Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Hyundai Q790 TCO 95?????????!!!!!!! a špatná geometrie!!!

  1. #1

    Standardní Hyundai Q790 TCO 95?????????!!!!!!! a špatná geometrie!!!

    tenhle tyden sem si poridil novy monas Hyundai Q790 ve stříbrné verzi těšil sem se jaka to bude paráda novy monitor ale je to uplne jinac abych uvedl na pravou miru co je toho příčinou takže:

    1- po vyndani monitoru ve firme u kamosu hned zjistili po zapnuti ze je špatná geometrie : horni strana je prohnuta do U asi 3mm , pravý dolní roh je ohnuty neco jako nahoru ale to už asi o 4-5mm což je už dost hustý

    2- monitor ma TCO 95!!! nechapu to treba na strankách Czechcomputeru uvadeji jak u bile verze tak u stříbrné že maji oba TCO 99...

    a sem směřuje moje otázka jaký je vlstně konkrétní rozdíl mezi TCO 95 a 99?
    kamoš mě říkal že je ten muj monitor normalne TCO 99 nalepka TCO 95 je na nem jen proto že TCO 99 ma podminku bily rám a tenhle je na pul stříbrny a na pul černý tak prot nedostal nalepku TCO 99 ale jinac pry je...

    dekuji vam za vaše příspěvky a nazory

    PS: v pondeli ho odešlu na reklamaci mno uvidime
    Intel P4 630 - Zalman CNPS7000-Cu - ASUS P5N32-SLI SE Deluxe - 1024 MB DDR2 A Data 533 CL3 - WinFast PX6800 GS TDH SLI - Seagate 320 GB - DVD LG GSA-H42L - 17¨ AOC 7A+ - c tech keyboard - myš Microsoft - Eurocase Black-Silver - CHILL 520 W

  2. #2

    Standardní TCO

    Doporucuji si precist normu TCO 95 a TCO 99. Pak se predejde zbytecnejm zklamanim. Je to samozrejme tim, ze nema ram stejnou barvu po celém obvodu. Geometrie je na reklamaci.

  3. #3

    Standardní

    to prohnuti neni problem jen hyunadaiu a kazdy slusnejsi obchodnik (coz CC je) by to mel samozrejme vyreklamovat.

    jinak to TCO95 je tam opravdu jak rika MartinG jen kvuli nestejne barve oramovani.

  4. #4

    Standardní

    Ja mam Hyundai ImageQuest F790D, a s geometri jsem mel taky problem. Reklamovat me to nenapadlo, kdyz si stim vyhrajes, tak se to necha zredukovat na 1mm nebo min, tak ze to skoro nejni videt. Myslim ze reklamaci si nepomuzes, co jsem tak videl a slysel, tak to maj vsechny (tenhle typ Hyundai), zalezi jak si vyhrajes s tim nastavenim.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Whyki
    Ja mam Hyundai ImageQuest F790D, a s geometri jsem mel taky problem. Reklamovat me to nenapadlo, kdyz si stim vyhrajes, tak se to necha zredukovat na 1mm nebo min, tak ze to skoro nejni videt. Myslim ze reklamaci si nepomuzes, co jsem tak videl a slysel, tak to maj vsechny (tenhle typ Hyundai), zalezi jak si vyhrajes s tim nastavenim.
    s geometrii je vzdycky problem na zacatku ale zadnou funkci nezredukujes prohnuti na hornim a dolnim okraji. jestli tam nejakou takovou mas tak se podel

    a vsechny hyu to urcite nemaji (aspon teda ten muj ne )

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Whyki
    Ja mam Hyundai ImageQuest F790D, a s geometri jsem mel taky problem. Reklamovat me to nenapadlo, kdyz si stim vyhrajes, tak se to necha zredukovat na 1mm nebo min, tak ze to skoro nejni videt. Myslim ze reklamaci si nepomuzes, co jsem tak videl a slysel, tak to maj vsechny (tenhle typ Hyundai), zalezi jak si vyhrajes s tim nastavenim.
    Díky bohu mě to naštěstí nepotkalo,ale stejně ta rozteč bodů je dost vidět.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  7. #7

    Standardní

    jo jo rozteč je dost vidět vypadá to jako kdyby byla přes obrazovku nějaká "sítka"... mě by ani tak neštvalo že někde na kraji to trochu přečnivá to se dá vpoho doštelovat ,ale to že ten obraz je prohnutej to je nejhořší
    Intel P4 630 - Zalman CNPS7000-Cu - ASUS P5N32-SLI SE Deluxe - 1024 MB DDR2 A Data 533 CL3 - WinFast PX6800 GS TDH SLI - Seagate 320 GB - DVD LG GSA-H42L - 17¨ AOC 7A+ - c tech keyboard - myš Microsoft - Eurocase Black-Silver - CHILL 520 W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Hyundai Q790 & kabel
    Založil Mastr v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 20.11.2004, 20:23
  2. 17" Hyundai Q790 FLAT - Radu
    Založil Might v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 19.11.2003, 23:35
  3. repas dell trinitron, alebo novy hyundai q790?
    Založil rOn v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 14.11.2003, 21:49
  4. Hyundai Q790 nebo AOC 7A+
    Založil abdul v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 04.02.2003, 19:33
  5. novy Hyundai q790
    Založil matok v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 05.12.2002, 21:55

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •