Výsledky 1 až 19 z 19

Téma: Objednavka radiatora z USA

  1. #1
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    41
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní Objednavka radiatora z USA

    Zakladam tento thread, pretoze ja sam mam zaujem o kupu noveho kvalitneho radiatora z USA.

    Jedna sa o tento radiator: link na eBay

    Cena je $39.99 USD. Ked nas bude viac, tak sa pokusim vyjednat nejaku zlavu, ale nezarucujem, preto pocitajte radsej s plnou cenou radiatora.

    Radiator ma podla prepoctov rozmery priblizne 33 x 15 x 5 cm (trochu som to zaokruhlil), takze si odmerajte, ci sa vam zmesti do bedne. Je mozne si vybrat medzi fitinkami 1/2" (1,27 cm) a 3/8" (0,95 cm, vnutorny priemer 1/4" - 0,635 cm). Ako vidite na obrazkoch je mozne si vybrat z troch farieb (modra, strieborna a cierna).

    Na radiator sa zmestia dva 12 cm ventilatory. Kovovy kryt nie je pribaleny, jeho cenu neviem, napisem mail tomu co to predava a neskor to sem pripisem.

    Ocakavam, ze kto ma zaujem o tento radiator, napise sem, ze ho chce, aku farbu, ake fitinky a ci aj s tym kovovym krytom. Prosim iba seriozne objednavky, taki co su rozhodnuti, nie "mozno to budem chciet o mesiac ked mozno budem mat peniaze" a podobne.

  2. #2
    Member
    Založen
    17.07.2003
    Bydliště
    Trencin, Bratislava
    Věk
    42
    Příspěvky
    217
    Vliv
    261

    Standardní

    takze ja sa hlasim

    ja by som zobral cierny

    fitinky 1/2"
    Don't argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

  3. #3

    Standardní

    Mam zajem o 2ks v modre barve. Fitinky 3/8". Pokud by to bylo mozny, chtel bych k tomu i ty Delty Shroud nechcu. Jakym zpusobem bude realizovane placeni? Pokud to dopadne uspesne, tak by mi vyhovovalo osobni predani v BA.
    A64 E6 3000+@2.7GHz/1.7V Tcase53// 2*512MBGskill 600Mhz@2.5-3-3-7// DFI LP nF4 Ultra-D // cooled by Scythe Ninja //C3D6600nGT256MB // BIV 60GB PATA,B7200.7 200GB SATA // Fortron350W // Aerocool Dream Bay.

  4. #4
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    41
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní

    Pisal som si s tym co predava tie radiatory. Dodava k nim teda aj dva 12 cm ventilatory Delta v cene. Tie kovove shroudy uz nema, takze nie je moznost ich objednat.

    Platba bude prebiehat zrejme tak, ze zaujemcovia mi poslu peniaze cez bankovy prevod a ja nimi zaplatim cez postovu poukazku, klasicke Money Order, pripadne budem platit priamo bankovym prevodom.

  5. #5

    Standardní

    Mel bych zajem o dva, oba v cerne barve. Chtel bych se ale nekoho zeptat, jaky vnejsi/vnitrni prumery maj ty fitinky (resp. hadice na ne pasujici - 1/2, 3/8 ). To vite, newbie

    EDIT: Pokud bude nejaka sleva, tak jeden radiator bez fanu, druhej s fanama

    EDIT2: Takze
    No.1: Cerna, 1/2", s fanama
    No.2: Cerna, 3/8", pokud bude sleva, tak bez fanu, jinak s fanama
    | Solidní nadprůměrný počítač vhodný k běžné i pokročilé konstruktivní práci.
    | Member of SPM, master of PET bottle
    | Nikdy si nepleťte pohyb z činem.

  6. #6

    Standardní

    ja berem jeden strieborny ...
    fitinky 1/2"

  7. #7
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    41
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Luge
    Chtel bych se ale nekoho zeptat, jaky vnejsi/vnitrni prumery maj ty fitinky ( 1/2, 3/8 ).
    Fitinka 1/2" by mala mat vonkajsi priemer 1/2" (1,27 cm) a vnutorny priemer 3/8" (0,95 cm).

    Fitinka 3/8" by mala mat teda vonkajsi priemer 3/8" (0,95 cm) a vnutorny priemer 1/4" (0,635 cm).

    Ak by to bolo inak, nech ma niekto opravi, neviem to naisto.

  8. #8
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Hradec Kralove
    Příspěvky
    983
    Vliv
    278

    Standardní

    2x modry, 1/2"
    vyjednej slevu za to, ze mu ty delty necham
    P4 3.4GHz NW - Radek-B Cascade WB, Saphire ATI Radeon 9800 Pro - Radek-B GPU WB, Asus P4C800 Vcore stable Vmod - Swiftech MCW20 NB WB, 2x512MB A-DATA DDR 500, Casetek Midi Server 1019 Al+plexi bocnice, 2x Hitachi 120GB on Intel SATA raid - Galaxi HDD WB, Lite-on CD-RW 52x32x52 , Genius home theathre 5.1, Sound blaster Audigi2, Logitech MX 500, Belinea 17\" Flat, Zcom XI-626, Ronja Tetrapolis, Enermax EG465 460W

  9. #9
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    41
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní

    Zda sa, ze uz sa nikto neprida, takze ja este nieco vykomunikujem s tym americanom. Potom si spravim zoznam, kto si co objednal a kazdemu napisem SZ, ktoru mi potvrdi, co budem povazovat za ZAVAZNU objednavku.

    Chcel by som upozornit na moznost cla a DPH, napriek tomu, ze nam to posle ako Gift, tak cca 9 radiatorov je predsa len trochu podozrivych.

    Platba bude prebiehat asi tak, ze mne poslete peniaze na ucet a ja nimi potom zaplatim, bud bankovym prevodom, alebo medzinarodnou postovou poukazkou. Zajtra sa informujem, kolko stoji platba cez tu postovu poukazku.

  10. #10
    Member
    Založen
    27.01.2003
    Bydliště
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    138
    Vliv
    265

    Standardní

    Citace Původně odeslal Nigga
    Zda sa, ze uz sa nikto neprida, takze ja este nieco vykomunikujem s tym americanom. Potom si spravim zoznam, kto si co objednal a kazdemu napisem SZ, ktoru mi potvrdi, co budem povazovat za ZAVAZNU objednavku.

    Chcel by som upozornit na moznost cla a DPH, napriek tomu, ze nam to posle ako Gift, tak cca 9 radiatorov je predsa len trochu podozrivych.

    Platba bude prebiehat asi tak, ze mne poslete peniaze na ucet a ja nimi potom zaplatim, bud bankovym prevodom, alebo medzinarodnou postovou poukazkou. Zajtra sa informujem, kolko stoji platba cez tu postovu poukazku.
    Ahoj.

    Prosim Ta, uz si posielal objednavku?
    Lebo ak by sa ti dalo tak by som si aj ja jeden v ciernej farbe chcel objednat.

    Sice neviem ci sa mi zmesti do case ale to by som nejak dokazal vyriesit.
    Mohol by si mi napisat kolko by to vyslo aj s postovnym?
    Fitinku by som chcel 1/2" .
    ABIT- KX7-333 | Athlon XP M 2600+@2,6GHz(193*13,5@1,75V) |watercooled | PQI 1408 MB DDR (400)
    MSI G4-Ti4200 128 MB (300/608) / VTP VIVO 8886/ | WD 80Gb 8mb cache | Fly 3000FM | DVDRW Pioneer 109 XL |

  11. #11
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    41
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní

    Este som neposlal, zahrniem ta teda do toho.

    Co sa tyka cien, tak to vychadza asi tak ze:
    - Radiator = $35 (vyjednal som malu zlavu)
    - Dopravne pri 10 kusoch cca $130 (rozdeli sa medzi 7 osob zatial)
    - Prevod penazi do zahranicia cca 300 Sk (taktiez sa rozdeli medzi 7 ludi)

    Tak si to rozpocitajte, kolko vas to vyjde. Do tej ceny este nie je zahrnute pripadne clo a DPH a posta ktorou vam poslem radiator.

  12. #12
    Member
    Založen
    27.01.2003
    Bydliště
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    138
    Vliv
    265

    Standardní

    Ahoj.

    Mohol by mi niekto napisat z akeho to je materialu, lebo nejak to neviem nikde najst. Asi stracam nejak zrak.
    ABIT- KX7-333 | Athlon XP M 2600+@2,6GHz(193*13,5@1,75V) |watercooled | PQI 1408 MB DDR (400)
    MSI G4-Ti4200 128 MB (300/608) / VTP VIVO 8886/ | WD 80Gb 8mb cache | Fly 3000FM | DVDRW Pioneer 109 XL |

  13. #13
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    41
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní

    OK, nikto tu neprispieva, takze tymto padom uzatvaram tuto objednavku. Ti co sa prihlasili, mozu v kratkom casovom horizonte (par dni) ocakavat SZ, v ktorej sa dozvedia dalsie podrobnejsie informacie.

    Musim hlavne presnejsie zistit kolko to cele bude stat, co sa trosku tazko robi kvoli veciam ako DPH, clo, postovne a tak.

  14. #14

    Standardní

    Ja sem to zatim tak predbezne spocital na 1170,- bez CLA.
    | Solidní nadprůměrný počítač vhodný k běžné i pokročilé konstruktivní práci.
    | Member of SPM, master of PET bottle
    | Nikdy si nepleťte pohyb z činem.

  15. #15
    Junior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Třebíč
    Příspěvky
    87
    Vliv
    268

    Standardní

    Poslal jsem tedy SZ s dodatecnou objednavkou, jak jsme se bavili na ICQ.
    Pilooooooot!

  16. #16

    Standardní

    Chtel bych se vsem omluvit za to, ze musim odstoupit od objednavky, z financnich duvodu (na invexu se krade.....).

    Jeste jednou se omlouvam za to, ze ted musite zaplatit o neco malo na postovnem a dalsich podobnych vecech vice, a zvlast se omlouvam Niggovi, ze to musi vsechno znova prepocitavat.

    EDIT: Ted jsem se dozvedel, ze budete platit vlastne min
    Takze dekovne dopisy muzete psat sem
    | Solidní nadprůměrný počítač vhodný k běžné i pokročilé konstruktivní práci.
    | Member of SPM, master of PET bottle
    | Nikdy si nepleťte pohyb z činem.

  17. #17
    Junior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Třebíč
    Příspěvky
    87
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal Luge
    Chtel bych se vsem omluvit za to, ze musim odstoupit od objednavky, z financnich duvodu (na invexu se krade.....).

    Jeste jednou se omlouvam za to, ze ted musite zaplatit o neco malo na postovnem a dalsich podobnych vecech vice, a zvlast se omlouvam Niggovi, ze to musi vsechno znova prepocitavat.

    EDIT: Ted jsem se dozvedel, ze budete platit vlastne min
    Takze dekovne dopisy muzete psat sem
    Ja jsem na tom obdobne. Neco jsem kupoval, pak prisly neocekavane vydaje a tak asi tenhle krasnej kousek nebude. Ulevilo se mi, kdyz jsem zjistil, ze se to tim neprodrazi, ale naopak.
    Pilooooooot!

  18. #18
    Banned mince Avatar uživatele Nigga
    Založen
    14.12.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    41
    Příspěvky
    335
    Vliv
    0

    Standardní

    Nuz, ano postovne vychadza tak divne, ze pri menej zaujemcoch je o trochu lacnejsie. Dalsia vec je zlava, ktoru som vybavil pri odbere nad 7 kusov, neviem ci ju teraz este dostaneme.

  19. #19

    Standardní

    Tak by som mal ja zaujem o jeden modry s 1/2". Ostatok na SZ.
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •