Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: 2 přidělené IP do internetu, LAN, no NAT

  1. #1
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    272

    Standardní 2 přidělené IP do internetu, LAN, no NAT

    Takže jsem se dozvěděl, že zřejmě dostanu dvě IP adresy do sítě KlFree (kladenské CZFree), aby oba moje počítače mohli na internet. NAT je ve sdružení zakázán. A teď by mě tedy zajímalo, jak to vyřešit.
    Na PC, kam vede bezdrát kabel jsou WIN XP, na druhém PC jsou WIN98 SE. Jenomže tuším, že WIN 98 SE nedokážou pro různé komponenty nastavovat jiné IP adresy a stejně to budu potřebovat nějak vykutit, abych se mohl prostřednictvím toho PC, kam je zapojen bezdrát připojit na internet a navíc budu potřebovat, aby oba dva počítače mezi sebou komunikovali zabezpečeně v LAN.
    Prostě nechápu, jak to bez toho NATu udělat
    Díky moc za případné rady.
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 738
    Vliv
    300

    Standardní

    Neudelas, nech si pridelit rozsah - 8xIP.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •