Výsledky hlasování: Jaký browser používáte?

Hlasující
247. Nemůžete hlasovat
  • Other...

    1 0,40%
  • Maxthon

    8 3,24%
  • Internet Explorer

    15 6,07%
  • Opera

    106 42,91%
  • Mozilla/Mozilla Firefox

    117 47,37%
Stránka 6 z 58 PrvníPrvní ... 23456789101656 ... PosledníPoslední
Výsledky 126 až 150 z 1439

Téma: Mozilla FF vs Opera vs IE

  1. #126

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal http://www.opera.unas.cz/navic.htm
    Opera 7.54

    Bezpečnost
    Zamítnut přístup pro zápis vlastností k objektům ze skriptů které neprojdu standardní kontrolou původu, to aby se zabránilo potencionálnímu přístupu utočníků k počítacům uživatelů. Opravena vážná zranitelnost zmíněná v GreyMagic Security Advisory GM#008-OP.
    Opravena bezpečnostní chyba ohledně podvržení adresy načtením další stránky, ale ponecháním adresy stránky předešlé ( Secunia Advisory SA12162 )
    Blokován přístu k adresám file:/ URL z dokumentů, které nejsou samy načteny z file:/ URL.

    Různé
    Opraven problem se zastavovánim načítání stránky/přenosů
    Opraveno omezení velikosti Cache
    2 Miiisa: Vzdyt ty panely se daj prehazovat podle libosti. V mozille asi taky, ne?
    noo..ale treba vedle panelu jak tam mas to zpet, vpred home atd, nedas zadny odkazy...das je akorat vedle ty radky s adresou a to este nemaj zadnou ikonu, jen hvezdicku...
    nic....

  2. #127

    Standardní

    Citace Původně odeslal Miiisa
    noo..ale treba vedle panelu jak tam mas to zpet, vpred home atd, nedas zadny odkazy...das je akorat vedle ty radky s adresou a to este nemaj zadnou ikonu, jen hvezdicku...
    coze? nerozumim

    Jinak pro vsechny...pravy tlacitko na toolbar, Customize toolbars, v objevenem okne zaskrtnete "Show hidden toolbar while customizing"... objevi se vam vsechny toolbary, vzdycky kliknete na nejaky a v okynku zvolite jeho pozici popripade off. Na dalsich zalozkach muzete nastavovat tlacitka a jdou dat kamkoliv.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #128
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    37
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    281

    Standardní

    Citace Původně odeslal Miiisa
    Opera je dobra, ale MyIe2 je rychlejsi
    to jako fakt je Myie2 rychlejsiCo vim tak se opera povazuje za nejrychlejsi!Uz jen proto ze Myie2 je zalozeny na Ie ta bych nerekl ze bude moc rychly

    btw:mozillu taky moc nemusim
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  4. #129

    Standardní

    Jenom malej dotaz... Mozilla 1.72 a Mozilla Firefox 0.93 pouzivaji stejny zobrazovaci jadro? Obcas potrebuju koukat, jak stranky vypadaji v Mozille, staci, kdyz tu mam 1.72 a nemusim mit firefox?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #130

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Jenom malej dotaz... Mozilla 1.72 a Mozilla Firefox 0.93 pouzivaji stejny zobrazovaci jadro? Obcas potrebuju koukat, jak stranky vypadaji v Mozille, staci, kdyz tu mam 1.72 a nemusim mit firefox?
    Jo, staci mit jeden. Spis FF pac rychleji najizdi.
    http://texturizer.net/firefox/faq.html#q1.3

    Na porovnavani stranek IE vs Moz je i program
    http://www.zeit.ca/mozie/

  6. #131

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fleak
    Citace Původně odeslal Miiisa
    Opera je dobra, ale MyIe2 je rychlejsi
    to jako fakt je Myie2 rychlejsiCo vim tak se opera povazuje za nejrychlejsi!Uz jen proto ze Myie2 je zalozeny na Ie ta bych nerekl ze bude moc rychly

    btw:mozillu taky moc nemusim
    aha..sorry..ja sem to tam nenapsal..
    myslel jsem rychlejsi prace(startovani atd...)...ne rychlejsi zobrazovani..
    nic....

  7. #132

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal howard
    Jenom malej dotaz... Mozilla 1.72 a Mozilla Firefox 0.93 pouzivaji stejny zobrazovaci jadro? Obcas potrebuju koukat, jak stranky vypadaji v Mozille, staci, kdyz tu mam 1.72 a nemusim mit firefox?
    Jo, staci mit jeden. Spis FF pac rychleji najizdi.
    http://texturizer.net/firefox/faq.html#q1.3
    Aha, jo supr. Ten Firefox vypada nabusene.
    No ja uz tu mam tu Mozillu, stejne ji pouzivam jenom na obcasne nakouknuti, tak je to jedno.
    EDIT: zlakali ste me. Uz tu toho firefoxe mam
    EDIT2: hmm, nebavi me schanet mraky pluginu aby to neco umelo, koukam, ze samotny ff je jenom napodobenina ie

    Citace Původně odeslal jedik
    Na porovnavani stranek IE vs Moz je i program
    http://www.zeit.ca/mozie/
    Uff, IE radsi ne. Ale dik za tip, asi pred 3 mesicema sme potrebovali vedet, jak se neco zobrazuje na IE5.5, protoze nam nadaval zakaznik. Nakonec sme nasli ve firme nahodou jeden komp, kerej mel win2000 a nikdo na nem este neupgradoval IE
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #133

    Standardní

    Prosím Vás nevíte někdo proč když si přetahuji do personal toolbar lišty www stránky tak proč se mi tam nepřetáhne s symbolem ikony té stránky když ho má. Například overclocking ikona OC. Jde to nějak nastavit ?

  9. #134

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    EDIT2: hmm, nebavi me schanet mraky pluginu aby to neco umelo, koukam, ze samotny ff je jenom napodobenina ie
    Muhehehehehe, ano vzdejme hold Internet Exploreru, prvnimu prohlizeci na svete!

  10. #135

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal howard
    EDIT2: hmm, nebavi me schanet mraky pluginu aby to neco umelo, koukam, ze samotny ff je jenom napodobenina ie
    Muhehehehehe, ano vzdejme hold Internet Exploreru, prvnimu prohlizeci na svete!
    Co to ma jako bejt?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  11. #136

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal howard
    EDIT2: hmm, nebavi me schanet mraky pluginu aby to neco umelo, koukam, ze samotny ff je jenom napodobenina ie
    Muhehehehehe, ano vzdejme hold Internet Exploreru, prvnimu prohlizeci na svete!
    Co to ma jako bejt?
    Nic jen ze z IE delas jakoby byl prvni na svete. Sam musis dobre vedet ze IE nebyl prvni na svete, takze srovnani ze je to napodobenina IE je trosku zavadejci, nemyslis?

  12. #137

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal howard
    EDIT2: hmm, nebavi me schanet mraky pluginu aby to neco umelo, koukam, ze samotny ff je jenom napodobenina ie
    Muhehehehehe, ano vzdejme hold Internet Exploreru, prvnimu prohlizeci na svete!
    Co to ma jako bejt?
    Nic jen ze z IE delas jakoby byl prvni na svete. Sam musis dobre vedet ze IE nebyl prvni na svete, takze srovnani ze je to napodobenina IE je trosku zavadejci, nemyslis?
    Ne. Vubec to nechapu.
    Ja jsem jenom napsal svuj nazor, ze ff je napodobenina ie, to je vsecko. Nevim, proc by tento muj nazor mel znamenat, ze je ie prvni na svete.

    btw pouzivam 3 roky operu a budu ji pouzivat dal - dal sem ff sanci a nezaujal me.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  13. #138

    Standardní

    Mno vis i IE z neceho prevzal to jak vypada. Ale to je prkotina.

    A jestlis FF testoval jen tak zes to otevrel, podival se a zavrel tak to je tvuj pristup k veci a ja ti ho nebudu brat

    Ale peace, nechcu se hadat o blbostech. Kazdy at si pouziva co mu sedi

  14. #139

    Standardní

    Ja sem myslel, ze my, odpurci IE, nadavame jenom lidem, kteri pouzivaji IE. Ale jak je videt (a nejen z oc4um), tak my si budem nadavat i mezi sebou a hadat se Opera x Mozilla?

    Chapu, ze jsem te vysoce ranil, kdyz me ff moc nezaujal. Pouzival sem to asi 2 hodiny, jenze mi chybi spousta funkci, asi to bude chcit hodne pluginu. Napiste mi nekdo, co vsechno si do Firefoxe musim nacpat, aby to umelo stejny veci, jako Opera 7.54 a kde to vsechno stahnu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #140

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ja sem myslel, ze my, odpurci IE, nadavame jenom lidem, kteri pouzivaji IE. Ale jak je videt (a nejen z oc4um), tak my si budem nadavat i mezi sebou a hadat se Opera x Mozilla?

    Chapu, ze jsem te vysoce ranil, kdyz me ff moc nezaujal.
    No fakt je, že jsem prostě nepochopil tvůj názor Firefox je napodobenina IE. Prostě internetový prohlížeč je internetový prohlížeč. To je jako kdybys řekl, že Athlon je napodobeninou Pentia 4 nebo naopak.

    Firefox má spousta lidí (včetně mě) ráda hlavně proto že je to opravdu jen čistej prohlížeč. Osobně mám stáhnutej akorát jinej skin a jsem naprosto spokojenej a nic mi tu nechybí.

    Ale asi bude přece jen lepší, když necháme hádek mezi sebou a začneme se raděj hádat s těmi co používají IE.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  16. #141

    Standardní

    Ja nikomu nenedavam a hadat se uz vubec nechci. Pouze jsem podotkl ze napsat "samotny FF je jen napodobenina IE" je silne zavadejci. Tot vse. Nic vic.

    Jo a nijak jsi me neranil, neboj

    Pochopil jsem, ze ty mas proste rad programy, ktere maji uz dodatecne veci zabudovane(OP vs FF, Trillian vs Miranda). A ja ti to neberu. Proste je to tvuj pristup a nijak mi nevadi . Ja mam treba opacny a taky mi nevadi

    Ale pls uz stop OT kdyz tak zbytek pres SZ

  17. #142

    Standardní

    Citace Původně odeslal frelichl
    No fakt je, že jsem prostě nepochopil tvůj názor Firefox je napodobenina IE. Prostě internetový prohlížeč je internetový prohlížeč. To je jako kdybys řekl, že Athlon je napodobeninou Pentia 4 nebo naopak.
    Jo takhle jste to mysleli....jo jasne, to jo. OK, vse ohledne tohoto je vyjasneno.

    Ale jeste by me zajimalo, co vsecko za pluginy musim do FF narvat, aby to melo hodne funkci - napiste, co pouzivate a kde se to da stahnout.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  18. #143

    Standardní

    Mno to zalezi od toho co pouzivas.

    Projed si http://oc4um.murder.cz/viewtopic.php?t=58799 to je slusny zaklad.

    Pises ze i delas webove stranky, tak urcite plugin Web Developer. To je bozi (treba live editace CSS, validace, outline prvku, hlavicky a hooodne mnoho dalsiho)! To se ti bude libit

  19. #144

    Standardní opera

    ked mate problemy v opere otvoriť stanku vytvorenu pre IE stači stlačiť alt+i

  20. #145

    Standardní

    Citace Původně odeslal petrsk
    ked mate problemy v opere otvoriť stanku vytvorenu pre IE stači stlačiť alt+i
    A co to ma delat? Me to nic nedela.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  21. #146

    Standardní

    Pouzivam operu 7.50 a najednou se mi prestaly zobrazovat pismenka š a ž. Napise to misto nich nejaky diny znak. Ostani pismenka v pohode. Meli jste s tim taky nekdo problem

  22. #147

    Standardní

    Asi sis (nebo nekdo) prepnul kodovani stranky. Zkus windows-1250, nebo automatickou.
    Btw upgraduj na 7.54
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  23. #148

    Standardní

    V te opere 7.54 nejde zapnout lista prubehu

  24. #149

    Standardní

    Citace Původně odeslal Baffer
    V te opere 7.54 nejde zapnout lista prubehu
    Jde
    Pravy na toolbar, customize, zapni si "Show hidden toolbars while customizing", objevi se ti uplne vsechny listy, klikni si na tu, se kterou chces neco delat a zvol v okynku pozici (left, bottom, off,...)
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  25. #150
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    272

    Standardní

    Tak jsem z Firefoxu přešel na Operu 7.54 a jsem příjemně překvapen. Ale zajímalo by mě jedna dorbnost při nastavení.
    Chtěl bych, aby se mi panel (ten se záložkami, hledáním, poznámkami apod.) vysouval vlevo po najetí myší a ne aby tam byl stále, jde to ?
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •