Ahoj Vsem. At jsem prolezal jak jsem prolezal tohle forum, tak jsem nikde nenasel reseni meho problemu.. Kdyby nahodou nekde bylo, tak prosim locknete a hodte link. Tak a ted uz k memu problemu...:

Mel jsem R9500NP, ktera se dala odemknout a tim padem se z ni dalo udelat r9500pro. Bohuzel mi odesla do vecnych lovist a dnes mi misto ni po dohode prisla od Sapphiru R9800se 256bit. Jakmile jsem ji nahodil do kompu, jal jsem se zkusit odemknout zbyvajici 4, to se vsak nepovedlo. Chyby v obraze uz pri bootu do oken apod. Tak jsem odinstaloval omegy a napral tam klasicky Catalysty 4.3 s tim ze aspon vyzkousim jak pojede s tema 4 pipkama. Jake ale bylo moje prekvapeni kdyz jsem zkusebne pustil 3dMark 03 a napriklad v testech jako je Battle of Proxycon, Trol´s Lair zacaly ukazovat okolo svetelnych efektu (strelba, svit louce) ukazovat takove podivne obrazce... Vypadalo to jako mravenčení to same nasledovalo v testu Mother nature na krunyri zelvy a napriklad i v testu Ragtroll. Specialne u Ragtroll na tech nasvicenych kachlickach a kdyz Trollove spadli tak za nimi v ose jejich padu zustaly takove pruhy. Dalsim ukazem bylo, jak je ten slon s tim hrochem, ze z hrocha trceli jakoby takove tyce textur...
Dale jsem vyzkousel nainstalovat nekolik ruznych her ktere at uz vice ci mene vyuzivaji dx9 a vesmes ve vsech se tyto problemy objevovaly. Namatkou uvedu SC Pandorra tommorow, CMR4, Far Cry, Painkiller atd...

Grafika neni ani nataktovana tj bezi 325/620 a jsou odemcene pouze 4 pipky. Jo a jeste jedna vec je ze strasne hreje... Zkousel jsem asi osmery ovladace 3.7 pocinaje 4.7 konce. Vcetne Omeg a DNA. Pokazde jsem reinstaloval i okna at mam naprostou jistotu, ze jsem nic nevynechal.

Karta byla zakoupena u Radima Stepance a jelikoz je ted pokud vim na dovolene, nechtel jsem jej zatezovat a proto Vas Vsechny prosim, pokud k tomu mate nekdo co rict ozvete se. NEchce se mi zase cekat znova mesic na reklamaci.