Výsledky 1 až 25 z 65

Téma: totalně rozmazaný obraz !

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: totalně rozmazaný obraz !

    Mam CTX PR711F (Trinitron), ktery cca 3 roky jel OK, nahle po prevozu z mesta do mesta se obraz "lehce pokazil" a leva cast obrazu je lehce maznuta...

    V menu mam MOIRE 0-100 a CONVERGE Horizontalni 0-100 a Vertikalni 0-100, ale at jsem s tim steloval jak jsem chtel tak uz to proste neni to co to byvalo...
    Ta vada obrazu je nejvice patrna na leve tretine obrazovky, na frekvenci 75 nebo 85MHz, ale na 100MHz je to uz videt zkoro na celem obraze... Pri zminenem stelovani se to trochu pohybalo tak, ze stred obrazovky je OK a postizene jsou vsechny 4 rohy... Pri delsi "praci" je to znat na ocich...

    S compama jsem uz delal vseliake pokusy, ale v tomto miste (streva monitoru) jsem fakt trochu mimo a taky mam obavy ze zminovaneho vysokeho napeti...
    Existuje nejaka sance to doladit na tom trafu? A ma to nejake skryte servisni menu? Pripadne muzete doporucit/dodat nejaky obrazec, na kterem se to bude nejlepe stelovat?!
    Case: Yeong Yang YY-5411 Zdroj: Corsair VS550 550W MB: Gigabyte GA-H81M-HD3 CPU: Intel Core i5-4590 3.30GHz/1333MHz RAM: 2x 4GB Corsair XMS3 1600 MHz GFX: Gigabyte GeForce GTX 750 Ti WindForce 2X OC 4GB GDDR5 Audio: Creative SoundBlaster Audigy SE (SB0570) + Creative SoundWorks SBS350 (2.1) HDD: Crucial MX500 250GB SSD + WD 640GB SATA DVD±RW/RAM: LG GSA-H10N LCD: Acer X233H Keyboard: Hama Casano Mouse: A4tech XL-750BK Laser Game Mouse Game: Logitech Cordless Rumblepad™ 2 NAS: D-Link DNS-320LW + 2x WD 3TB RED

  2. #2

    Standardní Re: totalně rozmazaný obraz !

    Skus to s tymi trimrami na VN trafe.(je to popisane vyssie) Mne sa tak podarilo opravit uz 2 monitory, len na jednom sa po nejakom case obraz spat mierne rozostril. Pri nastavovani treba trimrami krutit opatrne a skusat striedavo obidve. Ked to budes robit uvidis ze to trochu potrva kym to nastavis tak aby obraz ostry na celej ploche ,alebo aspon na vacsine. Bud je to ostre v strede alebo v rohoch, ale ked sa s tym pohras da sa to. Mne sa to podarilo az na malu cast v pravom dolnom rohu,ktory je trochu rozmazany. Ale fakt je to len mala cast.(tam kde je vo windowse tray). A co sa tyka toho vysokeho napatia myslim ze to nie je az take nebezpecne len treba byt opatry a nedotykat sa srubovakom v okoli trafa nico okrem trimrov. Trimre maju plastovy obal takze je to v pohode. Ja som pouzil obycajny izolovany srubovak.

  3. #3

    Standardní Re: totalně rozmazaný obraz !

    Citace Původně odeslal RedRose Zobrazit příspěvek
    Mam CTX PR711F (Trinitron), ktery cca 3 roky jel OK, nahle po prevozu z mesta do mesta se obraz "lehce pokazil" a leva cast obrazu je lehce maznuta...

    V menu mam MOIRE 0-100 a CONVERGE Horizontalni 0-100 a Vertikalni 0-100, ale at jsem s tim steloval jak jsem chtel tak uz to proste neni to co to byvalo...
    Ta vada obrazu je nejvice patrna na leve tretine obrazovky, na frekvenci 75 nebo 85MHz, ale na 100MHz je to uz videt zkoro na celem obraze... Pri zminenem stelovani se to trochu pohybalo tak, ze stred obrazovky je OK a postizene jsou vsechny 4 rohy... Pri delsi "praci" je to znat na ocich...

    S compama jsem uz delal vseliake pokusy, ale v tomto miste (streva monitoru) jsem fakt trochu mimo a taky mam obavy ze zminovaneho vysokeho napeti...
    Existuje nejaka sance to doladit na tom trafu? A ma to nejake skryte servisni menu? Pripadne muzete doporucit/dodat nejaky obrazec, na kterem se to bude nejlepe stelovat?!

    pokud to mas jen v casti obrazu, tak to nespravis uplne, ale musis najit kompromis pro cely obraz

    Historie: C2Q Q6600 @3.2GHz (8x400) || MB: GB X48-DS5 rev 1.1 F8H || COOL: Thermalright Ultra 120 eXtreme || MEM: 4x 2GB Corsair Dominator PC2-8500C5@1066MHz
    Soucasnost: Ci7 3770 @default || MB: GB GA-Z77X-UD4H rev 1 F2 || COOL: Gelid Tranquillo rev2 || MEM: 2x 8GB Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL10 XMP
    VGA: Sapphire HD5870 VaporX / 1GB || HDD: 2x SSD Corsair M64 + 2x Velociraptor 74GB + WD 2TB Green || Sound: Realtek Azalia || Case: TT Eureka || PSU: Corsair HX620W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •