Instaloval jsem znamemu, tiskarnu pres USB, ma operacni system win98
v PC mel standartni 2 USB rozhrani a special 2 rozhrani USB pro dva gamepady.
Kdyz jsem pripojil tiskarnu do standartniho rozhrani tak nefachala. Povolil jsem tedy port v Biosu, zadal jsem volbu USB chipset - Enable (Bylo disable) a veci se zacali dit.. Musim priznat ze kolega nemel k dispozici na CD Win98 a ja mel pouze WIN98SE, Nejprve vse vypadalo dobre naistaloval se korenovy adresar USB a o ovladace rozhrani chipsetu USB VIA.... plus zrejme USB rozhrani pro ty gamepady. Nechal jsem teda vybrat ty prislusne ovladace z tech WIN98SE
Pote to chtelo restart a ejhle hlaska "CHYBA OCHRANY SYSTEMU WINDOWS" a windows nenabehly. Rozbehl jsem je v nouzovem rezimu, a potom uz v normalnim rezimu, ale stale se ve spravci zarizeni objevovala chyba USB korenoveho adresare, ze jej system nemohl instalovat. Kdyz jsem dal aktualizovat, ovladac, tak to nahlasilo chybu kernel32 a potom nejakou vyjimku v kernelu. Vysledkem celeho snazeni pak bylo, ze nejdou ani ty Gamepady ani tiskarna. Nevite nahodou nekdo, zda ten problem muze byt v tom, ze jsem pouzil WIN98SE a ne WIN98 anebo problem cipsetu VIA. Jeste bych mel pripomenout, ze ta tiskarna je CANON S200X USB2,
http://www.canon.cz/produkty/inkoust...200x/popis.htm
Prosim jestli nahodou nekdo o tom neco vi necht si to nenecha pro sebe.