Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Chyby pri kopirovani velkych souboru na MSI KT3V

  1. #1

    Standardní Chyby pri kopirovani velkych souboru na MSI KT3V

    nemate s tim nekdo zkusenosti? mam nainstalovane hyperiony, mam dokonce i ten nejnovejsi bios co by to mel opravit, ale velke soubory se mi kopiruji porad spatne. zjistil jsem, ze kdyz odpojim sekundarni ide vetev, je vsechno v poradku. teda presneji, kdyz zapojim jenom jeden disk. kdyz jsem na primarni vetev k tou disku pridal i teac w540e, tak to zase zacalo blbnout. a pritom na webu msi pisou, ze w540e testovali a nejsou s tim problemy... a taky me celkem mate, ze kdyz mam na primarni vetvi ten disk (ata100) a na sekundarni cd-rw (ata33) a dalsi disk (ata33) v supliku, tak ze ten disk v supliku jede bez problemu a blbne snad jen ten primarni. heelp. jo a kabely mam vsude ata100. jeden z nich je "predelavany na kulaty-hranaty" ale tim to nebude...
    Athlon 1700+ forced to run at 2500+

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    322

    Standardní Re: Chyby pri kopirovani velkych souboru na MSI KT3V

    Citace Původně odeslal Skrew
    nemate s tim nekdo zkusenosti? mam nainstalovane hyperiony, mam dokonce i ten nejnovejsi bios co by to mel opravit, ale velke soubory se mi kopiruji porad spatne. zjistil jsem, ze kdyz odpojim sekundarni ide vetev, je vsechno v poradku. teda presneji, kdyz zapojim jenom jeden disk. kdyz jsem na primarni vetev k tou disku pridal i teac w540e, tak to zase zacalo blbnout. a pritom na webu msi pisou, ze w540e testovali a nejsou s tim problemy... a taky me celkem mate, ze kdyz mam na primarni vetvi ten disk (ata100) a na sekundarni cd-rw (ata33) a dalsi disk (ata33) v supliku, tak ze ten disk v supliku jede bez problemu a blbne snad jen ten primarni. heelp. jo a kabely mam vsude ata100. jeden z nich je "predelavany na kulaty-hranaty" ale tim to snad nebude...
    no prave ten "kulaty" kabel to byt muze...tim, ze jsi jej schumlal do svazku se treba zvysilo ruseni vodicu - hledani takove chyby je nejlepsi na novych kabelech (= neupravovanych). Moje "uprava" kabelu mela za nasledek vypinani DMAcka u CDROM mechaniky pri kopirovani velkych souboru (image cd apod)

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  3. #3

    Standardní Re: Chyby pri kopirovani velkych souboru na MSI KT3V

    Citace Původně odeslal Petrt
    no prave ten "kulaty" kabel to byt muze...tim, ze jsi jej schumlal do svazku se treba zvysilo ruseni vodicu - hledani takove chyby je nejlepsi na novych kabelech (= neupravovanych). Moje "uprava" kabelu mela za nasledek vypinani DMAcka u CDROM mechaniky pri kopirovani velkych souboru (image cd apod)
    jak uz jsem psal, tim to snad nebude. kdyz jsem totiz mel zapojenou tu cd-rw a disk jen na primarnim kanalu, tak jsem mel original kabel co se dodava s deskou. zas az takove ruseni tam snad proboha neni, nebo snad ano?
    Athlon 1700+ forced to run at 2500+

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    322

    Standardní Re: Chyby pri kopirovani velkych souboru na MSI KT3V

    Citace Původně odeslal Skrew
    Citace Původně odeslal Petrt
    no prave ten "kulaty" kabel to byt muze...tim, ze jsi jej schumlal do svazku se treba zvysilo ruseni vodicu - hledani takove chyby je nejlepsi na novych kabelech (= neupravovanych). Moje "uprava" kabelu mela za nasledek vypinani DMAcka u CDROM mechaniky pri kopirovani velkych souboru (image cd apod)
    jak uz jsem psal, tim to snad nebude. kdyz jsem totiz mel zapojenou tu cd-rw a disk jen na primarnim kanalu, tak jsem mel original kabel co se dodava s deskou. zas az takove ruseni tam snad proboha neni, nebo snad ano?
    Ja z toho prvniho nepochopil, kterej kabel mas upravenej a kterej ne S tim rusenim...dokud jsem to nevidel na vlastni oci, tak jsem tomu neveril-tedka radeji kontroluju napred kabel

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  5. #5

    Standardní Re: Chyby pri kopirovani velkych souboru na MSI KT3V

    Citace Původně odeslal Petrt
    Ja z toho prvniho nepochopil, kterej kabel mas upravenej a kterej ne S tim rusenim...dokud jsem to nevidel na vlastni oci, tak jsem tomu neveril-tedka radeji kontroluju napred kabel
    sorry za nepresnou formulaci. vcera mi nekdo poradil, ze to muze byt kabelama a tak jsem si prestal hrat s driverama a zjistil jsem ze ta deska je asi zakleta . a ja se tak tesil...
    Athlon 1700+ forced to run at 2500+

  6. #6
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    321

    Standardní

    Najprv tam kde mad gulate kable nahod originalne a potom zacni riesit problem. Skus nahosit novsi BIOS, pripadne odinstaluje tie Hyperiony (aj tie mozu byt zdrojom chyby). Skus dat disky na jeden kabel a cdrom na druhy...
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Prechazime na vBulletin
    Založil jedik v sekci fóra FAQ - často kladené otázky
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 01.02.2007, 23:29
  3. crc chyby na MSI KT4AV-L
    Založil Vlko v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 02.11.2004, 15:14

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •