Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Problém s HDD Hitachi 160GB - jde s tím ještě něco dělat?

  1. #1

    Standardní Problém s HDD Hitachi 160GB - jde s tím ještě něco dělat?

    Ahoj,
    omlouvám se možná za dotaz, který tu ve foru padl...
    mám HDD 160GB ATA Hitachi a najednou mi přestal fungovat. respektive windows ho načtou, deska ho detekuje, ale když ve windows na něm vyberu nějaký soubor nebo adresář abych jej přehrál na druhý a zálohoval, tak jakmile se roztočí , windows se seknou a proběhne restart..všiml sem si ,že jeden z pinů na disku trochu zatlačen, ale to byl i předtím a nebyl problém.z druhé strany jsou všechny piny připájeny..
    je nějaká možnost prosím zachránit ještě data nebo je hotovo?

    díky za odpovědi...
    CPU AMD Athlon 64 3000+ Winchester, Asus A8N-E, nF4Ultra, 4x512MB Kingston, MSI GeForce 7800GT, 2x160GB ATA Hitachi 7k250, 2x300GB Maxtor DM10+, DVD-+RW LG 2166D, 17" LCD NEC 1760NX

  2. #2
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    317

    Standardní Re: Problém s HDD Hitachi 160GB - jde s tím ještě něco dělat?

    Mne niekedy pomohlo dat hdd na iny radic , kedze som mal pridavny v pc , tak sa mi podarilo tam napojit disk a vytiahnut data. Jednalo sa o seagate 80GB. Ak zablbol tam siel zase na klasicke IDE. Skor ale silicon image radic ho dokazal udrzat zivy , ale musel som kopirovat po jednej zlozke.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  3. #3

    Standardní Re: Problém s HDD Hitachi 160GB - jde s tím ještě něco dělat?

    tak sem měl možnost zkusit ho u kamaráda a tam se chová uplně normálně,,, kopírování v pohodě, což sem rád... ale když sem se vrátil domů a zkusil znovu u sebe, tak nejde..já se z toho zblázním...
    CPU AMD Athlon 64 3000+ Winchester, Asus A8N-E, nF4Ultra, 4x512MB Kingston, MSI GeForce 7800GT, 2x160GB ATA Hitachi 7k250, 2x300GB Maxtor DM10+, DVD-+RW LG 2166D, 17" LCD NEC 1760NX

  4. #4

    Standardní Re: Problém s HDD Hitachi 160GB - jde s tím ještě něco dělat?

    Co IDE kabel, predpokladam ze u kamarada jste pouzili jiny.
    | P67 + 2500K@silent |

  5. #5

    Standardní Re: Problém s HDD Hitachi 160GB - jde s tím ještě něco dělat?

    ahoj, jj IDE byl kamarada, ale doma jsem ho zkousel take vymenit a nepomohlo zkusil sem ho znovu u kamarada a zase v pohode, kopirovani, spousteni souboru atd.. tak sem ho klasicky zformatoval, ne rychlym zpusobem...a u nej zase pohoda..a doma po zapojeni a zkousce nahrani jednoho souboru na nej zatuhnuti, modra obrazovka..konec.
    to preci neni mozny?
    CPU AMD Athlon 64 3000+ Winchester, Asus A8N-E, nF4Ultra, 4x512MB Kingston, MSI GeForce 7800GT, 2x160GB ATA Hitachi 7k250, 2x300GB Maxtor DM10+, DVD-+RW LG 2166D, 17" LCD NEC 1760NX

  6. #6
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    317

    Standardní Re: Problém s HDD Hitachi 160GB - jde s tím ještě něco dělat?

    Vyskusaj ho v inych IDE portoch ak sa da. Skus ho nehat zapojeny samostatne a skus odobrat IDE radic , odobrat disk a po restarte , nech si ho system sam instalne /ide radic/ a potom skusit znova ten disk pripojit.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem s HDD Seagate 160GB 8MB Cache PATA
    Založil brzec v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 08.11.2004, 16:46
  2. Problém s HDD Samsung 120GB S-ATA, prosím pomoc
    Založil Shobul v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 02.09.2004, 07:29
  3. MSI deska a problem s HDD na PM
    Založil Keekus v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 28.04.2004, 12:39
  4. Da se s tim neco delat?
    Založil lullu v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 09.06.2003, 17:35

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •