Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Není český návod - reklamace?

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    30.09.2003
    Bydliště
    okr. J. Hradec
    Příspěvky
    590
    Vliv
    258

    Standardní Není český návod - reklamace?

    Mám problém, chci reklamovat monitor a chci mít jistotu že bude uznaná. Monitor pumpuje a další věci. No ale možná to je v normě. Proto se chci zeptat jak ho reklamovat na základě toho že nemám český manuál? Je tam je anglický... Jde to vůbec? Nebudou tvrdit že mi ho daly??

    Dík
    IBM ThinkPad T40

  2. #2

    Standardní

    Ze zákona musí být českej návod k použití.......
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  3. #3

    Standardní

    podľa slovensého tiež ,ale k doske a procesoru som nikdy slovenský manual nedostal. A ku doske by sa fakt hodil.

  4. #4

    Standardní

    Na ČOI mi bylo receno, ze manual u pocitacovejch veci neni nutnosti, protoze se pocita s jejich znalosti, kdyz je nekdo kupuje.
    CPU Core i5-750 @ 4 GHz, CPU cooler Noctua NH-U12P SE2, Mainboard Gigabyte p55-UD4
    Memory 2x2024MB G.Skill RipJaw 2000MHz, GPU MSI GTX460 1GB Cyclone, HDD Intel x25-M 80GB + WD6400aaks
    Case
    Antec P182, PSU Enermax modu82+ 525W, LCD HP LP2475w


  5. #5
    Member mince
    Založen
    22.12.2003
    Bydliště
    Brno,většinou Řečkovice
    Příspěvky
    121
    Vliv
    250

    Standardní

    Ono je to pravda,že ne u všech věcí co se týká počítačů je český návod.To záleží pouze na solidnosti prodejce,ale jednu radu mám.Pokud nemají český návod,tak raději nekupovat,i když cenová nabídka bývá někdy lepší.Ale to nechám na posouzení kupujícího.

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    30.09.2003
    Bydliště
    okr. J. Hradec
    Příspěvky
    590
    Vliv
    258

    Standardní

    Hmm, tak to je blbí, tak teť nevím. Mám iiyamu 1451 a obraz pumpuje, geometrije taky nic moc. Volal jsem výrobci a dast krutý normy. Gemetrie u 19" 2,5% pumpování obrazu 2mm. No mám to vše nahraně tak nevím jestli jim to tam mám poslat.
    IBM ThinkPad T40

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Xfantasy
    Ze zákona musí být českej návod k použití.......
    Ze zákona možná ale realita je torchu jiná.
    Třeba k RAM se moc manuálů nedává, nebo třeba UTP kabel je také bez manuálu. Je to snad důvod k reklamaci....asi ne.

  8. #8
    Senior Member
    Založen
    30.09.2003
    Bydliště
    okr. J. Hradec
    Příspěvky
    590
    Vliv
    258

    Standardní

    To je právě to ASI Potřebuju vědě jo a nebo ne. A ne asi. Ale když ho nějak poškodím montáží nebo provozem a nemám ten manuál tak co? No stejně se nedá dokázat že mi ho nedaly. Oni budou tvrdit že mi ho daly a je to co.
    IBM ThinkPad T40

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •