A bedna mi sviety aj tak dost silno vecer !!!
Je to ta krasa velmi pekna !!!
Zakryvam akurat vnutro
A to svetlo je tlmene vobec ma nerusi !!!!![]()
![]()
A bedna mi sviety aj tak dost silno vecer !!!
Je to ta krasa velmi pekna !!!
Zakryvam akurat vnutro
A to svetlo je tlmene vobec ma nerusi !!!!![]()
![]()
PC STORM
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)