Mám takovou sakra špatnou situaci, Instaloval jsem si Linux Mandrake 8.1, všechno proběhlo v poho, ale když jsem si chtěl pustit moje Win Xp na NTFS tak jsem v nich nenašel svůj druhý oddíl na disku s FAT32 v Linuxu ho mám ale ve Win není. Tak jsem hledal čo by to mohlo být až jsem zjistil, že oddíl nemá jednotku, což Win potřebuje, ale linux zase ne a asi mu jí taky linux vzal a taky jsem ještě jzistil že oddíl je "hidden" takhle to teda napsal PationMagic 7, když jsem zkusil oddíl takzvaně "unhide" nebo mu přiřadit jednotku tak mi PM napsal chybu, možná to blokovaly Win a tak jsem to chtěl zkusit s PationMagic 7 pro DOS ale ten mě napsal že mám velkej cilidr (to asi znamená velkej disk?). A když jsem si při vyběru při zavádění OS vybral zavést disk s FAT32 na kterym nebyl OS tak to napsalo "System invalid disk" tak jsem vložil "Spouštěcí disketu Win" a ejhle ono to diks našlo a dočasně pro DOS přiřadilo jednotku, ale tohle až po výběrovém menu linux. Tak nevím jak tu FAT32 dostat zpět do Win.

Ještě upřesnění Mám 1x NTFS s WIN Xp a 1x FAT32, který funguje pouze v lin, oba disky jsou primární. Dále 1x Linux Ext2 a 1X linux svap, oba disky jsou logické.

P.S.:moc prosím o rychlou pomoc nebo alespoň typ na program kterej umí nastavit jednotku nebo něco podobnýho, jinak mě napadá pouze vypálit všechny data z Linuxu na CD potom zformátovat ten oddíl a přes Win nahrát = HRůZA