Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: podivny XComputer & MP3 player...

  1. #1

    Standardní podivny XComputer & MP3 player...

    zdarec, pred nedavnem jsem si na tiscalihwshop koupil mp3 player. s mym udivem prisel naprosto z jine firmy a dopravce mi navic rekl ze je to z alzasoftu .... no ale k veci - za pul dne mi prestal fungovat displej takze jsem kontaktoval firmu kde jsem player koupil - XComputer - a poslal postou na sidlo firmy at mi ho vyreklamujou (do 14-ti dnu to tam urcite bylo)... dlouho se mi nikdo neozyval a az dnes mi prisel mail z alzasoftu at si tam vyzvednu mp3 player... nevim co to na me xcomp zkousi ale podle reklamacniho radu by mi ho mel poslat na moji adresu na jeho naklady, nebo se mylim?
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    30.09.2003
    Bydliště
    okr. J. Hradec
    Příspěvky
    590
    Vliv
    259

    Standardní

    Jo, poslat ti to musí na jejich náklady. Pukud ne, tak si pak o ně napiš. Ale Alzasoft je fuj
    IBM ThinkPad T40

  3. #3
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    K tomu jen tolik, schvalne si zkus na ceskym webu najit "Saitek X52". Najdes spoustu "firem" s naproto totoznou cenou a naproto totoznym udajem (to nevim jestli jeste plati) "momentalne nedostupny". Kdo myslis ze to je ? Ano, velmi spravne, je to vsechno alza. Vsechny ty weby vypadaj podobne a prebiraj cenik primo alzy => IMO Alza ma dost spatnou povest, tak si regli dalsi domeny.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  4. #4
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    K tomu jen tolik, schvalne si zkus na ceskym webu najit "Saitek X52". Najdes spoustu "firem" s naproto totoznou cenou a naproto totoznym udajem (to nevim jestli jeste plati) "momentalne nedostupny". Kdo myslis ze to je ? Ano, velmi spravne, je to vsechno alza. Vsechny ty weby vypadaj podobne a prebiraj cenik primo alzy => IMO Alza ma dost spatnou povest, tak si regli dalsi domeny.
    Hmm hele a nemuze to byt spise firma co prebira alzackej e-shop

    My jsme ve firme taky jednu dobu prebirali eshop VO Techdata (tehdejsi Expert & Partner)....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  5. #5
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    OT: Eshop muze prebirat fi. primarne se rpodejem nezabyvajici => trebas web o HW, ale pokud na tom webu nic jinyho neni ?

    2.::Richmond::.: Doporucenej dopis na sidlo fi. dle obchodniho /zivnostenskyho rejstriku s pozadavkem zaslani reklamace na tvou adresu + uhrada tvych nakladu (taky si to posilal + ten doporucenej dopis).
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  6. #6
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    OT: Eshop muze prebirat fi. primarne se rpodejem nezabyvajici => trebas web o HW, ale pokud na tom webu nic jinyho neni ?

    2.::Richmond::.: Doporucenej dopis na sidlo fi. dle obchodniho /zivnostenskyho rejstriku s pozadavkem zaslani reklamace na tvou adresu + uhrada tvych nakladu (taky si to posilal + ten doporucenej dopis).
    OT: Asi si nerozumime - koukni se jakej eshop (web cenik) ma treba Suma nebo dalsi firmy - jde mi o to, ze si nevytvareji VLASTNI, ale prejimaji stav zbozi, nabidku a nejake nastaveni cen od sveho dodavatele - zde je to Alzac, jinde je to treba Actebis...

    Nabizi to vetsina VO.
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  7. #7

    Standardní

    tak uz by to melo byt vyrizeny a zitra mi to poslou pplkem takze by to snad melo byt dobry... no sem zvedavej. jedno vim ale jiste - na tiscali si uz nic nekoupim, na xcompu uz vubec ne a jestli je xcomp alzasoft tak jim to na povesti taky neprida. nejvic mi na tom zarazi tiscali, jak muzou propujcit svoje jmeno na tokovy cachry kazdopadne ono lidem bude stacit az neco poslou na reklamacku a zacne jim volat typek z alzace ze si to maji vyzvednout ale ono to jaksi nepujde, protoze papir na vyzvednuti ma ten frajer z xcompu
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •