Počkej tak max. hoďku-doufam, že si to kupoval minulý rok, nebo aspoň výroba je max 2002.Původně odeslal Darth Maul
Počkej tak max. hoďku-doufam, že si to kupoval minulý rok, nebo aspoň výroba je max 2002.Původně odeslal Darth Maul
1,8a,512M RAM(RDRAM),MSI 6545(i850),2*Bar.IV(80GB)+WD BB 200GB,Gainward GF4 4800SE XP/GS - 320/720,Plat. EX,DVD-Toshiba 1612,CD-RW (PlexWriter 4012),Creative Inspire 5700
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)