To mas vlastne pravdu... Ted jsem se dozvedel, ze odpoledne musim k nasim, jinak bych s tebou klidne sel. Musim neco doucit sestruPůvodně odeslal Darth Maul
![]()
To mas vlastne pravdu... Ted jsem se dozvedel, ze odpoledne musim k nasim, jinak bych s tebou klidne sel. Musim neco doucit sestruPůvodně odeslal Darth Maul
![]()
Brum brum, nezavazne...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)