Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Antivir - nedari se instalace

  1. #1

    Standardní Antivir - nedari se instalace

    mam tu symantec antivirus, ale pokazdy nedojde k instalaci s vypisem >
    The wizard was interupted before Symantec Antivirus coould be completely instaled. Kde by mohla byt chyba?
    A dal neco jako ze to mam zkusit jindy.

    Popripade poradte jaky jiny antivir nejlepe zadarmo.
    1. Game PC: Gigabyte Z68XP-UD4+ i2600k@4.3GHz, CM Hyper 212+, Asus HD7950 DC II TOP, 2x4GB Kingston HyperX LoVo DDR3 1600, Hitachi 500GB VLA360,Samsung 1TB-F3 atd, Thermaltake Armor Jr.,2x120 Revoltec,Zalman Fanmate2, FSP Aurum 400w GOLD, Logitech G25. 2. Notebook: Alienware M17x R3

  2. #2

    Standardní

    A cos tam mel predtim za antiviraq?
    Zkus projet registry nakym cistidlem, mozna tam nekde visi minula nepodarena instalace neceho.
    Zadarmo, asi Avast, zkus podivat na viry.cz
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    co pamatuju tak me instalaci jednou blokoval jeden firewall

  4. #4

    Standardní

    Nejlepší antivirák, který jsem používal a používám dodnes je Kaspersky Anti Virus. Neni sice zdarma ale na netu najdeš všechno, jestli chápeš co tim myslim... Našel a odstranil mi spousty trojanu, který Norton vubec nenašel a navíc spolupracuje s IExplorer, takže pracuje ještě i jako firewall a blokuje třeba pop-up okna a dává upozornění pokud se něco stahuje. Neni si na co stěžovat.
    IntelPentium4 1,8->2,4 GHz || Asus P4PE || 512 DDR 2700 || Western Digital 800JB + Western Digital 1200JB || ATI Radeon 8500 64 MB || CD-RW Teac W552E || DVD-R Toshiba SD-M1712 || ADI P750

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal tylerek558
    Nejlepší antivirák, který jsem používal a používám dodnes je Kaspersky Anti Virus. Neni sice zdarma ale na netu najdeš všechno, jestli chápeš co tim myslim... Našel a odstranil mi spousty trojanu, který Norton vubec nenašel a navíc spolupracuje s IExplorer, takže pracuje ještě i jako firewall a blokuje třeba pop-up okna a dává upozornění pokud se něco stahuje. Neni si na co stěžovat.
    ne nechapu. zkus to rozvest...

    ad otazka > nepresvedcujte ho co je lepsi. otazka je jasne dana
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6

    Standardní

    tím jsem myslel že seriové číslo nebo registrační klíč je na internetu k sehnání. nechtěl jsem to psát natvrdo, protože jak vidíš tak pid nickem nemám "Uživatel" ale mám tam "Slepejš". A mám to tam právě proto že jsem na tomhle foru někde napsal na něco seriový číslo...
    IntelPentium4 1,8->2,4 GHz || Asus P4PE || 512 DDR 2700 || Western Digital 800JB + Western Digital 1200JB || ATI Radeon 8500 64 MB || CD-RW Teac W552E || DVD-R Toshiba SD-M1712 || ADI P750

  7. #7
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal tylerek558
    tím jsem myslel že seriové číslo nebo registrační klíč je na internetu k sehnání. nechtěl jsem to psát natvrdo, protože jak vidíš tak pid nickem nemám "Uživatel" ale mám tam "Slepejš". A mám to tam právě proto že jsem na tomhle foru někde napsal na něco seriový číslo...
    A jak vidno tak ses moc nepoucil

    Ach ta benevolentni pravidla..... Z 90% zahranicnich for bys po necem takovym letel navzdy ale ty jeste ke vsemu provokujes
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  8. #8

    Standardní

    na druhou stranu jsem ted nedal ani číslo ani návod. jen konstatuji naprosto holý fakt, že prostě tahle možnost existuje...
    IntelPentium4 1,8->2,4 GHz || Asus P4PE || 512 DDR 2700 || Western Digital 800JB + Western Digital 1200JB || ATI Radeon 8500 64 MB || CD-RW Teac W552E || DVD-R Toshiba SD-M1712 || ADI P750

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •