Stránka 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 82

Téma: foobar - galerie vzhledu

  1. #51

    Standardní Re: foobar

    Citace Původně odeslal Skafo Zobrazit příspěvek
    Ja by som skor potreboval poradit s niecim inym, mam okolo 100gb hudby a z toho viac ako polovicka ma naprd id3 tagy, chybaju nazvy albumov, roky, cisla trackov atd, v niektorych mam zase zle nazvy suborov, neexistuje nieco take, ze len dam do playlistu, oznacim vo foobare a podla nazvu adresara mi stiahne z netu a upravi id3 tagy. Cez Tag&rename je to neskutocne zdlhave.
    Vsak jsem to uz doporucoval v nejakem postu predtim - DiscoGS plug-in. Oznacis vsechny pisnicky v playlistu, prave tlacitko, DiscoGS->Write Tags... Tam zadas nazev interpreta (pokud tam jeste neni) a hledas. Vyberes nejvhodnejsi release toho albumu, pripadne seradis soubory aby se spravne "natagovaly" a jedes Navic ti to stahne i AlbumArt obrazek
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

  2. #52

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Nejsou někde ke stažení celé Foobar2000 mody ? Mě se moc s pluginama plácat nechce radši bych rovnou celý odladěný mod + třeba bych udělal neaký úpravy. Na googlu jsem nic moc nenašel , jen něco od Hulána
    Intel C2D E8400@3.6Ghz 1.26V , Gigabyte GA-P35-DS4 rev 1.1, Patriot 2x2GB DDR2-800 CL4, LC-Power 550W black, nVidia 9600GT - MSI-512-OC, Samsung 400GB Sata 16MB, 3x WD 7500AAKS, Samsung 183L SATA, Logitech MX3000, MS Wireless Laser Mouse 6000, Samsung 225BW 22", . Vodní chlazení CPU[s]+NB+GPU[/s].

  3. #53
    Senior Member mince Avatar uživatele Halen
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Martinice v Krkonoších
    Věk
    56
    Příspěvky
    1 742
    Vliv
    285

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Skafo - upravou reply gain nenicis dynamiku nahravky. Zvednes urovne jak slabych, tak silnych signalu, pokud je nejsilnejsi signal nahravky mensi nez maximalni uroven. Funguje to tak, ze si to zjisti maximalni (peak) uroven signalu nahravky (rekneme a=0,95 ) a tuto zvedne na a=1,00 soucasne s ni vsechny odpovidajicim pomerem. Nefunguje to na masteringem zkazena CD (hledej na netu pojem Loudness war) kdy je dynamika zkazena uz na nosici a ani reply gain nemuze pomoci a zpetne do nahravky dynamiku vratit.
    AMD A64-7750-X2-BE 2700@3000MHz (15x200/1,3V) | AC Freezer Extreme | 4xArctic FAN Pro TC 80x80 | Gigabyte MA78G-DS3H | A-DATA 2x2GB 1066Mhz 5-5-5-15-2T | WD 320GB/16MB | Samsung 500GB/16MB | Samsung SH-S223F | SAMSUNG 226BW | SB X-Fi Fatal1ty Champion+Thomson DPL2000+HomeMade bedny+subwoofer 12" 30-125Hz (-3dB) | Leadtek PX8800GT default+AC Accelero+ AC fan 12-1000ot/m | Microsoft Intelli Mouse Explorer 3.0 | Chieftec MATRIX SILVER+ FORTRON Blue Storm 400W |
    3DMk01 3DMk03 3DMk05

  4. #54

    Standardní Re: foobar

    Nightking dik, ale je tam toho velmi malo pre zanre, ktore pocuvam, skoda, inak je to dost dobre.
    Aless ja som si stiahol foobar2000 well done pack a dodal som par pluginov, ktore tu boli spominane a myslim, ze je to v pohode.
    Halen, ale ja som skor myslel album ako celok, ked napriklad je nejaky orchestralny album a niektora skladba je cela ticha, tak tym reply gainom sa ta skladba zosilni a ta skladba, ktora je hlucna, kde hra napr cely orchester sa mozno este zoslabi. Tak skor taketo albumy asi by bolo dobre zosilnovat ako celok, preto oznacit vsetky mp3 a dat na ne reply gain per track by sa nehodilo. Ale inak je to super vec. A este by ma zaujimalo ci zmenu toho gainu urobi v mp3 alebo iba zapise do tagu info pre foobar alebo ako to je?
    Naposledy upravil Skafo; 30.09.2007 v 01:47.
    OS: WinXP x64 Professional Service Pack 2
    Doska: ASUS A8R-MVP chipset Crossfire ATI Radeon Xpress 200,CPU: AMD Athlon 64 3000+, 1.81 GHz jadro Venice,Video: Relisys TF770 on nVidia Club 3d GeForce 6600 GT,Sound: NVIDIA(R) nForce(TM) Audio,Memory: 2x 1gb DDR400 Twinmos dual channel,HDD: Maxtor Sata 200gb Diamax Plus 10,Connection: NVIDIA nForce Networking Controller Zosilovac: Marantz PM 4000 Zvukova karta: X-fi Extreme Music Reproduktory: Tesla ARS 9218 Sluchatka: Beyerdynamic DT 990 Pro

  5. #55

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    2Skafo:
    No replaygain scanner ve fb2k zpravidla pouštím z popup menu příkazem "Scan selection as albums (by tags)", což zapíše track gain i album gain a peak hodnotu pro track i album. Pochopitelně to nijak nemění zvuková data, jen přidá 4 nové hodnoty do TAGu (u mp3 do APEv2 nebo ID3v2).

    V Preferences->Playback pak mám nastaveno pro Replaygain source na "album" a processing "Apply gain and prevent clipping according to peak" a tak každé album hraje s konzistentním zesílením, a mezi alby se nevyskytnou větší skoky v hlasitosti. To se projeví zejména při přechodu dynamicky nahraného alba a alba zaživšího "loudness war", zejména tím, že se neleknu (neurve to uši). Replaygain source "track" se hodí tak možná pro vysílání rádia.
    Pak mám ještě nastaveno, že skladby bez RG info to trochu zeslabí (zpravidla je album gain u mnou poslouchané hudby tak -6 až -9 dB).
    still breath-holding: MSI KT600 LSR | Duron Applebred 1,6@2 GHz (200x10) | 512M DDR400 | JW Radeon8500LE | Samsung H321KJ | LG-GSA4163B | Teac W540E | SBLive5.1 | Fortron 300W FSP300-60PN(PF) | AOC 7A+

  6. #56
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    272

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    foobar2000 v0.9.5 beta 2 - vcelku zasadni zmeny ... hlavne teda ve sprave UI

  7. #57

    Red face Re: foobar - galerie vzhledu

    pls.. vcera jsem si stahla foobar, posledni verzi.. a jsem uplna lamicka ohledne nastavovani.. muzete mi poradit (pls nako polopaticky hihi), jakym zpusobem si nastavim volume(aby bylo videt ve foobaru)?

    jeste dotaz, kt. do tohoto topicu nepatri, ale chci ho hodit do jednoho prispevku - je na fb2k cestina?

    a do tretice.. do jakyho topicu smerovat dotazy ohl. chybovejch hlasek( napr. typu ze chybi soubory .dll, apod.. - nevim, po pravde, co to je ) ?

  8. #58
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    272

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    no s foobarem to neni tak jednoduchy ... ale tak mohla bys zacit spis nejakym balickem ... treba http://radekhulan.cz/item/foobar2000...well-done-pack ... nebo proste do zacatku winamp

  9. #59

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    bez anglictiny a vlastnej iniciativy z toho nedostanes nic extra ...
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  10. #60

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    no s foobarem to neni tak jednoduchy ... ale tak mohla bys zacit spis nejakym balickem ... treba http://radekhulan.cz/item/foobar2000...well-done-pack ... nebo proste do zacatku winamp
    ten balicek jsem uz stahla, ale diky.. jenze mam problem a to jsou chybove hlasky - "AMIP wrapper - can´t load AMIP, sorry".. - co to znamena?
    a dalsi, co na me vyskoci je toto - [img=http://img248.imageshack.us/img248/1445/chybovahlaskafoozn1.th.jpg]

  11. #61
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    289

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Citace Původně odeslal MQTa Zobrazit příspěvek
    ten balicek jsem uz stahla, ale diky.. jenze mam problem a to jsou chybove hlasky - "AMIP wrapper - can´t load AMIP, sorry".. - co to znamena?
    a dalsi, co na me vyskoci je toto - [img=http://img248.imageshack.us/img248/1445/chybovahlaskafoozn1.th.jpg]
    AMIP je programek, ktery vyrabi ony klasicke hlasky "MQTa is now listening to: jmeno interpreta - nazev skladby" treba na IRC nebo v ICQ (vice tady: http://amip.tools-for.net/wiki/).

    Ta chybova hlaska znamena, ze se dane DLL nepodarilo nacist pri startu programu z toho duvodu, ze jich mas vzdycky nekolik se stejnym jmenem. Jukni se do slozky Components ve foobaru, jestli tam vsechna jmenovana DLL mas pouze jednou jedinkrat.
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  12. #62

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    ad dll a chybove hlasky plati to co pise Zilla, v pripade neuspechu doporucuji pouzit holou nevzhlednou, ale funkcni verzi, bez doprcu mr. hulana. Volume vidis dole ve statusbaru jako 0.00db staci pouzit tlacitka +- na numpadu klavesnice a melo by to volumovat..))). Ale je lepsi pouzivat ovladani hlasitosti beden, nepouzivas li sluchatka, prilisne softwarove ubrani db snizuje kvalitu poslechu.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  13. #63

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    jo, diky moc za info!!!
    jsem v tech souborech mela neporadek, a taxem jej odinstalovala a znovu nainstalovala - ehm.. nic moc sice, ale pomohlo to, uz ty hlasky neskotaci..
    volume jsem objevila pod pravym tlacitkem ..
    jakz takz jsem si prozatim zmenila barvy, ale jeste jsem neprisla napr. jak udelat prechody barev nebo "odlesky", proste takovy designy, jako ma prave on mr. hulan.. me prijde, ze mi ten well done pack nako nefunguje.. asi jsem ho jeste neobjevila

  14. #64

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    hm tusim, ze sem ho taky stahnul....a jak je hulan neoblibenej..tak sem ho se sebezaprenim nainstaloval nebo jen spustil a on se zadnej zazrak nekonal, mozna to ani nejelo. Jinak foobar je asi nejlepsi(nejkvalitnejsi) softwarovy prehravac zvuku, ze zacatku mi ta strohost po prechodu z winampu atd. vadila dost, ale nakonec sem si vic a vic zvykl a ted az na drobne upravicky, velikost pisma, barvy a fonty jedu v tom hnusnym, ale dost prehlednym GUI tak jak ho autori stvorili. Jestli ti nejde jen o freecool vzhled, ale o muziku a poslech tak ho nech klidne i relativne osklivej. Jestli Ti jde hlavne o vzhled, o ktery asi zensky pujde asi bych se rozhledl, po jinem jiz votuzenem produktu.)))
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  15. #65

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu


    tak uz jsem si zvykla, ze nejsem uplne free-cool-in, chicht....
    tak treba se jeste objevi nejaky pekny vzhled ke stazeni..
    jsem rada, ze mi beha s foobarem music to qip a prave ale narazila jsem na problem, ze mi nespolupracuje s last.fm.. na lastu jsem foobar uz nastavila, ale jakmile otevru fb2k, tak last na to nereaguje..

    a nebylo by mozny sem napsat nejaky postup, jak vytvorit naky zajimavy vzhled? nebo treba do jinyho topicu? po pravde, nehledala jsem, taxe omlouvam, jeslti jsem si toho nevsimla..

  16. #66

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    tak mozes skusit toto http://4um.overclocking.cz/showpost....4&postcount=41 trochu som tam popisal ako na to ... obecne vsak doporucujem sa pohrabat v urobenych vzhladoch a trosku pochopit princip columns UI ... systemom pokus omyl to dotiahnes celkom bez problemov ....
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  17. #67

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    MadCap...je, dík.. to je dobrej odkaz hodně pěkně vytuněnej mno zkusim to pobrat..

    a používáte last.fm? a radio? včera jsem zjistila, že nepřehrává netový rádia..

  18. #68
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    289

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Citace Původně odeslal MQTa Zobrazit příspěvek
    MadCap...je, dík.. to je dobrej odkaz hodně pěkně vytuněnej mno zkusim to pobrat..

    a používáte last.fm? a radio? včera jsem zjistila, že nepřehrává netový rádia..
    Pouzivam Last.fm a posloucham netova radia, oboje mi s foobarem jede naprosto bez problemu...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  19. #69

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Citace Původně odeslal MQTa Zobrazit příspěvek
    MadCap...je, dík.. to je dobrej odkaz hodně pěkně vytuněnej mno zkusim to pobrat..

    a používáte last.fm? a radio? včera jsem zjistila, že nepřehrává netový rádia..
    1. Pro Last.fm potrebujes stahnout a nastavit plug-in ktery najdes na jejich strankach. Potom si nastavis jmeno heslo pod Tools -> Audioscrobbler
    2. Internetova radia taky chodi bez problemu, pokud jsi za proxy serverem, tak si ho nastav v nastavenich pod polozkou Networking.
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

  20. #70
    Senior Member
    Založen
    17.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 476
    Vliv
    292

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    foobar 0.9.5 je venku a s nim i moznost exportovat vzhled, takze sem ted muzete (pro nas linejsi ) sve upravy rovnou davat i s exportem... vydarena dila budu spamovat karmou+
    Naposledy upravil Kankal; 03.01.2008 v 14:54.

  21. #71

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Doporucujem skin fooAvA 1.03+



    link na stiahnutie vsetkeho potrebneho:
    http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=566958

    a tiez Noise Sharpening DSP plugin

    link: foo_dsp_delta.zip

    tuto kombinaciu pouzivam k plnej spokojnosti uz velmi dlhy cas

  22. #72

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Z vlastní zkušenosti moc nedoporučuji foobar-začátečníkům přejímání cizích ColumnsUI configů, nejlépe si to zatím postupně skládat sám. O to větší z toho bude radost
    Naopak, pokud někdo chce už hotový vzhled (viz fooAvA nahoře), lepší sáhnout po konfiguraci v PanelsUI, kde je aplikace bezproblémová. Nejvíc configů je na ofic fóru, či fooblogu, tam je nutno akorát natahat si potřebné pluginy, jinak to nebude fungovat. Nicméně případná změna vzhledu/funkcí/whatever je o dost složitější, protože vyžaduje vyznání se v kódu, nestačí zpřeházet layout ColumnsUI a vybrat si z nabídek barvy a fonty.

  23. #73

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Můj foobar:
    - jednoduchý a účelový vzhled, aby ladil se vzhledem XP a nebral moc ramek
    - startovací čas z console : 0:02.482062


    Jinak kolik máte naposloucháno přes foobar dnů??

  24. #74

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    jak mam rad oldschool..videl uz nekdo peakmetry ala analog
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

  25. #75

    Standardní Re: foobar - galerie vzhledu

    Citace Původně odeslal uberguru Zobrazit příspěvek
    jak mam rad oldschool..videl uz nekdo peakmetry ala analog
    Nedavno jsem neco takoveho hledal a bohuzel. Snad kdyby byl nejakej plugin pro winampovske vizualizace do foobaru a vystrachat neco pro nej.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FOOBAR - po case prestava prehravat
    Založil Jakubisko v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 18.07.2005, 20:57
  2. foobar - sheduler komponenta
    Založil ra v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.02.2005, 07:17
  3. foobar - equalizer presets
    Založil pomlcka v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 16.07.2004, 10:05
  4. Foobar vs. JetAudio
    Založil Keekus v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 07.06.2004, 10:18
  5. Foobar a nastaveni hlasitosti
    Založil PhoB v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 21.05.2004, 23:11

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •