Tak jo, tak mi moderator zamknul muj dotaz ohledne Overlay na TvOutu, ze tady se o tom povida.
Tak jsem ti to cely procetl a vypada to ze se tady zacne o tom povidat...

:-S

Tak k veci:

Mam v notasu ATI Radeon Mobility a mam k nemu nainstalovany vsechny utility a drivery co maj bejt, ale mam problem s filmy.

Kdyz pustim film tak:
1) Kdyz mam na zalozce "Overlay" (nastaveni) zvolenou volbu "Theater Mode" - tak se mi TvOut jakoby vypne a v zalozce "Displays" musim jako ze vypnout a opetovne zapnout TV vystup.
2) Kdyz tam nemam zvolenou polozku "Theater Mode" tak se mi sice TV vystup nevypne, ale zas se mi misto filmu zobrazi jen sedonecohnusna plocha (zrejme ma bejt cerna ale je to asi rozhaseny kontrastem telky)
-ale titulky jdou...

Minule (asi pred pul rokem) kdyz jsem se to pokousel taky rozebehnout, tak mi fungovali bud titulky a nebo obraz, podle toho jak jsem to zrovna prepnul (volbu "Theater Mode")

Ale ja bych potreboval aby bezelo oboji na telce a to bez problemu...

Umi te to nekdo z Vas tady nastavit? (U nVidia karet je treba programek TvTool ale jestli by bylo i neco pro ATI karty...)

? ? ? ? ? ?


Po asi pul hodine jsem zacal zoufale klikat na volbu "Theater Mode" a televize se chytla a film bezel prez celou obrazovku. kdyz pominu ze mel sileny barvy (moooc kontrast a pod.), tak to slo... ale nesly mi tam titulky. Presne jako minule...
A u MV2 Playeru neslo ani ods menu ani nastavovani jasu a barev pro Overlay, ani v nastaveni karty nefugovalo tohle nastaveni. To hejbalo jen s obrazem na displayi notebooku (coz je mi vite k cemu)

Proste potrebuju aby mi to zobrazovalo overly i na televizi...
abych mohl koukat i na titulky...

Dik moc za rady