Citace Původně odeslal snake
Dajte uz dajake poriadne vysledky na pamatovu priepustnost v sandre.

Chem kupit tu dosku, ale ta priepustnost je zatial horsia ako na mojej doske!!!

Mal uz vobec dakto na FSB 166MHz aspon 2400MB/s.
jj. ja s epoxem . ale popravde - kdybych se ted rozhodoval kterou desku koupit - asi by to vyhralo to ecs...za ty prachy...