Citace Původně odeslal Dismembered Zobrazit příspěvek
Behemote, je ti dvanáct let, že se tak vztekáš, nebo proč je takový problém napsat tam místo bydliště tak, jak to mají všichni ostatní? Např. na pctuning fóru bys s takhle vyplněným bydlištěm v bazaru taky neuspěl (neměl bys - v pravidlech je jasně napsáno uvést název města či obce).
Chyba lávky - kdybych s tím přes dva roky měl problém i na všech ostatních rozumějších českých počítačových fórech, tak si to rozmyslím, nicméně mi to tam bez problémů funguje. Je tam (PCTfb) podmínka, že musí být uvedeno místo k předání/bydliště (doslova bydliště (tj. název města či obce) pokud jej nemáte uvedeno pod avatarem (obrázek postavičky)). Pokud vím, není specifikováno přesně kterou z možností a jaký to má mít tvar. Já mám všude obojí - místo k převzení je vždy v příspěvku a v profilu je naprosto přesná lokace podle které můžete přijít na návštěvu.

Že tady je něco extra a ještě navíc s pochybným výkladem, no to je ovšem to co mě dráždí.

PiT: pokud jsem toho schopen, nevadí mi to, klidně piš tatarsky jestli najdu překladač podle kterého pochopím co píšeš. Je to tak rychlý zákrok, že mi to ale vůbec nevadí, denně vyhodím mnohem víc času na úplně jiných zbytečnostech. Nejde tu o přístup středověké konzervativní církve, čemu nerozumíme/neumíme, to zlikvidujeme a co je nové je špatné?