouzit jeden efekt .. ma to asi 2000 framu takze se mi to po jednom delat opravdu nechce . Nasel sem groupovani ale tam nejdou aplikovat efekty.. skratka neco jako precompozice v After efectech.

    mozno by to slo nejak obejit ale rovnez sem neprisel na to jak.. je problem ze se tam ty fotky kery maji rozliseni 1024x768 nezmensi a ve videu kery je v PALU (720x576) sou orizly.. takze sem myslel je proste v motion efectu zmensit na pozadovanou velikost..

    budu vdecen za help, jesi na to nepridu tak to udelam pres akci ve photoshopu a zmensim vsecky jeste pred importem do premiera.
    ale do budoucna by me zajimalo jak to udelat..

    jo jeste dodam ze to je verze 7 pro.
    Ja si to nevybral a starsi neni k dispozici (vim ze tam to slo v nastaveni postprocesingu aby to stretchovalo na pozadovane rozliseni.. ale tady sem to ani za boha nenasel.
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  2. #2

    Standardní

    Jestli je jediná úprava kterou chceš dělat právě to zmenšení fotek, tak to prostě udělej v nějakém editoru, kerý umí pracovat dávkově (ACDŚee, Zoner,. ..) a máš to.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  3. #3
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní

    no to je prave dost tupe reseni.. ,ale vcera v pozdnich hodinach sem objevil ze se tam nachazi volba v project settings/general STrETCH CLIP TO PROJECT DIMENSION .. kera to presne dela. Akorat je na uplne jinem miste nez v predchozi verzi.
    To spikani dohromady by me strejne ale zajimalo.. nevi nekdo?
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  4. #4
    Member Avatar uživatele killerGBU
    Založen
    26.10.2004
    Bydliště
    Praha 9 - Hloubětín
    Příspěvky
    159
    Vliv
    239

    Standardní

    no nevim jestli jsem to moc dobře pochopil, ale já bych to udělal tak, že bych vzal "bmp2avi" a zkomprimoval ty obrázky do jediného videa (DV, mjpeg,..) s fps 25. vznikne mi normální avi soubor, který je lehce editovatelný, zmenšení řeší filter RESIZE. přijde mi to jako nejjednodušší cesta
    AMD X2 3800+ EE SF 35W|40 GB IBM|640 GB Samsung|1TB Samsung|385W Enermax PRO82+|ATI 2600 XT |Logitech Z-5300 | MX 1000 |

  5. #5
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní

    Citace Původně odeslal killerGBU
    no nevim jestli jsem to moc dobře pochopil, ale já bych to udělal tak, že bych vzal "bmp2avi" a zkomprimoval ty obrázky do jediného videa (DV, mjpeg,..) s fps 25. vznikne mi normální avi soubor, který je lehce editovatelný, zmenšení řeší filter RESIZE. přijde mi to jako nejjednodušší cesta
    ja sem chtel ale zachovat ty samostatne fotky .. pac tam jeste upravuju casovani a tak .. obcas nejakou vyhazuju nebo pridavam.. cili je proste seskupit s moznosti zpetne editace, samozrejme jak rikas ty to de.. dokonce i primo pri importu se da navolit aby to spojil do videa ..jenze pak kdyz chci vyhodit nejakou fazi coz delam dost casto ..tak bych musel ten 1 frame slozite preparovat takdle smazu fotku a jeto
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hrochoslon
    no to je prave dost tupe reseni.. ,ale vcera v pozdnich hodinach sem objevil ze se tam nachazi volba v project settings/general STrETCH CLIP TO PROJECT DIMENSION .. kera to presne dela. Akorat je na uplne jinem miste nez v predchozi verzi.
    To spikani dohromady by me strejne ale zajimalo.. nevi nekdo?
    Můžeš mi říct, proč ti to řešení připadá tupé? Nejlepší řešení jsou ta, která rychle a snadno řeší daný problém.

    Prostě to tak udělej a neztrácej čas na zkoumáním jestli by to nešlo nějak jinak...
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  7. #7
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní

    Citace Původně odeslal frelichl
    Citace Původně odeslal Hrochoslon
    no to je prave dost tupe reseni.. ,ale vcera v pozdnich hodinach sem objevil ze se tam nachazi volba v project settings/general STrETCH CLIP TO PROJECT DIMENSION .. kera to presne dela. Akorat je na uplne jinem miste nez v predchozi verzi.
    To spikani dohromady by me strejne ale zajimalo.. nevi nekdo?
    Můžeš mi říct, proč ti to řešení připadá tupé? Nejlepší řešení jsou ta, která rychle a snadno řeší daný problém.

    Prostě to tak udělej a neztrácej čas na zkoumáním jestli by to nešlo nějak jinak...
    precti si muj druhy post poradne, uvadim tam ze jsem na to prisel.. stacilo zaskrtnout polozku kterou jsem predtim nemohl najit. Tupe mi to prislo prave z toho duvodu ze by takovoudle zakladni vec premiere nezvladl.
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  8. #8

    Standardní

    a) četl jsem to pozorně
    b) stejně jsi neobejvil to, na co jsi se původně ptal
    c) vsadím se s tebou, že bys měl úkol hotový dřív, kdybys to převedl v externím programu


    ...ale už je to debata o ničem
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •