Stránka 7 z 8 PrvníPrvní ... 345678 PosledníPoslední
Výsledky 151 až 175 z 186

Téma: Sbohem

  1. #151

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    ne neni to potreba. jak uz jsem na zacatku psal. sam jsem pro to, abys o rank prisel. nemusime to dale rozpitvavat ani pres sz. jen sem te chtel trosku potrapit na toto tema. koneckoncu archiv nikdy nelze
    ano to je nejlepsi nez aby se jmenovalo, sup sup radsi mu dame rank pryc hlavne kdyz bude drzet hubu

    Podle me by to tu fakt chtelo nejake volby co se tyce Moderatoru. Navrhovani by byli jako dnes přes adminy. Ale nejaka moznost vyjadrit jim duveru by mohla byt.
    Ovsem se bojim ze by to taky mohlo dopadnout hodne spatne, protoze by nekteri uzivatele mohli zaskrtat momalu vsechny moderatory, proste hold nekomu to v hlavi moc nepali, a tak by to potom mohlo dopadnout tak, ze by nakonec modi vubec nebyli, coz by dopadlo nakonec jeste hure nez je to ted. Hold to je riziko.
    Ja osobne bych vyjadril nesouhlas (to neznamena, ze bych je hned zrusil, ale bylo by to jakesi upozorneni pote -> sebrani funkce) o max. 2-4 moderatorech... Chapu, ze byt moderatorem neni zadna sranda, ale prece jenom kdyz na to nekdo nema, tak by se tam udrzet nemel (treba i ze znamosti) jenom proto ze to chce delat.
    Uvedomte si ze v tuto chvili moderatorem vubec nemusi byt clovek, ktery je v dane problematice expertem, protoze tu jde spise o to aby dokazal vychazet s lidmi. Bohuzel o moderatori se o sve sekce staraji cimdal mene. Klidne bych mohl dat priklady, ale myslim ze to neni na miste.

  2. #152
    Banned Avatar uživatele Semik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    SOM NACIONALISTA!
    Věk
    44
    Příspěvky
    2 604
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA

    tak kdyz uz o nekom pises, nauc se alespon psat jeho prezdivku.

    Kua Sorac Likedi, bol proste omyl

    ohledne tebe. no rekl bych, ze vetsina vi sve. v kazdem takovemto threadu musis znovu a znovu popisovat to sve neglize ve kterem se tu vsem predvadis.

    Neviem na co narazas .... posli SZ, tu sa tomu venovat nemienim.

    a ja jsem duvod, proc tu ten thread je? to si tedy vskutku rad poslechnu, jaky to tedy je duvod. ty "lide"

    Mno ,Ty si ten thread v Mise zamkol ci ja?
    jj "lide" sak sprav hlasovanie.

  3. #153
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal mISHA
    ne neni to potreba. jak uz jsem na zacatku psal. sam jsem pro to, abys o rank prisel. nemusime to dale rozpitvavat ani pres sz. jen sem te chtel trosku potrapit na toto tema. koneckoncu archiv nikdy nelze
    ano to je nejlepsi nez aby se jmenovalo, sup sup radsi mu dame rank pryc hlavne kdyz bude drzet hubu
    Sorry, ale toto mi neda.

    Vies prd a kricis. Myslis, ze nejaky moderator vykona nieco nejakemu userovi, tak je to preto, lebo ON sa tak rozhodol a bodka Moderator podava navrh v pripade porusenia pravidiel do Moderatorskej sekcie, kde sa to preberie s inymi moderatormi a adminmi a po dohode sa vykona postih. Exp dostal postih na mesiac a 6eho sa ozval jednemu z moderatorov, ze jeho trest vyprsal, takze mu bude rank odobrany (to, ze to trvalo 4 dni, je len kvoli tomu, ze su admini momentalne vytazeni).
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  4. #154
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    2Dominator: a predpokladam, ze zrovna mluvis o me. ze? chces jmenovat? dobre. tak zacneme tebou.

    nekolikere poruseni pravidel bazaru. neschopnost precist si pravidla ( ooo kde ze sme ty pravidla hledali? v nadpisu sekce? ). opakovane jsi na ty pravidla byl upozornen. to je presne na rank. nemyslis?

    pokud nekdo bude chtit, klidne sem dam vypis tech poruseni a posleze i nasi rozpravu skrz sz. aby si kazdy udelal sam obrazek.

    tak a ted mi mily Dominatore rekni, co si myslel tim, aby se to rychle zametlo a drzely se usta?

    a prosim hod sem priklady toho, jak se moderatori nestaraji o sve sekce. to je myslim prinosna vec. chceme preci zlepseni, ne?

    2Semik: nejen Likediho prezdivku mrvis...

    no a kdyz uz si v takove razi, tak mi napis, kdo by tedy byl misto me lepsi. a nesetri samochvalou
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  5. #155
    Banned Avatar uživatele Semik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    SOM NACIONALISTA!
    Věk
    44
    Příspěvky
    2 604
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA

    2Semik: nejen Likediho prezdivku mrvis...

    no a kdyz uz si v takove razi, tak mi napis, kdo by tedy byl misto me lepsi. a nesetri samochvalou
    Aha tak sorry.

    Myslis teraz kde? Amd ...misa ..bla
    tak dam AMD - myslim ze modom by mal byt clovek beziaci v trende. U AMD to je v sucasnosti A64 ..a tam toho skutocne vela neporadis, ale Millisx je tam mximalne neaktivny. Len stare dobre klise dookola. Na mysli mam cloveka ako Killer, Eagle, ktory maju bohate skusenosti aj s novinkami na trhu.

    Pokial ide omna Keby som som mal moznost moderovat, tak zaujimave by boli len konzoly, ale tie na OC.cz skutocne necakam

  6. #156

    Standardní

    Citace Původně odeslal PiT
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal mISHA
    ne neni to potreba. jak uz jsem na zacatku psal. sam jsem pro to, abys o rank prisel. nemusime to dale rozpitvavat ani pres sz. jen sem te chtel trosku potrapit na toto tema. koneckoncu archiv nikdy nelze
    ano to je nejlepsi nez aby se jmenovalo, sup sup radsi mu dame rank pryc hlavne kdyz bude drzet hubu
    Sorry, ale toto mi neda.

    Vies prd a kricis. Myslis, ze nejaky moderator vykona nieco nejakemu userovi, tak je to preto, lebo ON sa tak rozhodol a bodka Moderator podava navrh v pripade porusenia pravidiel do Moderatorskej sekcie, kde sa to preberie s inymi moderatormi a adminmi a po dohode sa vykona postih. Exp dostal postih na mesiac a 6eho sa ozval jednemu z moderatorov, ze jeho trest vyprsal, takze mu bude rank odobrany (to, ze to trvalo 4 dni, je len kvoli tomu, ze su admini momentalne vytazeni).
    no vidis kdyby tohle kazdy vedel verejne vubec se tu NIKDO, NIKDY nemusi hadat ze to bylo nespravedlive a ze si na nem nekdo zasedl. Nemyslis? Mozna by to chtelo trochu rozepsat v zpravach od Adminu. Pokud to tam je tak fakt sorry, nejsem knihovna abych si vse pamatoval.

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Dominator: a predpokladam, ze zrovna mluvis o me. ze? chces jmenovat? dobre. tak zacneme tebou.

    nekolikere poruseni pravidel bazaru. neschopnost precist si pravidla ( ooo kde ze sme ty pravidla hledali? v nadpisu sekce? ). opakovane jsi na ty pravidla byl upozornen. to je presne na rank. nemyslis?

    pokud nekdo bude chtit, klidne sem dam vypis tech poruseni a posleze i nasi rozpravu skrz sz. aby si kazdy udelal sam obrazek.

    tak a ted mi mily Dominatore rekni, co si myslel tim, aby se to rychle zametlo a drzely se usta?

    a klidne sem hod priklady toho, jak se moderatori nestaraji o sve sekce. to je myslim prinosna vec. chceme preci zlepseni, ne?

    2Semik: nejen Likediho prezdivku mrvis...

    no a kdyz uz si v takove razi, tak mi napis, kdo by tedy byl misto me lepsi. a nesetri samochvalou
    hehe ty jsi ale vztahovacnej Musim te zklamat o tobe jsem nemmluvil. Ty tady delas moc a moc prace, ikdyz imho beres vsechny vyhlasky az moc vazne. Ale no prosim.
    Ted poruseni pravidel v bazaru: ano porusil jsem je tim ze jsem nedavno inzeroval boty na motorku. Tohle forum ma dost lidi co se zajima o auto/moto, tak jsem myslel ze by nekdo byl naopak rad. Bohuzel muj inzerat byl smazan, tedy podal jsem ho na PCT a behem !1 dne! byli boty pryc! Tedy jenom skoda, ze jsem nemohl pomoci nekomu na OC :/
    Dalsi poruseni jsem udelal asi vcera, kdyz jsem podal inzerat na prodani CD menice (treba do auta), no nevim ale tohle je elektronika a kdyz se tu prodavaji mobily, fotaky, tedy veci ktere take primo nesouviseji s PC, tak proc ne toto? V pravidlech je sice psano ze se tu mohou prodavat pouze veci, ktere tady maji svoji sekci (hodne volne receno). A co takovy mobil? Proc ten se toleruje? Je to ostatni HW? Me se zda ze je to stejne na hrane jeko muj CD-menic.

    s tim zametenim jsem to pravdu kapku prehnal, protoze po precteni tohoto thredu ma clovek pocit, ze ... ale prece jenom kdyz by sem nekdo prisel a nevedel jak to tu chodi, tak si takovy nazor muze celkem v pohode udelat.

    Ad zlepseni, neboli moderovani sekci:
    Vzal bych prikad z PCT, kde jsem se byl nedavno podivat. Sekce Optická, přenosná a jiná zařízení http://forum.pctuning.cz/viewforum.php?f=12 je podle me uplne genialne moderovana! 1) naprosto vycerpavajici FAQ 2) seznam vyresenych/nevyresenych temat 2) moderator prejmenovava kazdy thread na srozumitelnou podobu atd atd... Vim je to KUPA prace! Mozna je to v nejakem smeru az prehnane, ale takto imho vypada vyborne moderovani.

  7. #157
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    aha. takze se uz konecne domluvte. nejdriv se tu pise, ze to ma byt clovek, ktery dokaze moderovat. ted, ze to ma byt clovek, ktery tomu rozumi.

    no a Killer ci Eagle tam snad neporadi? nevsiml, jsem si, ze jsou neaktivni. tim, ze by z nich byl nekdo moderatorem bys dosahl jenom toho, ze by bud meli cas radit anebo cas moderovat. prunik toho neni dost dobre mozny.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #158
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    277

    Standardní

    Semik> pokial ide o teba tak by si mal prestat hulit a skusit sa zamysliet nad forom .. keby bolo platene, mal by si pravo pozadovat od moda aby sa vazne vyznal v tom co moduje .. ale toto forum je snad zalozene na tom, aby si tu radili useri nie ? teda zda sa ze v poslednej dobe je to len nakupna poradna

    to ze sa niekto vyzna v problematike z neho v ziadnom pripade kandidata na moda nerobi
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  9. #159

    Standardní

    Citace Původně odeslal SajmoN
    Semik> pokial ide o teba tak by si mal prestat hulit a skusit sa zamysliet nad forom .. keby bolo platene, mal by si pravo pozadovat od moda aby sa vazne vyznal v tom co moduje .. ale toto forum je snad zalozene na tom, aby si tu radili useri nie ? teda zda sa ze v poslednej dobe je to len nakupna poradna

    to ze sa niekto vyzna v problematike z neho v ziadnom pripade kandidata na moda nerobi
    ..... UPRAVEN PRISPEVEK SajmoNa, tedy neni nutno odpovidat. (puvodne tam nebylo kumu rika, ze huli..)
    EDIT: Sajmon to chce klidek! Puvodne jsi tam nemel "Semik>" a ja myslel ze mluvis o mne


    A jinak s tebou souhlasim, imho je to tu taky posledni dobou jen Bazar, Misa, Nakupni poradna. Skoda no :/

  10. #160
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    277

    Standardní

    kaslem na tuto debatu ... speje to opat do jasneho konca, ved ako som tu pisal uz zopar krat, ludska blbost a vodik su vo vesmire nekonecne, teda s tym vodikom si niesu vedci az taki isti
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  11. #161
    Banned Avatar uživatele Semik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    SOM NACIONALISTA!
    Věk
    44
    Příspěvky
    2 604
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal SajmoN
    Semik> pokial ide o teba tak by si mal prestat hulit a skusit sa zamysliet nad forom ..
    prestan ma urazat To co si omne napisal neni pravda..nikdy sme sa nestreti a ty ma nepoznas. Ked su tu vsemohuce pravidla, preco moze niekto nieco take napisat!
    Ja tiez nepisem modovy ze fetuje, preto by nemal pisat.

  12. #162
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    ...
    hmmm tak to zkusime... schvalne jestli nekdo pozna, ktera vec do bazaru nepatri

    Zaslal: 16. prosinec 2004 21:26 (935) Předmět: P: Jídelní stůl + židle
    Zaslal: 5. duben 2005 19:18 (846) Předmět: P: boty na motorku Alpinestars Exclusive (Dual Active)

    a fotaky a mobily? ty sis doted neprecetl ty pravidla, ze? a vis, co znamena informacni technologie?

    ohledne toho rozepisovani. myslim si, ze je to tam rozepsane dost. anebo chces vsechno naservirovat s detaily? nechces si misto toho radeji jit koupit blesk?

    a vaznost pravidel? ne neberu je vazne. kdyz je muzu dodrzet ja a nedela mi to problem, tak nevidim jediny duvod, proc to nemuze dodrzet nekdo jiny. a ze tady bych mohl povoli a tamhle bych mohl primhourit oko... aha. a pak se ty pravidla budou posouva stale vic a vic. a taci pepici, kteri pak prijdou, ale ja jsem to tamhle videl a nikomu to nevadi atd atd. jasny. tak takhle to opravdu nejde. je hranice ( dost nadsazena ) a tu nikdo prekracovat nebude.

    a zlepseni sekci > hmmmmm jasny. dobre. a ted si vem, ty chodis do skoly, zijes u rodicu. zivi te, sati te. na forum si neprispel. ale vyzadujes po nekom neco, co je normalni placena funkce. bravo.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  13. #163
    Banned Avatar uživatele Semik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    SOM NACIONALISTA!
    Věk
    44
    Příspěvky
    2 604
    Vliv
    0

    Standardní

    Pokial sa v pravidlach neprivieraju oci, by mal SajmoN dostat iny RANK ....alebo sa ocakava ze mu mam nadavat naspet?

  14. #164
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal Semik
    Ja tiez nepisem modovy ze fetuje, preto by nemal pisat.
    no LOL. koukam, jak obratne a nevtirave dokazes napsat popichnuti

    EDIT: SajmoNe prosim uz to neprehanej.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  15. #165
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    313

    Standardní

    Citace Původně odeslal Semik
    Citace Původně odeslal SajmoN
    Semik> pokial ide o teba tak by si mal prestat hulit a skusit sa zamysliet nad forom ..
    prestan ma urazat To co si omne napisal neni pravda..nikdy sme sa nestreti a ty ma nepoznas. Ked su tu vsemohuce pravidla, preco moze niekto nieco take napisat!
    Ja tiez nepisem modovy ze fetuje, preto by nemal pisat.
    Ty keby si sa neozval , snad by to nebol den.
    Vzdy sa kazda debata konci rovnako na vine je mod a admin a preco nemozem mat v podpise smajlika.
    Staci tak malo ,chciet a ma chut a nie iba ja musim a ja a ja. Problem je ze niektory jedinci neziju ako komunita , ale iba ako on je na fore a "no a co ". Kedy si uz uvedomite ze miesto OT , alebo nejakeho blbeho ftipu si radsej kusnite do jazyka , pripadne nadtym zamavajte rukou. Za kazdu blbost nariekat a plakat ako mu bolo ublizene. Pani nemate snad 15 a ste uz dospeli ludia , zacnite sa k tomu tak stavat.
    To je vsio OT odomna k tomu k inomu /OT.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  16. #166

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal Dominator
    ...
    hmmm tak to zkusime... schvalne jestli nekdo pozna, ktera vec do bazaru nepatri

    Zaslal: 16. prosinec 2004 21:26 (935) Předmět: P: Jídelní stůl + židle
    Zaslal: 5. duben 2005 19:18 (846) Předmět: P: boty na motorku Alpinestars Exclusive (Dual Active)

    a fotaky a mobily? ty sis doted neprecetl ty pravidla, ze? a vis, co znamena informacni technologie?

    ....

    ....

    a zlepseni sekci > hmmmmm jasny. dobre. a ted si vem, ty chodis do skoly, zijes u rodicu. zivi te, sati te. na forum si neprispel. ale vyzadujes po nekom neco, co je normalni placena funkce. bravo.
    1) jo s tim stolem to byl max. ulet na to uz jsem malem zapomnel. Ale ohledne toho CD-menice si stojim za svym.
    2) ty se nejdriv ptas co zlepsit a pak me skoro vyfuckujes, tak se bud radsi neptej nebo priznej ze je to lepsi. Kdyby ses neptal, tak to nepisu!

  17. #167
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    nenene. to je dost velky omyl. ty si psal o tom, ze se tu objevuje to, ze se moderatori o sve sekce prestavaji starat. takze ja jsem te posleze poprosil, abys mi ukazal to, jak se tu o sve sekce nestaraji. misto toho se odkazujes na jine forum atd. takze ja cekam na ten konkretni priklad, ktery jak si psal s klidem muzes dat.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  18. #168
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    281

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal -martin-
    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
    Proste bych byl pro tvrdsi postup proti frajerum, kteri sem lezou proto, aby machrovali a zavadeli tu anarchii...
    [ot]
    Prave jsi dle meho nazoru presne popsal Trodase
    [/ot]
    tak tohle si trošku přehnal mezdá se ti ?
    jako proc? trodas byl ukazkovy priklad. nerespektovani pravidel, zajimave odpovedi po SZ a co predvedl pote...

    asi jak napsal Sajmon
    No, tymto debatam sa snazim vyhybat (preco asi?), ale co sa tyka Trodasa... ono asi malokto postrehol, ze v tej noci, kedy dostal ban (po niekolkonasobnom ignorovani prosieb o zmenu podpisu) zaspamoval sekciu "Zprávy pro Administrátory" doslova stovkami threadov v ktorych sa rozpisoval, ako mu bolo ublizene. Ja som to v tu noc s GABOm precistil a nasledne bola tusim tato sekcia chvilu ako read-only. Niekolko desiatok tychto "skvostov" mame zalohovanych v extremnej sekcii...

    Skratka, takto sa jeden normalny rozumny dospely clovek nesprava.
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  19. #169

    Standardní

    Tenhle dred za chvili prekona svym poctem prispevku i vtipy v mise
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #170

    Standardní

    Pěknej thread, jsem zvědav, co se s toho ještě vyklube..

    Nechci tady nikoho obhajovat, ale když jsme už u toho prodeje v bazaru, tak opravdu nevím, proč nemůže Dominator prodat CD měnič, když tu např. Adio prodává car zesiky Chápu, že třeba s tima botama to bylo úplně mimo s pravidlama bazaru.. Ale třeba kdyby se k tomu mohl někdo vyjádřit..
    Intel Core2Quad Q6600@3.0GHz, Cooler Master Hyper 212, Asus P5E - X38, 4x 1024MB A-Data Extreme, Sapphire HD 4870 512MB, Corsair HX520, WD 640GB Black series, LG GH22LS30, X-Fi Xtreme, Cooler Master Elite + 2x 120mm in/out, 32" Philips LCD TV :-) , Wifi (shit)net

  21. #171

    Standardní

    Citace Původně odeslal Troy-C
    Pěknej thread, jsem zvědav, co se s toho ještě vyklube..

    Nechci tady nikoho obhajovat, ale když jsme už u toho prodeje v bazaru, tak opravdu nevím, proč nemůže Dominator prodat CD měnič, když tu např. Adio prodává car zesiky Chápu, že třeba s tima botama to bylo úplně mimo s pravidlama bazaru.. Ale třeba kdyby se k tomu mohl někdo vyjádřit..
    Coze tady nekdo prodava car-zesiky? Tak to si ze mne delate pr.. , nedokazu si to jinak vysvetlit nez si tu nekdo ze me dela zase srandu

    Doufam, ze na to nebude zapomenuto! A ze z toho bude jasny konec a bude jasne kdo udelal chybu. (nerikam ze jsem to nebyl ja..)

  22. #172
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    jo? tak na to se musim hned podivat...

    a bude z toho jasny konec. Dominator dostane slona a vsichni budou spokojeni ( joke ).

    EDIT: uz jsem si vzpomel. no poradim se o tom cdchangeru. nicmene zesilovac pouzijes k poci normalne. jak to bude s tim changerem netusim.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  23. #173

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Troy-C
    Pěknej thread, jsem zvědav, co se s toho ještě vyklube..

    Nechci tady nikoho obhajovat, ale když jsme už u toho prodeje v bazaru, tak opravdu nevím, proč nemůže Dominator prodat CD měnič, když tu např. Adio prodává car zesiky Chápu, že třeba s tima botama to bylo úplně mimo s pravidlama bazaru.. Ale třeba kdyby se k tomu mohl někdo vyjádřit..
    Coze tady nekdo prodava car-zesiky? Tak to si ze mne delate pr.. , nedokazu si to jinak vysvetlit nez si tu nekdo ze me dela zase srandu

    Doufam, ze na to nebude zapomenuto! A ze z toho bude jasny konec a bude jasne kdo udelal chybu. (nerikam ze jsem to nebyl ja..)
    Jo jo.. prodává viz. http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=79799&highlight=

    nebo: http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=78257&highlight=

    2All:
    tím samozřejmě nechci na daného uživatele házet špínu, ale když může on prodat car-zesik, proč nemůže např. Dominator prodat CD changer?
    Intel Core2Quad Q6600@3.0GHz, Cooler Master Hyper 212, Asus P5E - X38, 4x 1024MB A-Data Extreme, Sapphire HD 4870 512MB, Corsair HX520, WD 640GB Black series, LG GH22LS30, X-Fi Xtreme, Cooler Master Elite + 2x 120mm in/out, 32" Philips LCD TV :-) , Wifi (shit)net

  24. #174
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    viz predchozi edit.

    jinak Dominatore, stale me zajima to kaslani moderatoru na moderovani.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  25. #175

    Standardní

    Mozna by stacilo, kdybyste nahodili nejakej screenshot na temata, ktera resite v te vasi tajne mod. sekci aby se vic vedelo, co tam resite a jak nam moderujete.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •