Co takhle místo planých řečí sem dát nějaký minimální počty Fraps třeba na IL-2 v excelent detailech 1024x768/32 + nastavení GF4 8*AF a 4*3sD(nebo tak nějak) AA + zvuk EAX (8chanel) na 5.1 bednách ve Wide modu?

Já mam na sestavě dole s taktnutou GF na 320/720 min.počet fraps= 34.
A kolik vy?