Citace Původně odeslal mortician
A sedká na tom gpu dobre Skús ho dať dole, očistiť gpu a znova naniesť jemne pastu a skúsiť....Ta strieborná pasta nie je TITAN
No rekl bych ze na tom sedi jak prisitej ... dotazeny je to dost dle me....kdyz kouknu na ty uchyty tak sou uz lehounce jakoby prohly jak sou dotazeny ... ta stribrna pasta je SPIRE ...

netusim cim by to mohlo ale pekne me to stve ...kdyz nic nedelam tak pri idle mam ted 38°C coz je parada ale netusim proc to nestiha to GPUcko ale kdyz hrabnu na tu kartu tak je cela v ohni ...hlavne pameti me prijde ze viiic topiii ...mam na nich pasivy ale ty tak predtim netopily....esi ja nahodou neudelal omylem nejakej Vmod...

jinak kondiky taky topi jak svina ....mozna esi kdyz sem tu pastul nanasel esi se treba neroztahla i kolem a nespojila na tom jadre neco...protoze ta karta tak netopila predtiim
EDIT: kua .... ted sem v ATI Tool testnul i taktnout pameti a taky nestihaj...kua ja udelal nejakej V mod a ted to nestiha a topi to jak svina takovej ten "cernej kondik s tou civkou" co je na te karte na tom prst neudrzim ani 2sec