Kdyz uz sme u FRAPSU,zkouseli ste to negdy spustit s 3D MARKEMJA to udelal,naka odchylka tam byla a mel sem i min bodu,ale to bylo jeste s Radeonem......ale du to zkusit znova
![]()
Kdyz uz sme u FRAPSU,zkouseli ste to negdy spustit s 3D MARKEMJA to udelal,naka odchylka tam byla a mel sem i min bodu,ale to bylo jeste s Radeonem......ale du to zkusit znova
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)