Výsledky hlasování: zamlouvá se vám doména ocguru.cz ?

Hlasující
1277. Nemůžete hlasovat
  • ANO, perfektní !!!

    0 0%
  • ANO, ujde to.

    0 0%
  • NEVÍM, nerozhodně...

    0 0%
  • NE, ale přežiju to.

    0 0%
  • NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh

    0 0%
  • 1 277 100,00%
Stránka 8 z 11 PrvníPrvní ... 4567891011 PosledníPoslední
Výsledky 176 až 200 z 264

Téma: Doména OCGuru.cz

  1. #176

    Standardní

    Citace Původně odeslal Paolo
    Děkujeme za vyjádření se ke změně domény nejen v tomto hlasování a zajímavé podněty, které někteří z vás uvedli.
    S přihlédnutím na výsledek hlasování a k dalším skutečnostem jsme se rozhodli (teď píšu za všechny administrátory tohoto fóra), že zůstaneme u domény OCguru.cz.

    Pro vysvětlení dodávám, že výsledek tohoto hlasování byl brán jako hlas dalšího "imaginárního" administrátora v hlasování administrátorů.
    Tento hlas ovlivňuje výsledné rozhodnutí (může i rozhodnout v případě nerozhodného stavu)
    Mohl bych se zeptat jak to dopadlo v procentech? jako kolik bylo pro a kolik proti... predem dik.

  2. #177

    Standardní

    Citace Původně odeslal Paolo
    Děkujeme za vyjádření se ke změně domény nejen v tomto hlasování a zajímavé podněty, které někteří z vás uvedli.
    S přihlédnutím na výsledek hlasování a k dalším skutečnostem jsme se rozhodli (teď píšu za všechny administrátory tohoto fóra), že zůstaneme u domény OCguru.cz.

    Pro vysvětlení dodávám, že výsledek tohoto hlasování byl brán jako hlas dalšího "imaginárního" administrátora v hlasování administrátorů.
    Tento hlas ovlivňuje výsledné rozhodnutí (může i rozhodnout v případě nerozhodného stavu)
    preco mam pocit ze to bolo jasne od zaciatku? ze sa VY.SE.RE.TE na to co si mysli majorita uzivatelov a nechate tam tu najhorsiu zo zlych moznosti?!
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  3. #178
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    ackoliv ja do toho take nevidim, tak popravde dnes bych hlasoval pro zachovani ocguru.cz. neni to overclocking.cz ale uz mi to nevadi.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #179

    Standardní

    nevím, ale pro mne není důležitá doména, ale obsah

    a pokud není overclocking.cz - tak pak už to bude vždy jen o nějakém pseudo kompromisu

    takže byť nejsem OCGURU, tak mi ta doména nevadí, stále lepší než OCLAMA / to by mělo platit v mém případě /
    Přišel jsem, viděl jsem a stále jsem LAMA

  5. #180

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    ackoliv ja do toho take nevidim, tak popravde dnes bych hlasoval pro zachovani ocguru.cz. neni to overclocking.cz ale uz mi to nevadi.
    riesit to stylom > sak si zvykneme < je kravina .. clovek si zvykne na vsetko ... ale preco robit hlupe a zbytocne kompromisy? preco boli poniektory administratory rychly jak elektrika zrazu (ked na to dlhu dobu ani nesahli) a vyrabaju rozhodnutia (ocguru) ktore nie su v zasade NIKOMU po chuti (no tak mozno 10% ludi si rovno povedalo > ze jeeej to je super domane)
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  6. #181

    Standardní

    No me to uz ted take pripada OK, ale nezapominejte na to, ze kdyz jsme *.ocguru.cz videli poprve, tak se to asi tak 90procentum z nas moc nelibilo, a tak bychom se na to imho meli koukat, protoze ten co uvidi ocguru poprve, take nebude na tuto domenu zvykly, takze si potom muze udelat nejaky spatny usudek... Jako chapu, ze je to slozita situace, ze to adminum dalo hodne prace... a ze se to ted nikomu predelavat nechce. No nechci nejak ostre reagovat, spis jen aby si kazdy uvedomil co si myslel na zacatku, a ne ze ted zacne "prevlikat kabaty.."

  7. #182

    Standardní

    Citace Původně odeslal Paolo
    Děkujeme za vyjádření se ke změně domény nejen v tomto hlasování a zajímavé podněty, které někteří z vás uvedli.
    S přihlédnutím na výsledek hlasování a k dalším skutečnostem jsme se rozhodli (teď píšu za všechny administrátory tohoto fóra), že zůstaneme u domény OCguru.cz.

    Pro vysvětlení dodávám, že výsledek tohoto hlasování byl brán jako hlas dalšího "imaginárního" administrátora v hlasování administrátorů.
    Tento hlas ovlivňuje výsledné rozhodnutí (může i rozhodnout v případě nerozhodného stavu)

    Citace Původně odeslal Marty
    Uzivatele tedy dostanou na vyber - a dle jejich rozhodnuti se bude konat.

    Když už nic jinýho, tak byste mohli bejt jednotný v tom co řikáte a děláte .
    WS: AMD Athlon 64 4000+/2.6GHz, Gigabyte GA-MA69GM-S2H, 4GB RAM, 80GB Seagate 7200.10, 160GB Samsung SP1614C, LG GSA-4163B, Int. VGA Radeon X1250, AOpen H500B 350W, EIZO S1910-K, MS Basic Keyboard, MS Laser Mouse 6000
    SRVR: Intel Celeron 2.16GHz, Intel D865PERL, 1GB RAM, 2x320GB + 1x300GB Seagate SATA, AOpen H600A 350W, Inet 16Mbps/10GHz od www.lysafree.net

  8. #183
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal Paolo
    Děkujeme za vyjádření se ke změně domény nejen v tomto hlasování a zajímavé podněty, které někteří z vás uvedli.
    S přihlédnutím na výsledek hlasování a k dalším skutečnostem jsme se rozhodli (teď píšu za všechny administrátory tohoto fóra), že zůstaneme u domény OCguru.cz.

    Pro vysvětlení dodávám, že výsledek tohoto hlasování byl brán jako hlas dalšího "imaginárního" administrátora v hlasování administrátorů.
    Tento hlas ovlivňuje výsledné rozhodnutí (může i rozhodnout v případě nerozhodného stavu)
    Citace Původně odeslal mISHA
    ackoliv ja do toho take nevidim, tak popravde dnes bych hlasoval pro zachovani ocguru.cz. neni to overclocking.cz ale uz mi to nevadi.
    A to jsem si myslel ze ja jdu v zivote cestou nejmensiho odporu

    Jako ze je tezky aby me tady jeste neco prekvapilo, ale tohle, hmmmm
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  9. #184
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    2Dawe: ted nechapu. jen jsem napsal co si myslim. neni to o zadnem ovlivneni. proste ted mam vic prace nez myslet nad domenou. i kdyz overclocking.cz by mi vyhovovalo mnohem vice...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  10. #185

    Standardní

    vlk se nazral a koza zustala cela pokud de o domenu me opravdu ocguru nevadi, ale cekal sem ze hlasovani bude mit vetsi vahu
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  11. #186
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Dawe: ted nechapu. jen jsem napsal co si myslim. neni to o zadnem ovlivneni. proste ted mam vic prace nez myslet nad domenou. i kdyz overclocking.cz by mi vyhovovalo mnohem vice...
    Nerikam ze je to o ovlivneni ale PROC kdyz mame dalsi dve alternativy (overclocker.cz a overclock.cz) mame zustavat u te nejhorsi

    Nejhorsi nejen ze subjektivniho hlediska, ale i vysledku hlasovani.....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  12. #187
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    277

    Standardní

    yopp .. ocguru je vazne najhorsia alternativa ..
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  13. #188
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    vsak ja nerikam, ze sem s tim spokojeny. jen me to v tuhle chvili imo netrapi.

    overclockin se mi moc nelibi a overclocker take ne. ale... jak uz jsem psal. v tomto jsem na stejne urovni jako ostatni uzivatele a penize na overclocking.cz nemam.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  14. #189
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    vsak ja nerikam, ze sem s tim spokojeny. jen me to v tuhle chvili imo netrapi.

    overclockin se mi moc nelibi a overclocker take ne. ale... jak uz jsem psal. v tomto jsem na stejne urovni jako ostatni uzivatele a penize na overclocking.cz nemam.
    1) Nikoli overclockin ale overclock

    2) Me to taky nijak silene netrapi, ale tak proc se delalo divadylko ? Uz na zacatku tohoto dredu muzes najit ze jsem psal ze zvyknout se da na vse......

    3) O to udelat sbirku na vykup overclocking.cz se nikdo ani neobtezoval zeptat useru zda by na to prispeli. Ja napr. ano....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  15. #190
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    jo sorry, spletl jsem se.

    me to bylo take jasne. koneckoncu kdyz uz se admini rozhodli sami, tak se ani nedivim, ze se jim nechce to menit. takze meli dat prilezitost nejdriv uzivatelum. nicmene chapu, ze pak by zas mohl nejaky pepik zaregistrovat hlasovane domeny a bylo by po ptakach.

    no jo. nechci se hadat. ani nemam silu na nejakou vasnivou diskuzi. jen jsem napsal co si myslim.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  16. #191
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    jo sorry, spletl jsem se.

    me to bylo take jasne. koneckoncu kdyz uz se admini rozhodli sami, tak se ani nedivim, ze se jim nechce to menit. takze meli dat prilezitost nejdriv uzivatelum. nicmene chapu, ze pak by zas mohl nejaky pepik zaregistrovat hlasovane domeny a bylo by po ptakach.

    no jo. nechci se hadat. ani nemam silu na nejakou vasnivou diskuzi. jen jsem napsal co si myslim.
    Ja se rozhodne nehadam a uz vubec ne s Tebou

    Ja jenom dal najevo svoje rozcarovani a vznesl otazku k "vyssim mistum" k cemu tedy bylo to divadylko ?

    BTW: Obe ty alt. domeny se registrovaly jenom kvuli te potencialni zmene aby zadny pepik nemohl delat neplechu.....

    Zrejme se adminum nechtelo (a to chapu) vydavat dalsich 1400 Kc za hosting dalsi domeny kdyz se nedavno koupilo guru....

    Nebo ja nevim jak si to vyridili s Kubou....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  17. #192

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Zrejme se adminum (a to chapu) vydavat dalsich 1400 Kc za hosting dalsi domeny kdyz se nedavno koupilo guru....
    pravdou ale zotava ze kupa domeny ocguru.cz bol teda kauf roka .. nieco ako zelene auto zo ruzovymi puntikmi > je to sice auto, jazdi a tak ale je to na prd ..
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  18. #193

    Standardní

    Když je na účtu přes 20 000 Kč, tak je takovej problém zaregistrovat tři domény s tím, že se jedna využije a z těch zbylejch se udělá přesměrování?
    WS: AMD Athlon 64 4000+/2.6GHz, Gigabyte GA-MA69GM-S2H, 4GB RAM, 80GB Seagate 7200.10, 160GB Samsung SP1614C, LG GSA-4163B, Int. VGA Radeon X1250, AOpen H500B 350W, EIZO S1910-K, MS Basic Keyboard, MS Laser Mouse 6000
    SRVR: Intel Celeron 2.16GHz, Intel D865PERL, 1GB RAM, 2x320GB + 1x300GB Seagate SATA, AOpen H600A 350W, Inet 16Mbps/10GHz od www.lysafree.net

  19. #194

    Standardní

    Citace Původně odeslal KUBA
    Když je na účtu přes 20 000 Kč, tak je takovej problém zaregistrovat tři domény s tím, že se jedna využije a z těch zbylejch se udělá přesměrování?
    ja bych to takmoc neprehanel, to sou napady
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  20. #195

    Standardní

    je to humus
    a ted nemluvim o domene...
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  21. #196
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    291

    Standardní

    panove prosim trosku premejslet pred odeslanim postu...

    rozhodnuti adminu beru tak jak je, stejne s tim prd nadelame

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  22. #197

    Standardní

    Citace Původně odeslal Maxik
    panove prosim trosku premejslet pred odeslanim postu...

    rozhodnuti adminu beru tak jak je, stejne s tim prd nadelame
    rozhodnutie poniektorych adminov je velice pofiderne, absolutne ingorantske a to ze s nim nic nenarobime ma naplna zlostou
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  23. #198

    Standardní

    Ja myslim ze se to nemeni z duvodu ze by se nechtelo. Nekteri(stejne jako ja) veri(snad az prilis optimisticky) ze je jeste sance odkoupit puvodni overclocking.cz a pak uz by mi to prislo jako absolutni saskarna: overclocking -> murder -> ocguru -> ocneco -> overclocking

    Pokud je sance na overclocking.cz tak mi ocguru ci occokoliv prijde na stejno.

  24. #199
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Ja myslim ze se to nemeni z duvodu ze by se nechtelo. .
    Myslis ? Tak se zeptej Foxe.....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  25. #200
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal vogo
    vlk se nazral a koza zustala cela
    Z kozy nezustala ani kost a vlk se pozvracel.

    Snad si kazdej aspon vsimne, ze za tim ocguru je .cz a ne .tr A doufam, ze si lidi nebudou myslet, ze tu vrkaj holubi.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •