Výsledky hlasování: Jaký browser používáte?

Hlasující
247. Nemůžete hlasovat
  • Other...

    1 0,40%
  • Maxthon

    8 3,24%
  • Internet Explorer

    15 6,07%
  • Opera

    106 42,91%
  • Mozilla/Mozilla Firefox

    117 47,37%
Stránka 5 z 58 PrvníPrvní 1234567891555 ... PosledníPoslední
Výsledky 101 až 125 z 1439

Téma: Mozilla FF vs Opera vs IE

  1. #101

    Standardní

    NAstavil sem rano ten memory limit, mam otevreny ty 3 stranky a behem 3/4 hodinky, co sem se hrabal na zive.cz v diskuzich mi opera 3x spadla. Zatim nevim, jestli to s tim souvisi,
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  2. #102

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    NAstavil sem rano ten memory limit, mam otevreny ty 3 stranky a behem 3/4 hodinky, co sem se hrabal na zive.cz v diskuzich mi opera 3x spadla. Zatim nevim, jestli to s tim souvisi,

    to je divný používám jí tak rok a ještě mi za tu dobu nespadla to ti spadne jen na lištu nebo uplně zmizí?

  3. #103

    Standardní

    Proste spadne:

    V programu doslo k problemu a bylo nutne ho ukoncit. Omlouvame se za vznikle potize. Neboli po staru: program provedl nepovolenou operaci a bude ukoncen.
    :P
    Aspon ze po opetovnem spusteni mi ty okynka vsechny otevre to neni jako kdyz vam spadne 20 oken exploreru ))
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #104
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Proste spadne:

    V programu doslo k problemu a bylo nutne ho ukoncit. Omlouvame se za vznikle potize. Neboli po staru: program provedl nepovolenou operaci a bude ukoncen.
    :P
    Aspon ze po opetovnem spusteni mi ty okynka vsechny otevre to neni jako kdyz vam spadne 20 oken exploreru ))
    jj to sami se mi taky stava.Jeste jsem nevypozoroval kdy ,ale nejspis kdyz mam hodne veci najednou

    ale nedeje se to tak casto,jen obcas
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  5. #105

    Standardní

    no ja som vcera mal dakych 80mega pamete tiez operou a to len p 3hodinach browsenia takze asi nebude ten bug ojedineli...

  6. #106

    Standardní

    Citace Původně odeslal Arius
    no ja som vcera mal dakych 80mega pamete tiez operou a to len p 3hodinach browsenia takze asi nebude ten bug ojedineli...
    a kolik jsi mel pri tom otevrenych stranek? myslim ze to nezalezi na dobe browseni...
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  7. #107

    Standardní

    A na cem to teda zavisi? Opera u me bezne zabira po jednom pracovnim dni (cca 9 hodin) kolem tech 120 MB a 180 MB virtualky. Zkusil sem pred odchodem pozavirat vsechny (3) okna a pamet se neuvolnila.

    Pro rejpaly: To neznamena, ze v praci furt jenom surfuju )))) mam ji proste pustenou ...uz jsem psal, jak ji provozuju.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #108

    Standardní

    no na mym komplu to chvili trvalo nez tu pamet uvolnil, ale asi tak po minute byla zas zpatky na 20MB
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  9. #109

    Standardní

    Citace Původně odeslal Firestone
    nevite nekdo, jestli jde ve Firefoxu po vypnuti (Firefoxu) zachovat otevrene panely v prohlizeci? Jako to ma trebas MyIE?
    http://extensionroom.mozdev.org/list...l#sessionsaver

  10. #110
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  11. #111

    Standardní

    No vyborne. Opera prekonala rekord v mnozstvi sezrane pameti. Prave ted zere 124 MB ram a 196 MB (!!!) virtualky. A to mi asi v 11 spadla a jeste neni 17 hodin.
    EDIT po 5 minutach: 131, 202, uz prekonala i Oracle
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  12. #112

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    No vyborne. Opera prekonala rekord v mnozstvi sezrane pameti. Prave ted zere 124 MB ram a 196 MB (!!!) virtualky. A to mi asi v 11 spadla a jeste neni 17 hodin.
    EDIT po 5 minutach: 131, 202, uz prekonala i Oracle
    No tak to je huste! Uz som uvazoval o tom, ze prejdem z mozilly na operu, ale rozmyslel som si to...
    P4-520 (NW - 2800 MHz) - AC Super Silent 4 Ultra TC /// Radeon 9600PRO 128MB - AC ATI Silencer 2 /// Corsair 1GB 400MHz /// MSI - MS-6742, 865PE Neo /// Creative X-FI XtremeMusic /// Maxtor 7200rpm, 80GB, 8MB // WD 120GB, 2MB

  13. #113

    Standardní

    Citace Původně odeslal wail
    Citace Původně odeslal howard
    No vyborne. Opera prekonala rekord v mnozstvi sezrane pameti. Prave ted zere 124 MB ram a 196 MB (!!!) virtualky. A to mi asi v 11 spadla a jeste neni 17 hodin.
    EDIT po 5 minutach: 131, 202, uz prekonala i Oracle
    No tak to je huste! Uz som uvazoval o tom, ze prejdem z mozilly na operu, ale rozmyslel som si to...
    to si nemusis rozmyslet. howard je jedinej komu opera zere tolik my normalni to mame v pohode
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  14. #114

    Standardní

    Citace Původně odeslal wail
    Citace Původně odeslal howard
    No vyborne. Opera prekonala rekord v mnozstvi sezrane pameti. Prave ted zere 124 MB ram a 196 MB (!!!) virtualky. A to mi asi v 11 spadla a jeste neni 17 hodin.
    EDIT po 5 minutach: 131, 202, uz prekonala i Oracle
    No tak to je huste! Uz som uvazoval o tom, ze prejdem z mozilly na operu, ale rozmyslel som si to...
    A sakra.... a ja se tak snazim doporucovat Operu
    Vyrozumel jsem, ze to vsem nedela. Mnozstvi pozirane pameti se take ridi mnozstvim dostupne pameti, taky to asi dela to me pravidelne reloadovani nekolika stranek...kazdopadne nakej bug tam bude ale jinak..... dej opere sanci
    EDIT: V mem pripade za to muze neco...ja nevim co, budu nad tim patrat.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #115

    Standardní

    jo dej ji šanci mě to třeba takhle nehaluzí

  16. #116

    Standardní

    tak teď mi Opera poprvý spadla
    to mě fakt se.re doufám že to nebude moc často

  17. #117

    Standardní

    No jo no....vzdyt vo nic nejde, tak si ji spustis znova a vsecko ti otevre

    Kdyz koukam na tohle:
    http://www.zive.cz/h/Viryabezpecnost/AR.asp?ARI=117734
    tak mi zustava rozum stat, jak v tom smejdu mohli bejt takoveto chyby (a takovou dobu...).
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  18. #118

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    No jo no....vzdyt vo nic nejde, tak si ji spustis znova a vsecko ti otevre

    Kdyz koukam na tohle:
    http://www.zive.cz/h/Viryabezpecnost/AR.asp?ARI=117734
    tak mi zustava rozum stat, jak v tom smejdu mohli bejt takoveto chyby (a takovou dobu...).
    jo jasně nic se neděje akorát se mi to nikdy nestalo takže taková premiéra

  19. #119

    Standardní

    Zkus tohle:

    http://homepage.mac.com/pauljlucas/p...l/men/gallery/

    To ti schodi Operu 7.5x pokazdy. 7.23 nepada. Jinak kazdej browser ma "svy" stranky, na kerejch lehne a ostatni ji schroustaj.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #120

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Zkus tohle:

    http://homepage.mac.com/pauljlucas/p...l/men/gallery/

    To ti schodi Operu 7.5x pokazdy. 7.23 nepada. Jinak kazdej browser ma "svy" stranky, na kerejch lehne a ostatni ji schroustaj.
    a jo shodilo máš bod

  21. #121

    Standardní

    I Opera 7.54 pada. Svine jedna
    Jinak uz je changelog.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  22. #122

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    I Opera 7.54 pada. Svine jedna
    Jinak uz je changelog.
    a přinesla něco novýho?

  23. #123

    Standardní

    po tom co sem vyzkousel snad vsechno mozny, u me vyhralo MyIE2...
    nepada, ma mouse gestures atd...
    Mozilla je snad nejhorsi co sem mel moznost pouzit...pomala...
    Firefox je dobrej, ale nevyhovovaly mi nektery funkce...
    Opera je dobra, ale MyIe2 je rychlejsi a ma lepsi usporadani panelu...
    nic....

  24. #124

    Standardní

    Citace Původně odeslal http://www.opera.unas.cz/navic.htm
    Opera 7.54

    Bezpečnost
    Zamítnut přístup pro zápis vlastností k objektům ze skriptů které neprojdu standardní kontrolou původu, to aby se zabránilo potencionálnímu přístupu utočníků k počítacům uživatelů. Opravena vážná zranitelnost zmíněná v GreyMagic Security Advisory GM#008-OP.
    Opravena bezpečnostní chyba ohledně podvržení adresy načtením další stránky, ale ponecháním adresy stránky předešlé ( Secunia Advisory SA12162 )
    Blokován přístu k adresám file:/ URL z dokumentů, které nejsou samy načteny z file:/ URL.

    Různé
    Opraven problem se zastavovánim načítání stránky/přenosů
    Opraveno omezení velikosti Cache
    2 Miiisa: Vzdyt ty panely se daj prehazovat podle libosti. V mozille asi taky, ne?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  25. #125

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal http://www.opera.unas.cz/navic.htm
    Opera 7.54

    Bezpečnost
    Zamítnut přístup pro zápis vlastností k objektům ze skriptů které neprojdu standardní kontrolou původu, to aby se zabránilo potencionálnímu přístupu utočníků k počítacům uživatelů. Opravena vážná zranitelnost zmíněná v GreyMagic Security Advisory GM#008-OP.
    Opravena bezpečnostní chyba ohledně podvržení adresy načtením další stránky, ale ponecháním adresy stránky předešlé ( Secunia Advisory SA12162 )
    Blokován přístu k adresám file:/ URL z dokumentů, které nejsou samy načteny z file:/ URL.

    Různé
    Opraven problem se zastavovánim načítání stránky/přenosů
    Opraveno omezení velikosti Cache
    2 Miiisa: Vzdyt ty panely se daj prehazovat podle libosti. V mozille asi taky, ne?
    tak sem myslel že to budou jen nějaký kosmetický úpravy ,ale sou docela důležitý takže du do ni

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •