Výsledky hlasování: Jaký browser používáte?

Hlasující
247. Nemůžete hlasovat
  • Other...

    1 0,40%
  • Maxthon

    8 3,24%
  • Internet Explorer

    15 6,07%
  • Opera

    106 42,91%
  • Mozilla/Mozilla Firefox

    117 47,37%
Stránka 25 z 26 PrvníPrvní ... 15212223242526 PosledníPoslední
Výsledky 601 až 625 z 1439

Téma: Mozilla FF vs Opera vs IE

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    43
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    368

    Standardní

    panely se nyní otvírají pomocí Ctrl+T
    Ctrl+N nyní otevírá nové okno
    No to snad ne

    EDIT: No samozrejme mi to nedalo abych ji nevyzkousel a nevim jestli se mi to opravdu nezda, ale tenhle build je pekelne rychly !!
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  2. #2

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    panely se nyní otvírají pomocí Ctrl+T
    Ctrl+N nyní otevírá nové okno
    No to snad ne

    EDIT: No samozrejme mi to nedalo abych ji nevyzkousel a nevim jestli se mi to opravdu nezda, ale tenhle build je pekelne rychly !!
    musim souhlasit zkousel sem projet par stranek v 8.50 a nasledne v 9preview buildu a zajimalo by me cim tot ak zrychlili ..hlavne kdyz se nacitaji obrazky to je dobrej fofr

    kazdopadne to s tim oteviranim novych panelu a oken je ubijejici doufam ze to jeste vrati do puvodnich hodnot

    EDIT: kolik vlastne zere Opera pameti?
    me ta preview verze zere 68MB je to normalni ja si ted nemuzu vybavit zda ano ci ne?

    kdyztak nekdo uvedte kolik vam zere 8.50 pri jednom otevrenym okne

  3. #3

    Standardní

    pouzivam v podstate cokoli co neni IE ... je mi to vlastne docela jedno
    ale hlavne mozillu/firefox/links ... ale chci si zkusit operu
    Nejaky to Jabko a nejakej ten Nikoooon + fitpc2 s FreeBSD :)

  4. #4

  5. #5
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    370

    Standardní

    A máme tu FireFox 1.5 i v češtině
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Lord Owl
    Založen
    03.09.2003
    Bydliště
    Vepřov (přehažte písmena)
    Příspěvky
    627
    Vliv
    285

    Standardní

    Citace Původně odeslal Tukancheez
    kdyztak nekdo uvedte kolik vam zere 8.50 pri jednom otevrenym okne
    u mně jede opera 7.54 na 20.6 MB - jedno okno.
    Na tu 8.51 se budu muset mrknout.
    Core Duo2 2,66Ghz, 2048 DDR2-dual Kingmax, 320 Gb WDG RE2 SataII(16Mb cache),GeForce 7950GT 512 MB PCIe, NEC AD-7173A,DVD-RW/TOSHIBA SD-M2012,DVD, siť int. Realtek, mb-MSI P35 Neo2-FiR,int.Realtek HD Audio, mon. NOKIA 446 Pro.

  8. #8

    Standardní

    docela by mě zajímalo jaké motivy vzhledu používáte u firefoxe, já jsem nedávno objevil ifox a už nechci nic jiného
    Pašák erda.

  9. #9

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele tomase
    Založen
    29.01.2004
    Bydliště
    Brno[work],Martin[home]
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 982
    Vliv
    297

    Standardní

    Citace Původně odeslal Erda
    docela by mě zajímalo jaké motivy vzhledu používáte u firefoxe, já jsem nedávno objevil ifox a už nechci nic jiného
    ja pouzivam zakladny, pretoze ff pouzivam iba na par specifickych stranok. Inak ta 1.5ka je fakt pekelne rychla
    E4400 Ninja ¦ P35-DS3 ¦ 4x1GB DDR800 ¦ AMD HD6670 ¦ Crucial M4 64GB + WD6400AAKS + WD2500KS + 7200.10 250GB ¦ Enermax 420W ¦ NEC 3520A ¦ Centurion 5 + KAMABAY + AK-FC-03 ¦ MX510 ¦ UltraX ¦ Formula Vibration Feedback ¦ 223BW ¦ Creative T5900 + AKG K 530 ¦ not watercooled anymore

    "Pokud máte jiný názor než já, je to jasný důkaz, že se pletete." "když má 1000 pičmulínků jiný názor, jedná se o přímý důkaz, že pravdu mám já" "Jinak ke quadcore - dualcore mě vždy zdržoval, měl jsem už před 10 lety dualCPU, až quadcore je konečně rychlejší než já" "Podle některých je lepší Cialis, nicméně, pokud Vás baví píchat různé svěží mladé kusy zhruba 6 až 7 hodin denně (mám to místo posilovny), 3 hodiny spát, a zbytek pracovat, tak Viagra skutečně funguje lépe. Naprosto doporučuji. 25mg modré tabletky, a denní norma je splněna. Pak 15 hodin programování, nějaký ten hip-hop do Sennheiser sluchátek, a 3 hodiny zase spát." RH

  11. #11

  12. #12
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Me prisel jediny pouzitelny Qute
    100% suhlas
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  13. #13

    Standardní

    Ja pouzival 708090, ale na FF1.5 uz nefunguje, tak mam zatim Qute a tajne doufam, ze ho nekdo updatne.

    *EDIT*

    Ha, tak jsem trosku zaspal... http://www.ormaxx.ch/stuff.php?nummer=3. Verze 1.5 uz je pro FF 1.5.
    ASUS P4P800E Intel P4 2.4GHz WinFast A7600 GT TDH 2x512MB RAM PQI 400MHz dual channel Seagate ST3200826AS + Seagate ST380011A + Seagate ST340016A SB Audigy 4 19'' LCD ViewSonic VX920 Logitech MX500

  14. #14
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 738
    Vliv
    300

    Standardní

    Pouzivam Noia, e to celkem pekny vzhled.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Pouzivam Noia, e to celkem pekny vzhled.
    Moc hezký. Už jsem si ho nainstaloval
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  16. #16
    Member mince
    Založen
    14.09.2003
    Bydliště
    Uherské Hradiště
    Příspěvky
    274
    Vliv
    280

    Standardní

    caute,mel bych dotaz ohledne opery.
    nainst.jsem si na kost Operu 9betu nebo co a zacalo mi to,po cca 1hod behu,padat - rozmr.ana grafika opery.
    tak jsem tu 9 odinst.a nahodil 8.51 a dela mi to furt.i kdyz jsem projizdel regedit.nevite cim to,jestli zustal bordel po 9 nebo mam snad kona? atd.

  17. #17

    Standardní

    Tak od puvodniho hlasovani ubehlo mnoho mesicu, zalozil jsem ho teda znova, at se mrkneme na aktualni stav...


    Stare hlasovani dopadlo

    FF: 55%
    Opera: 26%
    IE: 9%

    +zbytek...

  18. #18
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    comm:

    Aspon pocet hlasujucich si mohol uviest...
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal PiT
    comm:

    Aspon pocet hlasujucich si mohol uviest...
    Chtel jsem udelat screen, ale jsem prilis lenivy

    Ale FF mel myslim kolem 250ti hlasu, takze nic extra.

  20. #20

    Standardní

    Kamos pouziva Operu a chtel prejit na FF(nevim kterou zkousel verzi) ale kdyz exportoval Favourites jako html a pak je chtel ve FF importovat,ale bez uspechu.Nevite,jak na to?Dik.
    Tak to mi rve koule!
    *Acer Aspire Timeline 3810TZG + Creative I-Trigue 3400 ; cca 6hod.
    *Prestigio Nobile 157: Intel Centrino : Pentium-M 1,7G Dothan 2MB ; RAM DDR333 1GB ; HITACHI 80GB 5400ot. ; Radeon 9700 64MB ; SXGA+ 1400 x 1050 ; DVD+/-RW DL QSI ; 10/100MBit+WIFI ; CardReader 4v1 ; 4hod23minut

  21. #21

    Standardní Re: Mozilla FF vs Opera vs IE - NEW POLL

    Chtel jsem se zeptat, nevite jak nastavit puvodni velikost pismo v zakladni nabidce nahore?(Soubor, Editovat...)

    Ve winech to je tusim Tahoma 11, ale v Opere 8.5 se da sice nastavit pismo, ale vyber velikosti je presne dany, 10,12,13... 10 je moc male, 12 je zase hodne velke, chtelo by to tu 11. diky
    Intel Core 2 Quad Q9400@3.4GHz | Sapphire HD6950@6970 2GB | Asus Maximus Formula x38 | DDR2 Kingston HyperX CL4 4GB

  22. #22

    Standardní Re: Mozilla FF vs Opera vs IE - NEW POLL

    http://snapshot.opera.com/windows/o90p2_8212.exe


    Druhá preview verze Opery 9 bude obsahovat widgets a klienta bittorrent

    Zítra by měla vyjít druhá "preview" verze prohlížeče Opera 9. Jednou z nejviditelnějších novinek, která se v prohlížeči Opera poprvé objeví, má být podpora tzv. widgets. Jsou to drobné programy, napsané obvykle pomocí JavaScriptu a dalších "webových" technologií a které v malém okně prohlížeče či přímo na ploše zobrazují rozličné informace, které si stahují z Internetu. Jedná se o stejný koncept, který znají uživatelé počítačů Apple v podobě Dashboard nebo například Yahoo Widgets.

    Pro zpopularizování widgets mezi uživateli Opery připraví programátoři zhruba 10 hotových prográmků (například hodiny) a samozřejmě bude k dispozici i podrobný návod, jak si vytvořit vlastní widget, pokud znáte JavaScript, CSS a HTML. Dá se tak předpokládat, že množství dostupných widgets bude velmi rychle narůstat.

    Další z novinek bude podpora stahování prostřednictvím sítě bittorrent. Přímo ve správci stahování tak budete moci stahovat nejen všechny běžné soubory jako dosud, ale rovněž přes bittorrent. Součástí prohlížeče bude i podpora oficiálního vyhledávače BitTorrent.com.

    Zdroj: ZDNet

  23. #23

    Standardní Re: Mozilla FF vs Opera vs IE, Opera 9 beta2 OUT

    Takze som nainstaloval tu novu verziu Opery. Paci sa mi ze AdBlock uz je konecne priamo v Opere bez nutnosti pouzivat externe aplikacie, prip.editovat filter.ini rucne. Dalsou novinkou je nahlad na stranku v tabe, ktory nie je aktivny. Rychlost vykreslovania stranok sa mi zda o nieco mensia ale inak zatial spokojnost. Ak bude Opera takto napredovat aj dalej, mame sa naco tesit.
    PC: Intel Q9450 & Zalman CNPS9500 + Nexus 92mm Fan ~ Gigabyte GA-P35-DS4 ~ 8GB Kingston KHX8500D2 ~ Gigabyte GV-N285-1GH-B ~ Kingston SSD Now M Series 160GB + Western Digital WD3000GLFS VelociRaptor + 2 x WD10EADS + WD20EADS & 3 x Zalman ZM-2HC2 ~ LG GGW-H20L ~ Creative SB X-Fi Titanium HD + GigaWorks T3 + Aurvana Live! + Live!Cam Socialize HD ~ Leadtek WinFast DTV2000H ~ Logitech G19 + G700 ~ Zalman GS1000 Black + ZM500-HP + ZM-MFC2 & 2 x Nexus 120mm Fan ~ 2 x HP LP2475w
    Notebook: HP EliteBook 6930p (T9400, 4GB RAM, GMA 4500MHD, X25-M 80GB SSD, DVD-RW, Wi-Fi, Bluetooth, 14.1" WXGA+) ~ HP Advanced Docking Station (Western Digital WD10TPVT, Leadtek WinFast ExDTV2300H) ~ Logitech Wireless Illuminated Keyboard + Performance Mouse MX ~ Creative SB X-Fi HD
    Netbook: HP Mini 5101 (N280, 2GB RAM, GMA 950, X25-V 40GB + 32GB SDHC, Wi-Fi, Bluetooth, 10.1" WXGA) ~ Western Digital WDBACZ0010BBK ~ HP Essential Port Replicator + External USB Drive ~ Logitech Anywhere Mouse MX ~ Creative SB X-Fi Go!
    HTPC: ASRock ION 330 (N330, 2GB RAM, 500GB HDD, GF9400, DVD-RW) ~ Logitech diNovo Mini + MX Air Cordless Mouse ~ Philips 42PFL8404H
    Server: Gigabyte GC330UD ~ 2GB Kingston KHX6400D2LL ~ Western Digital WD5000AADS ~ Mini-ITX case (100W PSU)
    Accessories: HP PhotoSmart C6380 + LaserJet Pro P1606dn ~ Western Digital WDH1CS10000 + WDBACG0020HCH ~ Logitech Wireless Gamepad F710 + G13 + G27
    Consoles: Microsoft Xbox 360 Elite 250GB ~ Nintendo Wii

  24. #24

    Standardní Re: Mozilla FF vs Opera vs IE, Opera 9 beta2 OUT

    Trochu sem skousel různý prohlížeče, nejdřív Mozzilu sprvnu se mi líbyla ale pak sme zjistil, že je děsná snad vývoj skončil či co.
    Potom sem skusil Operu a zjistil sem, že je to mazec prohlížeš s mega množstvím nastevení vzhledu, příspůsobní pro každyho uživatele. Celkem vymakany gesta myší i když mi ještě dělaj dost problémy abych ten přesnej pohyb udelal. Akorát mi tu chybý s FF , který sem používal do ted celkem dlouho vymakaný pluginy na webu, aktualizace a par dalších veci.
    Dnes sem naintaloval 9.0b2 , vyskoušel sem podporu torrentů imho je to nepoužitelny ale snaha se počítá. Widgets sem teda nepochopil, ale skusim.
    Intel C2D E8400@3.6Ghz 1.26V , Gigabyte GA-P35-DS4 rev 1.1, Patriot 2x2GB DDR2-800 CL4, LC-Power 550W black, nVidia 9600GT - MSI-512-OC, Samsung 400GB Sata 16MB, 3x WD 7500AAKS, Samsung 183L SATA, Logitech MX3000, MS Wireless Laser Mouse 6000, Samsung 225BW 22", . Vodní chlazení CPU[s]+NB+GPU[/s].

  25. #25

    Standardní Re: Mozilla FF vs Opera vs IE, Opera 9 beta2 OUT

    Citace Původně odeslal aless
    snad vývoj skončil či co
    něco takovýho mělo být, ale nakonec se to jenom přejmenovalo a vývoj dál pokračuje > http://www.mozilla.org/projects/seamonkey/

    Já taky nahodil O9TP2... mimo občasnýho špatnýho vykreslení phpBB fóra (f5 to spraví) nemám žádný problémy a už to (narozdíl od TP1) nedělá tu roztomilost se 100% zatížením CPU...

    a z těch rozšíření mám nainstalovanou jenom kalkulačku.. zatím.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem) [thx no-x]
    اضحك يضحك العالم معك وابك تبك وحدك

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •