Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 26

Téma: Výběr MP3 přehrávače

  1. #1

    Standardní Výběr MP3 přehrávače

    Ahoj, jaký MP3 přehrávač s 512 integrovanou flash, slotem sd/mmc a FM rádiem byste si vybrali?

    Zatím uvažuji o:

    SUNSWAY MP3 Player A8001
    http://www.sunsway.com.hk/products/mp3-a8001.html

    Sandisk Sansa e130
    http://www.czechcomputer.cz/product_...200503339.html

    Sluchátka mám teď nová, KOSS KSC/35, takže dodávanaá bych nepoužil.

    Díky za rady.
    AMD The S I L E N C E R powered by: PcLinuxOs
    San Diego 3500+@3080MHz 11*280MHz, vcore 1.42V , AC Freezer 64, MSI K8N Neo2 FX nForce3 250Gb, Patriot PDC 1GB DDR500 8-4-4-3, Sapphire Ati Radeon x1950 pro 512 + Arctic Cooling Accelero S1, Antec Nine Hundred, PSU Seasonic S12-2 500W, LG GSA-4136, Pioneer A09XL, Logitech X-530. 3DMark01/03/05/06 29485/15384/9894/4597 marks

  2. #2

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Tak nakonec jsem si vybral Sunsway a8001. Novy firmware uz umi adresare a mam k nemu vetsi duveru nez k sandisku, protoze u a8001 dokonce uvadi technicke parametry jako odstup signal/sum a dalsi.
    AMD The S I L E N C E R powered by: PcLinuxOs
    San Diego 3500+@3080MHz 11*280MHz, vcore 1.42V , AC Freezer 64, MSI K8N Neo2 FX nForce3 250Gb, Patriot PDC 1GB DDR500 8-4-4-3, Sapphire Ati Radeon x1950 pro 512 + Arctic Cooling Accelero S1, Antec Nine Hundred, PSU Seasonic S12-2 500W, LG GSA-4136, Pioneer A09XL, Logitech X-530. 3DMark01/03/05/06 29485/15384/9894/4597 marks

  3. #3

    Arrow Re: Výběr MP3 přehrávače

    Čuste všichni, dostal jsem za úkol segře vybrat Mp3 přehrávač a jaké má kritéria?Tak cenově do těch 1300Kč,kapacita 1GB,důležité podle ní aby měl FM,ekvalizer,barva černa nebo bílá a když už na to dojde tak by mohl přehrávat i kromě MP3(320Kb/s) i WMA (kolem tech 190Kb/s)

    Vybral jsem tenhle : http://www.alfacomp.cz/php/product.p...2007Y000000DWU
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...2007Y000000BCQ
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  4. #4

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Nazalogy Zobrazit příspěvek
    Čuste všichni, dostal jsem za úkol segře vybrat Mp3 přehrávač a jaké má kritéria?Tak cenově do těch 1300Kč,kapacita 1GB,důležité podle ní aby měl FM,ekvalizer,barva černa nebo bílá a když už na to dojde tak by mohl přehrávat i kromě MP3(320Kb/s) i WMA (kolem tech 190Kb/s)

    Vybral jsem tenhle : http://www.alfacomp.cz/php/product.p...2007Y000000DWU
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...2007Y000000BCQ

    Teac neber. Maji strasnou poruchovost. Jestli ale umis nahravat novy firmware (co delame u drtive vetsiny Teacu pro jejich znovuzprovozneni), tak ho muzes vzit......
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Batovany - Partizanske
    Věk
    48
    Příspěvky
    800
    Vliv
    278

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    jedno kratke slovo : IRIVER

    mam sportovy model T10 Cherry RED (nema FM, ale iriver ma v ponuke rozne...) a ABSOLUTNA SPOKOJNOST... napajany klasickou AA baterkou vydrzi takmer 50 hodin hudby...
    Naposledy upravil Hazo; 03.09.2007 v 16:53. Důvod: upresnenie
    ASUS P5Q; Quad Q8300 AC Freezer7 Pro; 4x2GB 1066MHz DDR2 Kingston HyperX BE 2x 500GB SATA WD AAKS; 160 GB SATA WD AAJS; Sapphie HD4850 512MB DDR3 Accelero S1; DVD-ROM + DVD-RW:LG sata; LG 20" LCD L206WTQ-WF 2ms DVI; 2,5" 20GB HDD IBM Travelstar-USB2.0; TV Tuner WinFast DTV2000H; 8x8 glacial silent fan OUT on back, 12x12 glacial silent fan IN on side POWERED BY EuoCase Silent 550W

  6. #6

    Arrow Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Hazo Zobrazit příspěvek
    jedno kratke slovo : IRIVER

    mam sportovy model T10 Cherry RED (nema FM, ale iriver ma v ponuke rozne...) a ABSOLUTNA SPOKOJNOST... napajany klasickou AA baterkou vydrzi takmer 50 hodin hudby...
    Určitě je skvělý ale trošku se vzdaluje te ceně co jsem naspal dřív
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  7. #7

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Nerad bych v tom dělal bordel, ale přijde mi lepší zeptat se tady než zakládat nové téma.
    Taky uvažuji o koupi nového přehrávače a velmi se mi zamlouvá tahle hračka http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-p...clix-4gb-black

    máte někdo nějaké zkušenosti??

  8. #8

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Khadgar Zobrazit příspěvek
    Nerad bych v tom dělal bordel, ale přijde mi lepší zeptat se tady než zakládat nové téma.
    Taky uvažuji o koupi nového přehrávače a velmi se mi zamlouvá tahle hračka http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-p...clix-4gb-black

    máte někdo nějaké zkušenosti??

    http://reviews.cnet.com/mp3-players/...-32327766.html

    hodnoteny dobre, ja som inac tiez rozmyslal nad podobnym mp3 playerom a paci sa mi emgeton m6 cult, ale zistil som ze to vyraba cinske meizu a da sa to zohnat za o dost lepsiu cenu z ciny a asi tam pojde dat ten firmware co robi emgeton takze by to bolo celkom fajn , ale ten clix2 vyzera good (len ja xcem aj podporu flac)
    MSI 610gx + HP LP2475 +Logitech mx518 + KRK RP5

    Pentax k10D + 18-55, sigma 70-300 APO, sigma 24-70/2,8 + Metz 48

  9. #9

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal stano Zobrazit příspěvek
    Hodnoceni uzivatelu je dost nizsi, na to bych se zameril vic.

    Pro segru od Nazalogyho by se mohlo hodit Evolve Base:
    http://www.mp3centrum.cz/novinky/38-...aklad-recenze/
    http://elektro-dvd-audio.nej-ceny.cz...b-disk-cz.html
    MSI Z77A-GD55, i5-3470, Gelid Tranquillo rev. 2, 16GB RAM Kingston HyperX Blu XMP 1600Mhz, Gigabyte HD 7950, 80GB Intel SSD, 500GB WD, HP ZR2740w

  10. #10

    Arrow Re: Výběr MP3 přehrávače

    Všem děkuju za ochotu, segra nakonec zůstala u Philipsu a dneska jsi ho dovezla domů a je z něho nadšená..
    For :fr33k - škoda žes nenapsal dřív,taky vůbec nevypadají špatně
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  11. #11

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal stano Zobrazit příspěvek
    http://reviews.cnet.com/mp3-players/...-32327766.html

    hodnoteny dobre, ja som inac tiez rozmyslal nad podobnym mp3 playerom a paci sa mi emgeton m6 cult, ale zistil som ze to vyraba cinske meizu a da sa to zohnat za o dost lepsiu cenu z ciny a asi tam pojde dat ten firmware co robi emgeton takze by to bolo celkom fajn , ale ten clix2 vyzera good (len ja xcem aj podporu flac)
    Dík za link. K+

    U toho iRiveru se mi hodně líbí design, zpracování u téhle značky docela věřím.

    Když jsem koukal po jiných, tak mi padl do oka ještě tenhle http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-p...b/cowon-d2-2gb
    ovšem je ještě dražší než iRiver...

    M6 cult vypadá taky dobře a aby toho nebylo málo, tak brzy bude M7 http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-p...cult-4gb-black

  12. #12

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Khadgar Zobrazit příspěvek
    Dík za link. K+

    U toho iRiveru se mi hodně líbí design, zpracování u téhle značky docela věřím.

    Když jsem koukal po jiných, tak mi padl do oka ještě tenhle http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-p...b/cowon-d2-2gb
    ovšem je ještě dražší než iRiver...

    M6 cult vypadá taky dobře a aby toho nebylo málo, tak brzy bude M7 http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-p...cult-4gb-black
    No ten emgeton nevyzera zle je to prezleceny Teclast T39, dotykovy display moze byt fajn, ked sa doladi firmware ...

    http://www.dapreview.net/e107_plugin...hp?content.337

    EDIT: ten wolfson codec nevyzera zle (WOLFSON WM8978G)

    DAC SNR 98dB, THD -84dB ('A' weighted @ 48kHz)
    ADC SNR 95dB, THD -80dB ('A' weighted @ 48kHz)
    On-chip Headphone Driver with 'capless' option
    40mW output power into 16W / 3.3V SPKVDD
    0.9W output power into 8W BTL speaker / 5V SPKVDD
    Capable of driving piezo speakers
    Stereo speaker drive configuration
    Naposledy upravil stano; 05.09.2007 v 10:14.
    MSI 610gx + HP LP2475 +Logitech mx518 + KRK RP5

    Pentax k10D + 18-55, sigma 70-300 APO, sigma 24-70/2,8 + Metz 48

  13. #13

    Arrow Re: Výběr MP3 přehrávače

    Chtěl bych se zeptat zkušenejšíchPo skončení životnosti Li - Pol akumulatoru u mp3 přehrávače Evolve Base, dá se koupit nový nebo už ten přehrávač můžu tak akorát hodit do koše?
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele Valhalla
    Založen
    26.08.2003
    Bydliště
    PCE
    Věk
    36
    Příspěvky
    539
    Vliv
    268

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Nazalogy Zobrazit příspěvek
    Chtěl bych se zeptat zkušenejšíchPo skončení životnosti Li - Pol akumulatoru u mp3 přehrávače Evolve Base, dá se koupit nový nebo už ten přehrávač můžu tak akorát hodit do koše?
    No, zeptám se kámoše jestli to nebude vědět (prodává tuhle "značku"), osobně bych do něj nešel, na jejich stránkách mají recenzi na PC World a 600kBps je v dnešní době docela out... (podobně jako ostatní výrobky "značky" Evolve, i tenhle se nechá myslím koupit přímo z Číny pře ebay...
    猿も木から落ちる。

    MacBook White 2010, 5GB RAM, 250GB disk
    Yama-jii: Asus 6738RB (1,6GHz Dothan, 1GB+192MB RAM, 9100 IGP (64MB)
    mobility provided by HTC Wizard (T-mobile MDA Vario I version)

  15. #15

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    před pár dny sem se taky rozhodoval jaký přehrávač.. a nakonec sem šel do iriveru T60. Doteď jsem používal IPod mini kterej ponesu podruhý na reklamaci, kvalita zvuku je výrazně lepší (Koss UR/40) a bassy sou příjemnější.
    hlavně sem hledal něco s AA/AAA baterkama, jelikož přehrávače s akumulátorem můžete po tom co vám začne odcházet baterka vyhodit/nechat vyměnit za pěknou sumu v servisu + je to dle mně pohodlnější jednou zas čas nabít 2-4 baterky a pak např ten iriver hraje 30-60h v kuse.

  16. #16

    Arrow Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Valhalla Zobrazit příspěvek
    No, zeptám se kámoše jestli to nebude vědět (prodává tuhle "značku"), osobně bych do něj nešel, na jejich stránkách mají recenzi na PC World a 600kBps je v dnešní době docela out... (podobně jako ostatní výrobky "značky" Evolve, i tenhle se nechá myslím koupit přímo z Číny pře ebay...
    Díky moc,budeš hodný
    For element : Souhlasím s tebou, tak když se ti akumulator vybije tak akutne musis hledat naky comp aby sis dobil akumulator mno a kdyz ho nemash zrovna po ruce tak ti taková Mp3ka na nic (Evolve ma myslim ext.nabijecku, tak proto jsem tu o nem uvazoval)
    Tak to vidím tak, že se rozhodnu tak jak u segry pro Philips, ktery fičí na jednu AAA baterku a jak se vybije tak se šupne druhá a jede se dááál.
    Škoda ale že většinou do těch přehrávačů tlačí Li-Pon akumulátory..
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  17. #17

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Nazalogy Zobrazit příspěvek
    Díky moc,budeš hodný
    For element : Souhlasím s tebou, tak když se ti akumulator vybije tak akutne musis hledat naky comp aby sis dobil akumulator mno a kdyz ho nemash zrovna po ruce tak ti taková Mp3ka na nic (Evolve ma myslim ext.nabijecku, tak proto jsem tu o nem uvazoval)
    Tak to vidím tak, že se rozhodnu tak jak u segry pro Philips, ktery fičí na jednu AAA baterku a jak se vybije tak se šupne druhá a jede se dááál.
    Škoda ale že většinou do těch přehrávačů tlačí Li-Pon akumulátory..
    nevim jaký philips si chceš koupit.. ale já bych do ničeho jiného už nešel než do iriveru.. pokud bych si měl vybrat něco na AAAčka.

  18. #18

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Nazalogy Zobrazit příspěvek
    Tak to vidím tak, že se rozhodnu tak jak u segry pro Philips, ktery fičí na jednu AAA baterku a jak se vybije tak se šupne druhá a jede se dááál.
    Jeden Philips meli v testu v Testovinach na CT (asi prevzaty test z nejakych novin) a mel pry suverene nejhorsim zvuk. Otazka je co to byl za typ a jaky chces koupit ty. Druha otazka je, jestli se da verit jejich testu, kdyz Trekstor Vibez skoncil posledni s oduvodnenim, ze umoznuje prilis hlasity poslech
    MSI Z77A-GD55, i5-3470, Gelid Tranquillo rev. 2, 16GB RAM Kingston HyperX Blu XMP 1600Mhz, Gigabyte HD 7950, 80GB Intel SSD, 500GB WD, HP ZR2740w

  19. #19

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Před pár dny jsem si pořídil přehrávač s akumulátorem (samsung yp-p2j), tak jsem zvědavý jak dlouho vydrží. Nabíjení přes usb/redukci do sítě mi nevadí, naopak. Na klasický baterky jsem vždycky zapomínal, takže pro mě je tohle výhoda.

    Životnosti akumulátoru se trochu obávám, ale chtěl jsem to prostě vyzkoušet...

  20. #20

    Arrow Re: Výběr MP3 přehrávače

    Myslel jsem tento Philips SA2115/02 1GB FM
    Napadl mě ten Philips a ten Iriver T60 se mi taky zamlouvá, ještě o něm pouvažuji
    Naposledy upravil Nazalogy; 01.12.2007 v 11:06.
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  21. #21
    Senior Member Avatar uživatele Valhalla
    Založen
    26.08.2003
    Bydliště
    PCE
    Věk
    36
    Příspěvky
    539
    Vliv
    268

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Nazalogy: no tak byl jsem u něj a zrovna ho tam měl, bohužel jako u ostatních MP3/MP4 přehrávaču, které mají lipol, tak i tenhle vypadal že bude potřebovat složitější zacházení pro rozdělání :/ i když víc neřeknu, bo jsme ho nechtěli zbytečně rozbalovat + zabalovat

    btw - akumulátory - pokud člověk má známýho, kterej tam pracuje a sežene si levně baterku přes ebay, pak to ani tolik nestojí. I když je fakt že jsem se bavil s jedním od Sony (nebo nějaká subfirma ) co byli na m-motionu a když jsem se ho ptal, na kolik by vyšla výměna, tak řekl "Vyhoď to a kup novej
    猿も木から落ちる。

    MacBook White 2010, 5GB RAM, 250GB disk
    Yama-jii: Asus 6738RB (1,6GHz Dothan, 1GB+192MB RAM, 9100 IGP (64MB)
    mobility provided by HTC Wizard (T-mobile MDA Vario I version)

  22. #22

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Valhalla Zobrazit příspěvek
    když jsem se ho ptal, na kolik by vyšla výměna, tak řekl "Vyhoď to a kup novej
    Ale tak funguje dnesni trh, takze kdo kupuje (nejen) mpx prehravac s integrovanym akumulatorem, musi s tim pocitat. Stejne to za dva roky bude nedostacujici prehravac, takze se to "vyhodi" tak jak tak.
    MSI Z77A-GD55, i5-3470, Gelid Tranquillo rev. 2, 16GB RAM Kingston HyperX Blu XMP 1600Mhz, Gigabyte HD 7950, 80GB Intel SSD, 500GB WD, HP ZR2740w

  23. #23

    Arrow Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal fr33k Zobrazit příspěvek
    Ale tak funguje dnesni trh, takze kdo kupuje (nejen) mpx prehravac s integrovanym akumulatorem, musi s tim pocitat. Stejne to za dva roky bude nedostacujici prehravac, takze se to "vyhodi" tak jak tak.
    Pokud to někdo bere jako spotřební zboží,tak mu stačí rok a pak to stejně vyhodíAle jsou i takoví, kteří si kupují něco na delší dobu než jen rok,dva a těch není mnoho ale zastavam toho názoru, že když už něco kupuju tak at to něco vydrží a nemusím za rok kupovat tu stejnou věc znovu, tak jsem se přiklonil k volbě Iriver T60 a v sobotu ho koupím

    Thx Valhalla za info K+
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  24. #24

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    i ja si letos uzil s vyberem...mp3playeru...pred dovolenou, abych mel v cizine co poslouchat...sem schanel a schanel a reklamoval....kriteria byla jen muzika, filmy byt nemusely, idealne se slotem na SD kartu nebo klonSD....a protoze to mel byt pouze cestovni kus obcas i do auta..nejednalo se o zadny top..ale o stredni tridu. Velice dobry zvuk...mel 2hy vyreklamovany kus EVOLVE NEO...z poctu reklamaci i z nemoznosti zobrazit slozky a dale s obcasnym problemem, ze fm tuner sumel i kdyz sem od nej nic nechtel...sem ho nakonec zavrhl. Musel sem sahnout po Creative Zenu 4GB..hola verze - zvukove slusny..dohromady se senny cx300 tusim uz se da mluvit o stredni tride. Kazdopadne lehoulince seveli pri vytocenem volume a absenci signalu, ale je to prekousnutelne. I ten kousek sem musel 1x reklamovat kousnul se firmware..zpracovani je super, nepodporuje upload mp3 jako massstorage a pres usb adapter v aute nejde nabit..))) Pres obe drobnosti sem celkem spokojeny. Z CD creative mne malem jako vzdy omyli, nez zjisite, ktere utility jsou nezbytne(1ks) pro upload, tak VAm instalCD nasype asi 8-10dalsich bez ptani.)))) Potom lze zredukovat na 1no nutne zlo(zenmanager).
    Naposledy upravil uberguru; 05.12.2007 v 17:06.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  25. #25
    Senior Member Avatar uživatele daggy
    Založen
    27.02.2003
    Bydliště
    Belá nad Cirochou/SR
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 271
    Vliv
    279

    Standardní Re: Výběr MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Neller Zobrazit příspěvek
    Teac neber. Maji strasnou poruchovost. Jestli ale umis nahravat novy firmware (co delame u drtive vetsiny Teacu pro jejich znovuzprovozneni), tak ho muzes vzit......
    Kde by som zohnal firmware na TEAC MP-380? Na stranke vyrobcu zial nie je. Mam ho k zmluve od nasho T-COMu, no obcas ako keby zabudal co ma spravit po stlaceni tlacitka. Podozrievam ten firmware od T-comu. Inak tlacidla a ovladanie su u neho udesne, esteze som ho nekupoval
    Intel C2D E7500 2,93 GHz, Gigabyte EP-45-UD3, A-Data Vitesta 2x2GB 1066 MHz, Hitachi Deskstar 250 GB + Samsung HD321KJ 320 GB SATA II + WD 2500KS 250 GB SATA II + WD 7500AACS 750 GB SATA II, Sapphire ATI Radeon X1950XT+AC Accelero S1+AC AF 12025PWM, Creative SoundBlaster Audigy 4, LCD LG L194WT-SF 19" Widescreen + telka Hyunday, Technisat Sky Star HD2 + 85cm parabola + motor Optibox DM2800, DVD-RW SONY DRU190A, DSL2+ Router Zyxel Prestige P-660HW-T3, Razer Diamondback Chameleon, Fortron 500W PFC, Scythe Ninja rev.B + Evercool SCB-CD, Case CoolerMaster Mystique 631s

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. V čem zpočívá kvalita mp3 přehrávače?
    Založil beavel v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 06.04.2005, 20:59
  2. Návrh řešení upgrade - prace s MP3 10tis souborů a více
    Založil Aliencz v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 07.04.2004, 22:05
  3. MP3 přehrávače LYRA PDP 2448, Diva GEM 128MB
    Založil NLC v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 12.10.2003, 17:11
  4. MP3 přehrávače NAPA a příslušenství - KDE??
    Založil Tomina v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 03.03.2003, 20:22
  5. MP3 přehrávače NAPA
    Založil Tomina v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.02.2003, 21:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •