Ceny pamětí o 14% nahoru ... to mě odradilo od koupě nový ramky. Mam vyklídnutý samsungy, tak uvidim až třeba zase o těch pár procent spadnou. Včera ještě 1700,- dneska dvojku. Nedovedu si představit ten rozdíl mít o 400 mega ram víc, tak se těšim. Doufam že to škubání vyřeším....

PS: Je to takhle lepší s tim popisem