Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Nvidia Forceware Driver 56.55 (2000/XP)

  1. #1

    Standardní Nvidia Forceware Driver 56.55 (2000/XP)

    new sets of Forceware Drivers in the shape of 56.55 for Windows 2000/XP from Gainwards FTP and they are dated 01/29/2004! All Nvidia card supported.

    New cards supported:

    NVIDIA_NV34.DEV_0326.1 = "NVIDIA GeForce FX 5500
    NVIDIA_NV36.DEV_0343.1 = "NVIDIA GeForce FX 5700LE
    NVIDIA_NV36.DEV_0344.1 = "NVIDIA GeForce FX 5700VE

    http://www.link-empire.com/modules.p...rticle&sid=170 (8MB 7zip)

    ftp://ftp.gainward.se/drivers/nVidia%20ForceWare%20(Former%20Detonator)/
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    42
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    346

    Standardní

    Tak ty profily aplikaci sou vazne super, zda se ze se NVIDIA snazi
    Pridano bylo jeste automaticke pretaktovani a taky jsou WHQL.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #3

    Standardní

    Hmm.Ten spodní link mi nejde (zamrzne mi IE) a ten horní mi při kliknutí na download napíše Sorry, this Module isn't active!
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  4. #4

    Standardní

    Daju sa stiahnut aj tu:

    http://download.guru3d.com/detonator/
    INTEL E6600@3,2GHz def V ;Thermalright Ultra 120 ; ASUS P5W DH ;Corsair 6400CL4 2x1Gb ;EVGA 8800GTX;WD Raptor 150Gb,Thermaltake Tai-Chi,SEASONIC S12 650W,EIZO S2110W

  5. #5

    Standardní

    Jo tak sem to už stáhnul.Vypadají skvěle.Akorád že to automatické taktování nejde.Když to zmáčknu,tak mi to hodí monitor na 60 Hz a na taktech se objeví 0 MHz.
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  6. #6

    Standardní

    Hmmm, tak to vypada, ze tam toho nefunguje trochu vic... Po par minutach hrani CoD mi spadlo frame rate na 10FPS a zacly vypadavat textury. Pokus o deaktivaci nView -> error nepovolena operace. Nejak jsem nepochopil, jak se vlastne nastavuji ty profily - maji byt ty parametry v seznamu zaskrtle nebo nemaji ? Kdyz je zaskrtnu, tak to prepise globalni nastaveni, kdyz je nezaskrtnu, tak gamesa normalne pouzije globalni nastaveni a ne to co mam v profilu, tak nefim. Po prepnuti na zalozku GF-FX5900 to porad protlacuje nejakou pocatecni uroven zaostreni obrazu, i kdyz je stazena na minimum (po zmene refreshe monitoru nebo rozliseni samozrejme stejne vypadne), atd. Tak nejak jsem tajne doufal, ze to nastaveni filtrovani textur natvrdo na trilinearni vypne tu "brilinearni" prasecinu, co je ve vsech 5x.xx. Bohuzel nevypne. Mimochodem, zadne automaticke taktovani tam nemam, ale to bude asi kvuli te moji grafice zn. Aušus - asi to souvisi s fixem na flicker v gamesach... Co se tyce vykonu, tak v 3dm2k3 narust oproti 53.03 o skvelych 50bodu (5790 -> 5840). Jestli to ma byt tech slibovanych 20% teda nefim...

    No nic, radsi pockam na oficialni release...

    PS: Ty profily by byly super, kdyby za 1. fungovaly a za 2. zahrnovaly taky nastaveni gamma apod. Treba to tam jeste pridaj.
    Počítače šetří práci, čas a peníze... Vážně tomu někdo věří?
    Intel C2D @3.6GHz, GTX280, RAM: 2GB, HDD: 2TB

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele deathkiller
    Založen
    08.05.2003
    Bydliště
    Přibyslav (u Havl Brodu)
    Věk
    44
    Příspěvky
    500
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Xfantasy
    Jo tak sem to už stáhnul.Vypadají skvěle.Akorád že to automatické taktování nejde.Když to zmáčknu,tak mi to hodí monitor na 60 Hz a na taktech se objeví 0 MHz.
    jestli ti jde o to auto OC tak v forceware 53.03 od MSI uz tahle funkce je jmenuje se D.O.T ale nevim jestli to na ostatnich znackach bude chodit chce to vyzkouset



    - 2% ~ 10% / 6-Scale Dynamic Overclocking Performance
    Auto-Overclocking-Wise
    1. Best and Easiest Optimization of the GPU & Memory Speed for the Maximum Performance
    2. Detecting-Wise Frees You from Over-Heated & Over-Speed
    3. Overclocking Speeds are MSI Stability Guarantee
    Optimize for ALL MSI FX Graphic Card Series

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Xfantasy
    Jo tak sem to už stáhnul.Vypadají skvěle.Akorád že to automatické taktování nejde.Když to zmáčknu,tak mi to hodí monitor na 60 Hz a na taktech se objeví 0 MHz.
    jo delalo me to stejny. Jinak du zpatky na 52.16 ty u me byly myslim nejvykonejsi.

    ps: tyhle 56.55 sou nejaky jeste nedodelany-pockam si na dalsi a pak uvidim!
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  9. #9

    Standardní

    no já nevím co si o tom mám myslet, ale vypadájí docela dobře, dokonce mi to zvedlo výsledky v různých testech, např 3DM01 o cca 200 b a AquaMark3 o cca 350 b, takže spokojenost
    [size=2]CPU: Intel CeleronD320 2,4GHz@3,6GHz (18*200MHz) MB: MSI Neo2-PFS Platinum Edition RAM: GEIL DUAL DDR400 2*512MB HDD: Maxtor 120GB SATA + Seagate 40GB PATA VGA: NVIDIA Leadtek 7600GT 256MB DDR3 (560/1400@650/1600) DVD: Toshiba DVD-RW: LG GSA-4163B LCD: Neovo F-419 black SYS:WINDOWS XP HOME SP2 CASE: ANTEC SLK3000B ZDROJ LC POWER 550W
    3DMark01 ... 17.330, 3DMark03 ... 13.310, 3DMark05 ... 5.892, 3DMark06 ... 3.264, AquaMark3 ... 56.243 (GFX 8.691 / CPU 7.971)[/color]

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal bigbalu
    no já nevím co si o tom mám myslet, ale vypadájí docela dobře, dokonce mi to zvedlo výsledky v různých testech, např 3DM01 o cca 200 b a AquaMark3 o cca 350 b, takže spokojenost
    u me to bylo presne naopak....
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  11. #11

    Standardní

    Tyhle ovladace sou fakt super lehkej narust vykonu a ta kvalita obrazu.... . Fakt rulezz

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal Luks
    Tyhle ovladace sou fakt super lehkej narust vykonu a ta kvalita obrazu.... . Fakt rulezz
    nevim, ale neco sem tam mel urcite spatne nastavenyho. Vsichni mate trosku vyssi vykon a ja jedinej sem mel nizsi. Co se tyce kvality obrazu, tak me prijde porad stejna...
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •