Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: XP 64 a Well ASu-8000

  1. #1
    Member Avatar uživatele killerGBU
    Založen
    26.10.2004
    Bydliště
    Praha 9 - Hloubětín
    Příspěvky
    159
    Vliv
    240

    Standardní XP 64 a Well ASu-8000

    už dva dny hledám na tenhle modem 64 bit ovladače, když jsem zkusil 32bit tak to vše vypadaá ok, ale ve správci zařízení je pořád neznámý modem well.
    prošel jsem už hodně for a stránek a nic.

    druhý dotaz se týká vzhledu XP jako w2000, na mých 32bit xp mám to tak mám, a už si nemohu vzpomenout kde se to nastavuje (myslím to když napři dám ctrl+alt+del tak se mi zobrazí nabída odhlásit vypnout správce zařízení)
    AMD X2 3800+ EE SF 35W|40 GB IBM|640 GB Samsung|1TB Samsung|385W Enermax PRO82+|ATI 2600 XT |Logitech Z-5300 | MX 1000 |

  2. #2

    Standardní Re: XP 64 a Well ASu-8000

    Citace Původně odeslal killerGBU
    druhý dotaz se týká vzhledu XP jako w2000, na mých 32bit xp mám to tak mám, a už si nemohu vzpomenout kde se to nastavuje (myslím to když napři dám ctrl+alt+del tak se mi zobrazí nabída odhlásit vypnout správce zařízení)
    ...Obrazovka-Vlastnosti => Vzhlad => Okna a tlacidla => Styl Windows XP / Windows klasicky styl

    ...popripade este to mozes doladit vo Vlastnostiach systemu => Spresnenie => Vykon => Nastavenie => Vizualne efekty
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •