Citace Původně odeslal Darth Maul
Citace Původně odeslal Fx
Ja bych tam klidne zasel, ovsem otazka je, jestli bych ti byl neco platnej - zakonum rozumim asi jako koza turbodmychadlu
Nejde o zákony - jde o přítomnost svědka při tom, když oni budou něco tvrdit ... že to není 30. den, že mi nevystaví potvrzení, že mají 3 dny navíc, že mi to můžou vyměnit a vůbec se mě neptat na vrácení peněz apod.
To mas vlastne pravdu... Ted jsem se dozvedel, ze odpoledne musim k nasim, jinak bych s tebou klidne sel. Musim neco doucit sestru