Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Jak zprovoznit ZADNÍ repro u Live! ve WinXP???

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Jak zprovoznit ZADNÍ repro u Live! ve WinXP???

    Pročetl jsem tady snad celou sekci a nikde jsem nenašel odpověď na tohle, tak pls žádnej lock.

    Mám Creative SB Live! value a kdysi dávno když jsem měl win98 tak stačilo nainstalit drivery, hodit nastavení na ten jejich surround a jel jsem na stereo + střed + virtuální zadní stereo a zvuk si mohl míchat mezi všemi kanály zvlášť.

    Teď ale ve WinXP ať dělám co dělám, pořád jedu jenom levej a pravej kanál, zadní i střední mlčí.

    Zkusil jsem všechno, originíl ovladače, patch od creativu, kX drivery, teď zkouším Youp-PAX drivery (live to audigy driver) ale pořád nic.

    Repro mám pořád připojený přes SPDIF. AC3 filmy jdou v poho (při poslání přímo na spdif, se to pěkně přepne na Dolby Digital a pohoda), ale jinak ani ťuk, ani v EAX a už mi to začíná vadit. ve Win98 jsem neměl jedinej problém a tady tohle..


    EDIT: teda jako nejsou hluchý, dekodér s tím něco dělá, ale zvukovka zdá se nějak nechce posílat informace zadnímu kanálu. Takže když se v nějaké hře otáčím dokola kolem nějakého zdroje zvuku, tak místo onoho kroužení kolem hlavy mám přelívání z levýho do pravýho kanálu a pak "pausu"
    AMD Barton 2500+ + Zalman CNPS6000Cu, EPoX RDA3+, 2x 512MB Knigmax DDR400 5-2-2-1 dual-channel, Sapphire Radeon 9600Pro + Zalman ZM80-HP, HDD Seagate Barracuda 80GB, CD-RW Teac 52x, Zdroj Fortron FSP300-60PN(PF) 300W, SB-Live 1024, Monitor Philips 109B 19\", Repro Teac PowerMax2000
    Fšechno chlazený Jedinou fenou ;D (52st Prime) :D

  2. #2

    Standardní

    start>settings>control panel>sounds.... skusil si tam zmenit konfiguraciu repro? mne to fungovalo az ked som tam zapol 5.1, win default je 2.0
    ..-.--.-.-..-.-.-....-.-.-.-..-.-.-

  3. #3

    Standardní

    Sice mam trochu jinyho Liva, ale rozchodil jsem to zapnutim "CMSS" v Creative Playeru.
    Problem by moh bejt eventuelne i s tim ze kdyz to nastavis, Win si to "nepamatujou" a po restartu se to prepne zpatky do 2.1...
    Intel Core 2 Duo E6750 @ ?? GHz, ASUS Rampage Formula, 4x1GB Kingston HyperX DDR2, WD Raptor 740 ADFD, Seagate Barracuda 7200.10 320GB, GAINWARD Bliss 8800GT Golden Sample, SB Audigy2 ZS Platinum + DTT 2200, Plextor PX-130A, SAMSUNG SH-203D, DELL P1130 21", Razer DeathAdder.

  4. #4

    Standardní

    zkoušel jsem už všechny možný nastavení, ve woknech mám pořád nastaveno 5.1 repro tak jako vždycky. CMSS je v EAX console zaškrtnutý ale pořád nic. výsledek je v creativáckým nastavení stejný když nastavím stereo nebo 4 repro nebo 5.1 repro. pořád při testu jenom levý a pravý kanál
    AMD Barton 2500+ + Zalman CNPS6000Cu, EPoX RDA3+, 2x 512MB Knigmax DDR400 5-2-2-1 dual-channel, Sapphire Radeon 9600Pro + Zalman ZM80-HP, HDD Seagate Barracuda 80GB, CD-RW Teac 52x, Zdroj Fortron FSP300-60PN(PF) 300W, SB-Live 1024, Monitor Philips 109B 19\", Repro Teac PowerMax2000
    Fšechno chlazený Jedinou fenou ;D (52st Prime) :D

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •