Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 32

Téma: Ked prava ruka nevie co robi lava

  1. #1

    Standardní Ked prava ruka nevie co robi lava

    Subjektom narazam na jeden nepekny jav ktory je mozne vidiet napr. tuto: http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=86511 . Uzivatel l0phreak sa spraval ako chrapun to uznavam. Moderator danej sekcie mISHA ho napomenul a varoval ze ak sa nezacne spravat ako sa patri bude potrestany. Normalny clovek by danu temu pokladal za uzatvorenou ale "nadclovek" administrator GABO sa k danej teme este musel vyjadrit a ukazat vsetkym aky on je king. Od administratora ocakavam ze dokaze riadit veci a rozhodovat o problemoch s chladnou hlavou, bez emocii, bez komplexov. Staci si precitat GABOv prispevok a minimalne o emociach sa da pochybovat. Kazdy ma pravo by nastvany. Ked som ale nastvany nevybijam si zlost na ludoch ale na mechu. mISHA je moderator danej sekcie a myslim ze si svoju "pracu" plni dobre. Alebo snad jeho rozhodnutia niesu dost dobre, lebo to tak vyzera ked ich treba "napravovat", alebo je tu ista osoba ktora ma pocit ze mu forum patri a moze si robit co chce? Este jedna vec GABO pouzil si frazu citujem: "Nas tu vobec...". Mozes mi vysvetlit ake nas? Zatial som clenom fora a aj keby sa moj a tvoj nazor na uzivatela l0phreak zhodovali, nepamatam si ze by som ti dal pravo hovorit v mojom mene takze nabuduce si taketo recicky odpusti.
    Dell Inspiron 1520

  2. #2

    Standardní

    Ak ta zaujimaju jeho nadavky a prijem, tak si s nim kludne pokecaj ale na toto forum to nepatri.
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  3. #3
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    OK, takze teba zaujimaju l0phreakove nadavky. Predpokladam, ze ostatnych nie. Z toho vychadzal aj GABO, ked povedal NAS.

    Vyjadril sa tam preto, aby bolo vsetkym jasne, co bola posledna kvapka k tomu, aby dostal l0phreak "pekne" hodnotenie.

    O ziadnej veci typu BAN, zmena ranku alebo podobne, nerozhoduje jednotlivec (moderator, administrator). Jednotlivec pri povsimnuti si niecoho, co nezodpoveda pravidlam, navrhne riesenie problemu ostatnym moderatorom/administratorom a v pripade zhody viacerych sa kona.

    Uznavam, ze GABO nevolil zrovna najstastnejsiu formulaciu, dovod a ucel je ale snad jasny.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  4. #4

    Standardní

    a za dalsi byl to naprosto zbytecnej flame a jeste lidem nadava do prasat atd... no kde to sme?
    Msi K8N Neo 4 2048 ram a64 3000+ 7600 gt

  5. #5

    Standardní

    Zda se mi to nebo to byl Hulan tak to dostal co si zasloužil
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    23.06.2003
    Bydliště
    Amstelveen
    Příspěvky
    1 061
    Vliv
    267

    Standardní

    Ale to ze o takychto veciach rozhodujete spolocne by ste mohli napisat niekam zretelne napr. k pravidlam alebo neviem kam, lebo obcas to vyzera tak ze spolocne nerozhodujete (a stavim sa ze 90% clenov tohto fora nevie o tom ze rozhodujete spolocne) a ze rozhoduje dany mod/admin ktory sa k tomu vyjadri...

    Skratka tato jedna jednoducha informacia o spolocnom rozhodovani meni dost vela na celej veci, tak myslim ze by nemala chybat v nejakom FAQ alebo pri pravidlach, aby bolo jasne ze si tu nerobi kazdy admin/mod co sa mu zachce.
    3570K, 16G, x25-m, itx
    xj40

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Rainbow
    Ak ta zaujimaju jeho nadavky a prijem, tak si s nim kludne pokecaj ale na toto forum to nepatri.
    Precital si si vobec co som napisal? Asi tazko. Kde pisem ze ma zaujima nadavky a prijem l0phreaka? Toto nieje vobec o l0phreakovi ten ma nezaujima, toto je o ubohom a amaterskom pristupe admina GABA.
    Dell Inspiron 1520

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele NazQul
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Praha 4, Krč
    Věk
    40
    Příspěvky
    636
    Vliv
    251

    Standardní

    Ze me jentak oznavil za idiota a zacal ze sebe delat drsnaka ze on na ten novej procak ma zatimco ja ne, to ti pride fer ? A vhodne na toto forum ? Po jeho banu volalu uz hodne uzivatelu..

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal NazQul
    Ze me jentak oznavil za *** a zacal ze sebe delat drsnaka ze on na ten novej procak ma zatimco ja ne, to ti pride fer ? A vhodne na toto forum ? Po jeho banu volalu uz hodne uzivatelu..
    sorry že furt vtírám ale tohle musel bejt hulan


    //Pach odpovídá. Tohle je fakt náš starý dobrý podrazák.
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  10. #10

    Standardní

    OK, takze teba zaujimaju l0phreakove nadavky. Predpokladam, ze ostatnych nie. Z toho vychadzal aj GABO, ked povedal NAS.

    To som nepovedal a btw. nezaujimaju. Vadia mi ludia ktory si myslia ze prave oni vedia co si myslim a co je pre mna spravne. Ze je niekto admin neznamena ze moze hovorit v mojom mene a vobec naco to tam spominal?

    Uznavam, ze GABO nevolil zrovna najstastnejsiu formulaciu, dovod a ucel je ale snad jasny.

    A prave o tom to je, ano l0phreak si zasluzil trest ale tie reci okolo toho su naco dobre? Je to trapne. Stacilo by len strucne, vecne a bez emocii napisat ze dany uzivatel porusil tie a tie pravidla a preto dostava taky a taky trest a je. Tie zbytocne recicky okolo toho by si admin nemal dovolit od toho je admin ze ma byt nad vecou.
    Dell Inspiron 1520

  11. #11
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    A ty jsi kdo, nadclovek, ze soudis o tom, ktere chovani je spravne a ktere ne?

    Nemyslis, ze i admini a moderatori jsou lidi?

    tady to je diskuze o nicem.

    edit. mimochodem precetl jsem si nekolikrat gabovu reakci a ani pri maximu dobre vule tam nevidim nejaky emotivni vybuch..
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  12. #12
    Senior Member Avatar uživatele NazQul
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Praha 4, Krč
    Věk
    40
    Příspěvky
    636
    Vliv
    251

    Standardní

    Resis to uplne zbytecne imho... l0phreak = hulan

    A este dodam ze GABO celkem vystizne za nas vsechny vyjadril ze nikoho tady na tom foru nezajima ze ON si ty veci muze dovolit a ne. Ze on uz vsechno prozil a vsechno vi. jeho neustale vytahovani a povysovani se nad nas tady fakt nikoho nezajimalo..

  13. #13

    Standardní Re: Ked prava ruka nevie co robi lava

    "Nas tu vobec...". Mozes mi vysvetlit ake nas?
    Uprimne, taky ne zrovna vzdycky uplne souhlasim s tim co nejakej mod nebo administrator udela. Respektive jak to udela *wawes to mISHA*.

    K tomu nas. Pokud jsi se registroval tady na foru a prispivas do nej, pak to znamena ze souhlasis s jeho pravidlama. A mezi ty pravidla patri i urcity zpusob vyjadrovani a chovani. l0phreak ty pravidla porusil. To nas vyjadruje proste fakt, ze komunita lidi kolem fora nema zajem o vulgarni prispevky, OT, atd. Pokud s tim nas nesouhlasis, bylo by spis namiste iniciovat zmenu pravidel. Flame admina je tady malinko mimo misu.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  14. #14

    Standardní

    Citace Původně odeslal NazQul
    Ze me jentak oznavil za *** a zacal ze sebe delat drsnaka ze on na ten novej procak ma zatimco ja ne, to ti pride fer ? A vhodne na toto forum ? Po jeho banu volalu uz hodne uzivatelu..
    Ale ved ja nemam nic proti tomu ze l0phreak dostal ban ide o to ubohe prevedenie z GABOvej strany. Korektne by bolo ako som uz napisal strucne, vecne a bez emocii napisat ze dany uzivatel porusil tie a tie pravidla a preto dostava taky a taky trest a je. To je take strasne tazke?
    Dell Inspiron 1520

  15. #15

    Standardní

    lol a co mel asi udelat jen podporil moderatora fora..a lidske emoce? moderator-admim jsou taky jen lidi uvedom si to...
    Msi K8N Neo 4 2048 ram a64 3000+ 7600 gt

  16. #16
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    313

    Standardní Re: Ked prava ruka nevie co robi lava

    Citace Původně odeslal hr
    Subjektom narazam na jeden nepekny jav ktory je mozne vidiet napr. tuto: http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=86511 . Uzivatel l0phreak sa spraval ako chrapun to uznavam. Moderator danej sekcie mISHA ho napomenul a varoval ze ak sa nezacne spravat ako sa patri bude potrestany. Normalny clovek by danu temu pokladal za uzatvorenou ale "nadclovek" administrator GABO sa k danej teme este musel vyjadrit a ukazat vsetkym aky on je king. Od administratora ocakavam ze dokaze riadit veci a rozhodovat o problemoch s chladnou hlavou, bez emocii, bez komplexov. Staci si precitat GABOv prispevok a minimalne o emociach sa da pochybovat. Kazdy ma pravo by nastvany. Ked som ale nastvany nevybijam si zlost na ludoch ale na mechu. mISHA je moderator danej sekcie a myslim ze si svoju "pracu" plni dobre. Alebo snad jeho rozhodnutia niesu dost dobre, lebo to tak vyzera ked ich treba "napravovat", alebo je tu ista osoba ktora ma pocit ze mu forum patri a moze si robit co chce? Este jedna vec GABO pouzil si frazu citujem: "Nas tu vobec...". Mozes mi vysvetlit ake nas? Zatial som clenom fora a aj keby sa moj a tvoj nazor na uzivatela l0phreak zhodovali, nepamatam si ze by som ti dal pravo hovorit v mojom mene takze nabuduce si taketo recicky odpusti.
    Citujem GABA
    Ja to bez odozvy nenecham, takze uzivatel l0phreak sa moze tesit na nieco pekne. Nas tu vobec nezaujimaju tvoje nadavky, tvoj prijem, to ci si mozes, alebo nemozes dovolit dual core. Vela toho ohladom tvojho threadu povedal Deekay. Proste si to prehnal a reakciu mozes cakat do vecera.

    Kde tam vidis nejake emocie ?
    Nic v zlom , ale vzdy sa tu najdu ludia co sa pytaju , preco , naco zaco , pritom tu je tolko FAQ ze snad by si to uz aj niekto mohol citat, ale vzdy sa najde niekto co mu nieco nepasuje. Ja myslim , ze taketo veci nepotrebuju ziadnu diskusiu. Skor rovno LOCK
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  17. #17

    Standardní

    edit. mimochodem precetl jsem si nekolikrat gabovu reakci a ani pri maximu dobre vule tam nevidim nejaky emotivni vybuch..[/quote]

    tu mas GABOvu reakciu:
    Ja to bez odozvy nenecham, takze uzivatel l0phreak sa moze tesit na nieco pekne. Nas tu vobec nezaujimaju tvoje nadavky, tvoj prijem, to ci si mozes, alebo nemozes dovolit dual core. Vela toho ohladom tvojho threadu povedal Deekay. Proste si to prehnal a reakciu mozes cakat do vecera.

    Hned prva veta je vlastne o com? O tom ze ja som king a ty si nula, a preto s tebou zatocim? Druha veta je absolutne zbytocna. Tretia ok aj ked nezasveteny nepochopi takze je svojim sposobom nadbytocna. Posledna je konecne k veci. To je moj nazor.

    Podla mna by bolo absolutne korektne nieco v style. l0phreak opakovane porusil to a to pravidlo a preto bude potrestany.
    Dell Inspiron 1520

  18. #18

    Standardní

    a muzes me rict co mel za vyznam ten prispevek? do tohoto fora? jake mel uzitecne rady a poznatky? krom toho ze se tu hadame vo nicem?
    Msi K8N Neo 4 2048 ram a64 3000+ 7600 gt

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal hr
    edit. mimochodem precetl jsem si nekolikrat gabovu reakci a ani pri maximu dobre vule tam nevidim nejaky emotivni vybuch..
    tu mas GABOvu reakciu:
    Ja to bez odozvy nenecham, takze uzivatel l0phreak sa moze tesit na nieco pekne. Nas tu vobec nezaujimaju tvoje nadavky, tvoj prijem, to ci si mozes, alebo nemozes dovolit dual core. Vela toho ohladom tvojho threadu povedal Deekay. Proste si to prehnal a reakciu mozes cakat do vecera.

    Hned prva veta je vlastne o com? O tom ze ja som king a ty si nula, a preto s tebou zatocim? Druha veta je absolutne zbytocna. Tretia ok aj ked nezasveteny nepochopi takze je svojim sposobom nadbytocna. Posledna je konecne k veci. To je moj nazor.
    Podla mna by bolo absolutne korektne nieco v style. l0phreak opakovane porusil to a to pravidlo a preto bude potrestany.
    kdyz uz tu soudis tu nadbytecnost tak 100% tohoto threadu je nadbytecnych. to se kua tak strasne nudis ze potrebujes do gaba prudit? k ranku/banu duvod byl, gabo se k tomu normalne vyjadril a ja na tom nevidim vubec nic divnyho. mozna bys mel zvazit navstevu jinych for. tam se zrejme admini vyjadruji maximalne jednou holou vetou na prispevek.


    edit: damn ... co se mi to tady povedlo ... smazte nekdo to predchozi ... dik
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  20. #20

    Standardní

    bych mu strasne pral delat jen jeden jedinej den admima nebo moderatora......opravdu....


    sry nake ty chybicky mam toho vazne moc ;]]]]
    Msi K8N Neo 4 2048 ram a64 3000+ 7600 gt

  21. #21

    Standardní

    hr: Namiesto zakladania takychto zbytocnych threadov sa radsej nauc pouzivat funkciu quote, lebo takto nikto nevie, co vlastne citujes a co pises
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  22. #22

    Standardní Re: Ked prava ruka nevie co robi lava

    Citace Původně odeslal AjsTi
    Citace Původně odeslal hr
    Subjektom narazam na jeden nepekny jav ktory je mozne vidiet napr. tuto: http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=86511 . Uzivatel l0phreak sa spraval ako chrapun to uznavam. Moderator danej sekcie mISHA ho napomenul a varoval ze ak sa nezacne spravat ako sa patri bude potrestany. Normalny clovek by danu temu pokladal za uzatvorenou ale "nadclovek" administrator GABO sa k danej teme este musel vyjadrit a ukazat vsetkym aky on je king. Od administratora ocakavam ze dokaze riadit veci a rozhodovat o problemoch s chladnou hlavou, bez emocii, bez komplexov. Staci si precitat GABOv prispevok a minimalne o emociach sa da pochybovat. Kazdy ma pravo by nastvany. Ked som ale nastvany nevybijam si zlost na ludoch ale na mechu. mISHA je moderator danej sekcie a myslim ze si svoju "pracu" plni dobre. Alebo snad jeho rozhodnutia niesu dost dobre, lebo to tak vyzera ked ich treba "napravovat", alebo je tu ista osoba ktora ma pocit ze mu forum patri a moze si robit co chce? Este jedna vec GABO pouzil si frazu citujem: "Nas tu vobec...". Mozes mi vysvetlit ake nas? Zatial som clenom fora a aj keby sa moj a tvoj nazor na uzivatela l0phreak zhodovali, nepamatam si ze by som ti dal pravo hovorit v mojom mene takze nabuduce si taketo recicky odpusti.
    Citujem GABA
    Ja to bez odozvy nenecham, takze uzivatel l0phreak sa moze tesit na nieco pekne. Nas tu vobec nezaujimaju tvoje nadavky, tvoj prijem, to ci si mozes, alebo nemozes dovolit dual core. Vela toho ohladom tvojho threadu povedal Deekay. Proste si to prehnal a reakciu mozes cakat do vecera.

    Kde tam vidis nejake emocie ?
    Nic v zlom , ale vzdy sa tu najdu ludia co sa pytaju , preco , naco zaco , pritom tu je tolko FAQ ze snad by si to uz aj niekto mohol citat, ale vzdy sa najde niekto co mu nieco nepasuje. Ja myslim , ze taketo veci nepotrebuju ziadnu diskusiu. Skor rovno LOCK
    Ja to bez odozvy nenecham, v preklade: l0phreak uz ma riadne stves ja som admin a letis. Spravny pristup by podla mna bol porusil si tieto pravidla a preto tento trest.
    Dell Inspiron 1520

  23. #23
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Tak nevim, ale tohle se mi zda? Prijde tu nekomu krome hr, ze by to snad GABO nekde ve sve reakci prehnal?

    Nekteri lide evidentne nemaji co na praci.....
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  24. #24

    Standardní

    at je to pan hulan nebo ne strasne rad bych se s nim setkal aspon virtualne na jenod foru urcenem te osobe ale jakoze si myslim ze to pan hulan neni pac ten by nebyl jako spravny redaktor vyvolavat flame... a verim tomu.... je to diskuze jen ne pro flame lidi...
    Msi K8N Neo 4 2048 ram a64 3000+ 7600 gt

  25. #25
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    360

    Standardní Re: Ked prava ruka nevie co robi lava

    Citace Původně odeslal hr
    Ja to bez odozvy nenecham, v preklade: l0phreak uz ma riadne stves ja som admin a letis. Spravny pristup by podla mna bol porusil si tieto pravidla a preto tento trest.
    Sorry, ale nežereš to trochu moc?
    Kolem Hulána probíhala mezi mody a adminy dostatečně demokratická diskuse jako kolem každého prudiče tady na fóru a jako každý takový dostal i trest s patřičným vyjádřením... toť vše a diskuse končí!!!
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •