Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Problem s instalaci ASUS PC Probe

  1. #1

    Unhappy Problem s instalaci ASUS PC Probe

    Ahoj,

    Mam zakladni desku Asus K8N-E Deluxe a normalne jsem az doposud pouzival program ASUS PC Probe. Dneska jsem provedl novou instalaci Windows XP Pro a tuto aplikaci jaksi jiz nemuzu nainstalovat. Problem je v tom ze kdyz kliknu na SETUP.EXE tak se nic neprovede. Zkousel jsem nekolik verzi a dela to porad to stejne. Kdyz pote resetuji PC tak mi jeste pred tim nez se odhlasim vyskoci hlaska ze bude nekorektne ukoncena 16 bitova aplikace. Tohle to hlasi jenom tehdy kdyz se snazim spustit instalaci tohoto programku. Rozhodne to ale neni 16 bitova verze protoze kdyz rozbalim archiv s timto programem tak tam mam adresar 32bit a v nem tato aplikace je.

    S timto programkem jsem byl celkem spokojeny protoze nijak neotravoval a delal to co ma.

    Pokud nevite jak to rozjet tak prosim uvedte nejaky alternativni software pomoci ktereho lze snadno monitorovat stav PC ... teplota, otacky ventilatoru. Znam napr. SpeedFan ale nechci regulovat otacky ...

    Dik ...
    Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
    <-- Leonardo Da Vinci -->

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    285

    Standardní Re: Problem s instalaci ASUS PC Probe

    Citace Původně odeslal Veolw Zobrazit příspěvek
    Ahoj,

    Mam zakladni desku Asus K8N-E Deluxe a normalne jsem az doposud pouzival program ASUS PC Probe. Dneska jsem provedl novou instalaci Windows XP Pro a tuto aplikaci jaksi jiz nemuzu nainstalovat. Problem je v tom ze kdyz kliknu na SETUP.EXE tak se nic neprovede. Zkousel jsem nekolik verzi a dela to porad to stejne. Kdyz pote resetuji PC tak mi jeste pred tim nez se odhlasim vyskoci hlaska ze bude nekorektne ukoncena 16 bitova aplikace. Tohle to hlasi jenom tehdy kdyz se snazim spustit instalaci tohoto programku. Rozhodne to ale neni 16 bitova verze protoze kdyz rozbalim archiv s timto programem tak tam mam adresar 32bit a v nem tato aplikace je.

    S timto programkem jsem byl celkem spokojeny protoze nijak neotravoval a delal to co ma.

    Pokud nevite jak to rozjet tak prosim uvedte nejaky alternativni software pomoci ktereho lze snadno monitorovat stav PC ... teplota, otacky ventilatoru. Znam napr. SpeedFan ale nechci regulovat otacky ...

    Dik ...
    no podle me je ten speedfan lepsi
    pokud nechces regulovat otacky, tak se tech policek na regulaci nebudes vsimat

    jinak taky nechapu, ze ti na nove instalaci windows nejde nainstalovat PC Probe
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  3. #3

    Standardní Re: Problem s instalaci ASUS PC Probe

    Tady tuhle hlasku mi t ozobrazuje
    http://img15.imgspot.com/?u=/u/06/26...1159385436.JPG
    Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
    <-- Leonardo Da Vinci -->

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. problem - siet (3 PC)
    Založil cLiVe v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 20.03.2006, 08:54
  2. Problem s instalaci ovladace pro Wifi intel 2915abg
    Založil tiktak v sekci fóra Síťové komponenty
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 25.01.2006, 19:26
  3. Problem, nestartuje pc
    Založil sopeko v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 01.01.2006, 16:27
  4. Problém při startu déle vypnutého PC
    Založil Aliencz v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 07.11.2005, 07:09
  5. Problem s PC - Samovolne vypinanie
    Založil B7u3A v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 04.11.2005, 21:00

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •