Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 35 z 48 PrvníPrvní ... 2531323334353637383945 ... PosledníPoslední
Výsledky 851 až 875 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #851
    Member Avatar uživatele Heady
    Založen
    12.10.2005
    Bydliště
    Ostrava
    Věk
    40
    Příspěvky
    471
    Vliv
    238

    Standardní Re: ICQ, QiP

    Citace Původně odeslal Nazalogy Zobrazit příspěvek
    Fičí vám ICQ/QIP ? mě to píše chybu : Služba je dočasně nedostupná
    Nefici mi ICQ od cca 17:00
    NTB: FSC ESPRIMO Mobile V5505 | Genius SP-HF 2000X | Logitech MX518 Gaming-Grade Optical Mouse | Logitech UltraX | UPC 10M | Ferguson D-880HX | Xkrabice 360 Arcade, 20 GB HDD, 2x white wireless controller - Philips 32PFL7562D/10 via HDMI

  2. #852
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Tak to mate neco spatne, me jede ICQ cely den bez problemu.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #853

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Nejspise obvykle zachvevy na AOL serverech. Radsi nezkousim reconnect, jeste bych se tam pak uz nedostal
    War. War never changes.

  4. #854
    Member Avatar uživatele Heady
    Založen
    12.10.2005
    Bydliště
    Ostrava
    Věk
    40
    Příspěvky
    471
    Vliv
    238

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal WereWiking Zobrazit příspěvek
    Nejspise obvykle zachvevy na AOL serverech. Radsi nezkousim reconnect, jeste bych se tam pak uz nedostal
    Jj.. urcite.. Kolem osme uz to najelo bez problemu, akorat me to dvakrat sejmulo ze prej jsem prihlaseny na jinem miste se stejnym cislem. Myslel jsem ze jsem nevypnul PC v praci ale nakonec jsem tu pretahovanou vyhral
    NTB: FSC ESPRIMO Mobile V5505 | Genius SP-HF 2000X | Logitech MX518 Gaming-Grade Optical Mouse | Logitech UltraX | UPC 10M | Ferguson D-880HX | Xkrabice 360 Arcade, 20 GB HDD, 2x white wireless controller - Philips 32PFL7562D/10 via HDMI

  5. #855
    Senior Member mince Avatar uživatele Luk(y)isek
    Založen
    14.10.2005
    Bydliště
    Mníšek
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 479
    Vliv
    247

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Me dnes ICQ cely den naprosto bezproblemu...Ale kamarad mi psal a pak si stezoval ze mu to nejde nejak odesilat a ze mu to cely den blbne,takze zvlastni.
    AMD Ryzen 5 5600X + SilentiumPC Fera 5, Gigabyte AORUS B450 Elite, 32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200Mhz, PALIT RTX 2070 Super 8GB GameRock, Creative SB Audigy FX + Logitech Z-5450 WiFi + HyperX Cloud II WiFi, SSD Gigabyte 1TB + Toshiba X300 4TB + Samsung F1 HD753LJ 750GB 32MB, BD±RW LG, Seasonic M12II-620 Evo, case Zalman Z1, keyboard MSI Vigor GK50 mechanic, 27" curve LED Gigabyte AORUS CV27F 165Hz => Win10 Pro x64, 55" 4K UHD TV LG 55UJ7507 |NoteBook: DELL Latitude E5470 i5-6300U, 16GB DDR4, SSD M.2 Verbatim 1TB, HD Graphics 5500|

  6. #856

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Kdyz uz se to tady nakouslo, tak bych vsem postizenym doporucil si poridit alespon jeste jeden protokol. Od nazoru, ze bychom meli ICQ vyhodit do kanalu, a ze MSN/Jabber je jedina spravna cesta, jsem se jiz oprostil, nicmene mit jeste druhy protokol bokem jako zalohu, to se vzdycky hodi. Navic, kdyz v Mirande je to celkem jednoduche.

    Ale tak nejakd podvedome tusim, ze nejsem zdaleka prvni, kdo to v tomto threadu pise .
    War. War never changes.

  7. #857
    Senior Member Avatar uživatele Prtik
    Založen
    19.12.2005
    Bydliště
    Praha 10
    Příspěvky
    592
    Vliv
    235

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Ja sam pouzivam protokoly ICQ a MSN, ale uz vidim, jak presvedcuji "nePC fanatiky", aby se naucili jineho klienta a jeste k tomu meli dalsi ucet. Treba jen kvuli mne.
    A mit "duplikovane" kontakty mi prijde zbytecne.
    CPU: Intel Core2 Duo E8400 3.0 GHz ■ MB: Gigabyte GA-X48-DS4 ■ RAM: Corsair 4x 2 GB DDR2 1066 CL5 ■ VGA: Gainward 8996-Bliss 8800GTS 512MB, PCIE ■ HDD: Samsung SATA 300 GB + 500GB ■ DVD: LG GSA-H44N Silver ■ Case: Chieftec LCX-01SL-SL-B ■ Power Supply: Seasonic S12II-500 500 W ■ Mouse: Logitech MX1000 ■ Keyboard: Logitech Media Keyboard Elite ■ LCD: Eizo L887 ■ Watercooled: -
    Notebook: Acer TravelMate 8202WLMi - 100 GB + Mouse Logitech G7

  8. #858
    Member Avatar uživatele tnema
    Založen
    07.11.2004
    Bydliště
    Pustiměř
    Věk
    46
    Příspěvky
    363
    Vliv
    247

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Luk(y)isek Zobrazit příspěvek
    .Ale kamarad mi psal a pak si stezoval ze mu to nejde nejak odesilat
    tohle mě dycky dělá když posílám kamošovy z mirandy a on má icq 5.1, všem ost v poho.

  9. #859

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Prtik Zobrazit příspěvek
    Ja sam pouzivam protokoly ICQ a MSN, ale uz vidim, jak presvedcuji "nePC fanatiky", aby se naucili jineho klienta a jeste k tomu meli dalsi ucet. Treba jen kvuli mne.
    A mit "duplikovane" kontakty mi prijde zbytecne.
    Tak nemyslim lidem cpat jineho klienta, ale par kontaktu si tam clovek udela. A duplikovane kontakty mit netreba, v Mirande je na to pomerne sikovny plugin metacontacts, ktery ti ruzne protokoly spoji do jednoho.
    War. War never changes.

  10. #860

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Tak miranda konečně začala podporovat přijímání a odesílání offline zpráv pro MSN. Zatím je to jen v posledni sedmičkové alfa build #34 verzi.
    Něměl jsem ještě potřebu to otestovat, ale je to podle mě dost důležitá funkčnost, tak oznamuji.
    Přirozená inteligence bude zřejmě brzy překonána inteligencí umělou, avšak přirozenou blbost umělá nikdy překonat nedokáže.

  11. #861

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Funkcnost potvrzuji, uz jsme radne otestili, i s originalnim klientem.
    War. War never changes.

  12. #862

    Arrow Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Prtik Zobrazit příspěvek
    Ja sam pouzivam protokoly ICQ a MSN, ale uz vidim, jak presvedcuji "nePC fanatiky", aby se naucili jineho klienta a jeste k tomu meli dalsi ucet. Treba jen kvuli mne.
    A mit "duplikovane" kontakty mi prijde zbytecne.
    Já mám kromě QIPčka ještě taky Skype a MSN
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  13. #863

    Red face Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Používám QIP, momentalne Infium a spokojenost na 90%

    časy se mění a my s ním

  14. #864
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Ted jsem videl podobny thread na nVnews a par lidi tam zminilo pro me uplne neznamy messenger Pidgin. Vypada dost jednoduse, coz by se mohlo nekomu libit.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  15. #865
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    15.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    258

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Masster Zobrazit příspěvek
    Ted jsem videl podobny thread na nVnews a par lidi tam zminilo pro me uplne neznamy messenger Pidgin. Vypada dost jednoduse, coz by se mohlo nekomu libit.
    Pidgin je verze 2.0 od gaim. Byly nejake problemy s AIM, kvuli jmenu, takze to radsi prejmenovali. Uz jsem to tady nekde psal.

    Jinak se jedna o pomerne kvalitni multiplatformni, multiprotokolovy messenger.

  16. #866
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Aha, tak to jsem prosvihl, no nevypada to spatne, ale ja uz jsem tak zvykly na Mirandu, kterou piplam uz rok, ze asi nejsem schopny zmeny
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  17. #867

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Masster Zobrazit příspěvek
    Ted jsem videl podobny thread na nVnews a par lidi tam zminilo pro me uplne neznamy messenger Pidgin. Vypada dost jednoduse, coz by se mohlo nekomu libit.
    Kdysi jsem tohoto klienta zkusil, ale zkuste si ho nainstalovat a podivat se kolik zere pameti a myslim, ze ho poslete velice rychle tam odkud prisel, zvlast uzivatele mirandy

    Vypada stylem dosti jednoduse, ale je to "nenazrany" klient!
    *testovano ve Win Xp

  18. #868

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Tukancheez Zobrazit příspěvek
    Kdysi jsem tohoto klienta zkusil, ale zkuste si ho nainstalovat a podivat se kolik zere pameti a myslim, ze ho poslete velice rychle tam odkud prisel, zvlast uzivatele mirandy

    Vypada stylem dosti jednoduse, ale je to "nenazrany" klient!
    *testovano ve Win Xp
    Nenazrana je jen kontrola pravopisu(kvuli asi memory leaku) a nektere pluginy. Taky jsem nedavno k zdeseni koukal kolik to zere. Stacilo vypnout kontrolu a mam max 20MB, coz jsem mel s customizovanou mirandou.

  19. #869

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal mike.pr Zobrazit příspěvek
    Nenazrana je jen kontrola pravopisu(kvuli asi memory leaku) a nektere pluginy. Taky jsem nedavno k zdeseni koukal kolik to zere. Stacilo vypnout kontrolu a mam max 20MB, coz jsem mel s customizovanou mirandou.
    Aha tak to jsem netusil, ja jsem se k tomu "holubovi" dostal jen rekneme nahodou, kdyz jsem potreboval neco testnout...

    jak rychle priletel tak rychle taky odletel a priletel zpet Yaho´s Miranda Pack

  20. #870

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal mike.pr Zobrazit příspěvek
    Nenazrana je jen kontrola pravopisu(kvuli asi memory leaku) a nektere pluginy. Taky jsem nedavno k zdeseni koukal kolik to zere. Stacilo vypnout kontrolu a mam max 20MB, coz jsem mel s customizovanou mirandou.
    Přesně tak, nevim komu vadá 20MB v paměti
    Ale jo, je to dobrej klient. Jednoduche a neni potřeba se s tim piplat (a nepadá!).
    sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'

  21. #871

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Crusheer Zobrazit příspěvek
    Přesně tak, nevim komu vadá 20MB v paměti
    Ale jo, je to dobrej klient. Jednoduche a neni potřeba se s tim piplat (a nepadá!).
    Mne treba jo 20MB se mi zda tak akorat, ted je otazka kolik mate kontaktu a razem je zrout pameti na svete

    Zustavam u mirandy

  22. #872
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    281

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Funguje vam icq/qip?

    EDIT: tak uz jede...
    Naposledy upravil Hynchenzo; 10.09.2007 v 14:58.
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  23. #873
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    286

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    tak ja jsem presel po nekolika rokach stravenych s ICQ na Mirandu
    presneji verzi WIP miranda IM 1.6
    trosku jsem si to poupravoval a je to vazne posun k lepsimu!
    to se neda srovnat

    chci se zeptat, jde nejak ulozit nastaveni Mirandy?
    nebo se to rovnou uklada, jak ja si to menim?
    takze to vlastne nejde vratit na puvodni?
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  24. #874

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS Zobrazit příspěvek
    chci se zeptat, jde nejak ulozit nastaveni Mirandy?
    nebo se to rovnou uklada, jak ja si to menim?
    takze to vlastne nejde vratit na puvodni?
    Nastavení je součástí tvého profilu, automaticky se ukládá a není možné se vrátit k nějakému předchozímu.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  25. #875
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    314

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Uklada sa Ti to do profile.dat suboru , co je vlastne tvoj vytvoreny profil. Samozrejme mozes si kedykolvek urobit novy profil a natahat data zo stareho. Akurat farbicky a nastavenie velkosti textu , musis zakazdym nastavit rucne.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •