Citace Původně odeslal Ja jsem v 'Mise' zhruba tohle
Citace Původně odeslal zilla pod [url
http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=81352][/url]
Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
Citace Původně odeslal Zilla
Ten thread jsem nechal smazat JA, protoze mam tady na foru jisty vliv, jestli se vam to nelibi, poslete mi SZ a ja necham smazat i vase konto...
Me je to celkem jedno, zajima me akorat DUVOD... Jinak na tom dredu nijak nevisim, stejne to nikam nevedlo po tom, co si tam ten... No ani na jmeno mu neprijdu, zacal vylejvat svoje dusevni vejblitky
Uprimne - duvod je ten, ze uz se mi to zdalo moc dlouhy a vubec nezazivny, takze jsem se rozhodl, ze to proste zmizi. Je to ferovy vysvetleni?

a z rozhodnuti Zilly je lock i zde... mISHA
Tak tohle nevypada na srandu ani trochu a vysvetluje to mnohe dosud tezko pochopitelne reakce madu a adminu. Pan Majitel se vybarvil.

Pred casem jsem opustil svou zem, protoze jsem nic nezmoh z lidma tohodle typu a nemoh se jinak vymanit z jejich vlivu. Zadek jim lizat jsem nebyl ochoten. Ze stejnyho duvodu opustit tohle forum mi nebude delat vetsi potize. Se SZ se kvuli tomu unavovat nebudu.

A vsichni, kdo takovymu cloveku lezete do zadku, stydte se!
Na tom trvam a byl bych rad, kdyby tady duvod myho odchodu zustal viset trochu dyl, nez jen par hodin, nez si toho vsimne prvni potrefena husa.

Vubec se mi nezda, ze by to byla mnou nepochopena sranda, jak tam k tomu kdosi pripsal driv, nez to nekdo jinej stacil cely smazat a z Davidovy formulace je zrejme, ze ani on to za srandu nepovazuje.

Musim rict, ze ten arogantni styl cenzury a nahubku, co se tady praktikuje, mi uz dlouho leze krkem. Dosud jsem nic nerek (az na jednu vyjimku, kdy jsem za to byl samozrejme promptne patricne sepsut jak malej harant), ale tohle je prece jenom trochu silny kafe.