Výsledky 1 až 25 z 109

Téma: Nejvyssi dosazene FSB na nForce deskach

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Nejvyssi dosazene FSB na nForce deskach

    sím poradí někdo ..mám desko MSI K9NGM-L 1000MHz osazenou procesorem athlon 1.8GHz
    ..rád bych dal silnější procesor ,doporučí mi někdo procesory pro tuto desku konkrétně typ ... rád bych tam dal tak minimálně 2.6GHz ...dík

  2. #2

    Standardní Re: Nejvyssi dosazene FSB na nForce deskach

    Citace Původně odeslal miki78 Zobrazit příspěvek
    sím poradí někdo ..mám desko MSI K9NGM-L 1000MHz osazenou procesorem athlon 1.8GHz
    ..rád bych dal silnější procesor ,doporučí mi někdo procesory pro tuto desku konkrétně typ ... rád bych tam dal tak minimálně 2.6GHz ...dík
    Vrazit tam mozes hociktory AM2 Athlon...Podla chuti a penazi...V dnesnej dobe skor uz dvojjadro...Pracovna frekvencia 2,6GHz ma u AMD znacku 5000+, takze hocico okolo tohto...ak sa nechystas taktovat...Ak ano, postaci ti aj nieco slabsie, comu nasledne mozes pomoct k vyssej frekv. a usetrit tak nejaku korunku...
    ** MB: Gigabyte P35 DS3R ** CPU: E4500 @ 3300 11x300 ** RAM: Corsair DDR3 2x2GB 1200MHz ** GK: Gigabyte GTX 260 OC ** HDD: Samsung 1TB + Samsung 250GB ** AC Freezer ** Leadtek WinFast TV2000XP Global ** Benq MP512st **
    ** MB: MSI P35 Neo ** CPU: E2160 @ 3150 ** RAM: Apacer 2x2GB 800MHz ** GK: Gigabyte 9600GT ** HDD: Samsung 160GB ** AC Freezer **

  3. #3
    Ostuda fakulty mince Avatar uživatele Rodeo65
    Založen
    12.06.2005
    Bydliště
    Praha 4 | Šumperk
    Věk
    38
    Příspěvky
    346
    Vliv
    243

    Standardní Re: Nejvyssi dosazene FSB na nForce deskach

    povedlo se mi vytahnout z desky toto FSB, ale po chvilce se pocal vypl protoze jsem zapomnel zvysit otacky na NINJOVI


  4. #4

    Standardní Re: Nejvyssi dosazene FSB na nForce deskach

    ja z moji Asusky A8N32 sli deluxe vytahl 345 fsb.
    C2D 3,4 Ghz & HD 3870

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •